Перший інтерактивний квест від Економічної школи ЕПФ ОНУ для школярів

У той час коли університети та школи зачинені на карантин – кафедра економіки та підприємництва економіко-правового факультету в рамках традиційної Весняної економічної школи для школярів на шкільних канікулах вирішила провести безпечний «Інтерактивний квест», який пройшов  25 березня 2020 року. Для участі у квесті необхідно було заповнити онлайн анкету, здійснити реєстрації на сайті. Простота, зручність, доступність з будь-якого комп'ютера, ноутбука або смартфона, що має доступ до мережі, надала можливість усім участникам квесту провести цікаву гру!

Для проходження інтерактивного квесту учням необхідно було використовувати логічне мислення та швидкість при рішенні тестів та задачі з економіки. Для правильних відповідей на тести, учні згадали «правило 70», пам`ятали вони й про те, що гранична корисність споживання будь-якого блага з кожною додатковою одиницею зменшується і що економічний вибір завжди має альтернативні витрати.

У правильних відповідях на тести були заховані цифри, яких не вистачало при вирішенні задачі з економіки.  Відповідь на задачу дала код на сторінку інстаграмм, де чекали ребуси для всіма улюбленої гри у крокодил.

Переможцем квесту стала учениця Рішельєвського ліцею Аня Койфман, яка отримала головний приз!  Усі учасники квесту отримали подарунки та сертифікати учасників!

Дякуємо викладачам, які долучились до нового, але успішного досвіду роботи з майбутніми абітурієнтами!

kv1  kv2