Виконуючим обов'язки ректора ОНУ ім. Мечникова з 8 грудня призначений професор В.О. Іваниця, проректор університету з наукової роботи

08 грудня 2020

Згiдно з наказом Мiнiстерства освiти i науки N 464-к виконання обов'язкiв ректора ОНУ імені І.І. Мечникова покладено на проректора з наукової роботи Iваницю Володимира Олексiйовича, доктора бiологічних наук, професора, з 8 грудня 2020р. Вiдповiдний наказ по університету, з оголошеням наказу Мiнiстерства освiти i науки, видано сьогоднi, 8 грудня, за номером 2340-18.

Довiдка: Іваниця Володимир Олексійович — доктор біологічних наук; професор; проректор з наукової роботи Одеського національного університету імені І.І.Мечникова; член-кореспондент НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат премії імені Д.К. Заболотного НАН України, керівник наукової школи «Морська мікробіологія і біотехнологія»; створив в університеті Біотехнологічний науково-навчальний центр, колекцію морських та практично корисних мікроорганізмів, яка є філією Національної колекції мікроорганізмів і отримала статус Національного надбання, організував підготовку фахівців за напрямом "Біотехнологія та біоінженерія" за магістерськими програмами "Молекулярна та клітинна біотехнологія" та "Мікробіологія і вірусологія»; організував щорічну Міжнародну літню школу "Сучасні проблеми біології, біотехнології та біомедицини" для молодих учених України.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top