Економісти-міжнародники ОНУ – переможці всеукраїнських конкурсів

23 квітня 2019

Вітаємо студентів спеціальності "Міжнародні економічні відносини" ФМВПС ОНУ імені І.І. Мечникова із успішною участю у всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіадах.

Магістрантка Вікторія Куниця нагороджена дипломом І ступеню за участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Економіка та економічна політика», який відбувся 3 квітня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вікторія сумісно із студенткою ЕПФ Яною Кесарь під керівництвом к.е.н., доцента Ломачинської Ірини Анатоліївни підготували роботу «Роль Fintech у розвитку національних економік», яка отримала найвищий бал на конкурсі.

За результатами олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка» 29 березня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» журі присудило ІІ місце у номінації «За якісне узагальнення міжнародного досвіду» студентці четвертого курсу «МЕВ» Юлії Чумак.

Також дякуємо студентам, які взяли участь в олімпіадах та представили наш університет, хоча і без призових місць, але теж на гідному рівні:

Качановській Марині, студентці 2 курсу, яка у Всеукраїнській студентській олімпіаді з французької мови для студентів неспеціальних факультетів в Запорізькому національному університеті 10-12 квітня посіла 6 місце у рейтингу.
Віннику Дмитру, який у Київському національному торговельно-економічному університеті у студентській олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка» 18 квітня серед магістрів посів у рейтингу 7 місце.

Пишаємося студентами та бажаємо подальших успіхів!

Телефон приймальні ректора: