Студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" брали участь у відкритті всеукраїнського етапу ІХ Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge"

20 листопада 2018

9 листопада 2018 р. студенти спеціальності "Міжнародні економічні відносини" брали участь у відкритті всеукраїнського етапу ІХ Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень "CFA Research Challenge" у м. Києві.

Протягом заходу студенти отримали корисні поради щодо написання інвестиційного звіту, який вони повинні будуть підготовити про компанію Nestle протягом 2 місяців. Також ознайомились із вакансіями провідних національних та міжнародних компаній в рамках Career Day та поспілкувалися з представниками компаній. Бажаємо успіхів команді!

Телефон приймальні ректора: