Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!» - вiтання в.о. ректора ОНУ Володимира Іваниці

Дорогі викладачі, науковці, співробітники, студенти та аспіранти!
Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Ці передсвяткові дні – кращий час для підсумків минулого і складання планів на майбутнє. Рік, що минає, був непростим як для Університету, так і для кожного з нас. Водночас, попри виклики сьогодення, наша велика родина досягала значних успіхів у навчанні, науці, реалізації міжнародних проєктів, особистих досягненнях. Особливо цінним є ставлення до життя Університету. 2020 рік збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху подолання викликів та випробувань, реалізації амбітних планів, дав можливість створити нові підходи для подальшого розвитку нашого славетного Університету.

Переконаний, що ми зразково, прозоро та демократично проведемо обрання ректора, яким стане людина зі щирими намірами, здатна впоратися з усіма труднощами у житті нашої Аlma mater.

Упевнений, що нашу країну, ваші родини очікує стабільний розвиток, а Університет зміцнить свій освітній, науковий, інноваційний потенціал, продовжить академічні традиції та гармонійний розвиток молоді та суспільства.

Бажаю, щоб наступний рік був щедрим на креативні ідеї, нові досягнення та професійні перемоги! Нехай 2021 рік принесе нам мир, здоров’я, гарний настрій, творчу наснагу та радість відкритого спілкування.

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

Зі щирою повагою
в.о. ректора Володимир Іваниця