Перемога студентки ФМВПС у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

28 квітня 2020

Вітаємо студентку ФМВПС спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Деренько Валерію із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом».

derenkoЗа результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Актуальні проблеми співробітництва з Європейським Союзом» галузева конкурсна комісія в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відібрала 15 наукових робіт до фінального етапу конкурсу. Всього на розгляд конкурсної комісії було подано 60 робіт з вищих навчальних закладів України. 

Студентка магістерської програми з «Міжнародних економічних відносин» факультету міжнародних відносин, політології та соціології Деренько Валерія, під керівництвом завідувача кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, д.е.н., проф. Якубовського Сергія Олексійовича, представила роботу «Міжнародна конкурентоспроможність країн Центральної та Східної Європи в умовах євроінтеграції» та за підсумками конкурсу була нагороджена дипломом ІІІ ступеню.
 
Вітаємо нашу студентку та бажаємо подальших успіхів!

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top