Круглий стіл з питань акредитації освітніх програм

27 січня 2020

15 січня 2020 року відбувся Круглий стіл з питань акредитації освітніх програм з метою обміну досвідом і обговорення проблемних питань реалізації освітніх програм в університеті. Організаторами його проведення виступили Центр забезпечення якості освіти, відділ аспірантури і докторантури, Науково-методична рада ОНУ імені І.І. Мечникова (програма Круглого столу додається).

У його роботі взяли участь ректор І.М. Коваль, проректори О.В. Запорожченко, В.М. Хмарський, члени ГЕР Національного агентства О.В. Сминтина, В.В. Яворська. Були запрошені експерти Національного агентства з акредитації освітніх програм та всі залучені до акредитаційного процесу колеги.

Матеріали за результатами засідання Круглого столу з питань акредитації освітніх програм за участі експертів Національного агентства і гарантів освітніх програм ОНУ імені І.І. Мечникова додаються.

Програма круглого столу

Матеріали за результатами засідання Круглого столу з питань акредитації освітніх програм за участі експертів Національного агентства і гарантів освітніх програм ОНУ імені І.І. Мечникова  (15 січня 2020 р.)

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top