ЕПФ ОНУ на модельному розгляді господарської справи

Завершився «Модельний розгляд господарської справи 2020» - спільний захід ЕПФ ОНУ та Господарського суду Одеської області, завдяки якому наші студенти отримують унікальний досвід участі у процесі.

12 студентів ЕПФ ОНУ, поділені на команди (судова колегія з секретарем судового засідання, позивач, відповідач, третя особа, прокуратура) після двомісячної підготовки провели 2 засідання за матеріалами реальної господарської справи, у якій позовну заяву було залишено без розгляду. Студенти, які представляли позивача, відповідача, третю особу та прокуратуру подавали складені ними заяви, клопотання, докази, відстоювали власну правову позицію, студенти, які є суддями у справі за допомогою студента - секретаря судового засідання дооформили справу, вели процес і протокол, досліджували докази, опитували учасників, приймали ухвали. Нарешті, після дебатів та реплік, суд видалився до нарадчої кімнати, і, після повернення, оголосив вступну та резолютивну частини рішення: у задоволенні позовних вимог відмовити у повному обсязі!

Таким чином студенти ЕПФ ОНУ здійснили розгляд господарської справи у спосіб, максимально наближений до реального з використанням усіх можливостей, які надає процесуальний закон для всебічного, повного та об’єктивного розгляду господарської справи.

Дякуємо голові Господарського суду Одеської області В.С.Петрову і тренерам всіх команд - судді Господарського суду Одеської області Ю.А.Шаратову та випускникам факультету – д.ю.н., доценту кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики ОНУ адвокату, засновнику адвокатського бюро Богдана Орловського Б.М.Орловському, к.ю.н., адвокату, керуючому партнеру АО "Юріс Феррум" Г.С.Гніздовській, адвокату, керуючому партнеру АО "Мутаф, Лікша і партнери" В.А.Мутафу, юристу Capital Legal Service Elite М.С.Зайцеву.

Сподіваємось на продовження у наступному році!