-->

Інформуємо про спробу захоплення ділянки на території, що належить ОНУ ім. Мечникова

27 травня 2019

На території Шампанський провулок 2/1 відбувається спроба рейдерського захоплення земельної ділянки університету. У 2007 році рішенням Господарського суду Одеської області в приватну власність було передано будівлю лабораторії ФОЕТ (згідно з актом від 2005 року про знесення нежитлової будівлі, будівля знесена). Своєчасно рішення суду до університету доведено не було. ОНУ дізнався про існування подібного рішення восени 2018 року, при перших спробах незаконного власника почати «освоєння території». Оформленням дозвільної документації на реконструкцію неіснуючого приміщення займалося ТОВ «Мега-СІТІ ХХ1» (Іскров Олег Вікторович).

За інформацією юридичного відділу ОНУ, фундамент, що послужив об'єктом судових розглядів, знаходиться на земельній ділянці, що належить університету на підставі Держакту про постійне користування земельною ділянкою та відноситься до земель, що входять в код УКЦВЗ 1.2.3. - «землі освіти».

У зв'язку з спробою захоплення, 24.05.19, адміністрація університету в оперативному порядку звернулася в поліцію. Відповідні звернення направлені в прокуратуру Приморського району, ДАБК, Приморську райадміністрацію, меру міста. На місці події перебувають співробітники, викладачі, профком ОНУ, жителі сусідніх будинків, представники медіа. Iнформація про те, що відбувається розміщена в соціальних мережах ОНУ 24.05.19, в ЗМІ міста

Проводяться необхідні дії в юридичному полі.

Ректорат ОНУ ім. Мечникова

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top