Конференція трудового колективу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

Чергова конференція трудового колективу Одеського національного університету імені І.І.Мечникова відбулася в Актовій залі (Французький бульвар 24/26).

У порядок денний Конференціi увiйшли такi питання:

1. Звіт професора І.М. Коваля про роботу на посаді ректора університету за період листопад 2019 р. – листопад 2020 р.
  2. Звіт про виконання Колективного договору.( голова профкому співробітників В.В. Пєнов)
  3. Звіт голови Комісії з трудових спорів.(голова комісії А.М.Комаренко)
  4. Обрання нового складу Комісії з трудових спорів.

У своєму Звітi ректор, доктор політичних наук професор І.М. Коваль, зокрема, зауважив:

«Шановні колеги! Шановна університетська громадо!
Минув ще один – і цього разу останній – рік мого перебування на посаді ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Сьогодні я звітую перед вами про те, що зроблено за цей період, що ми всі разом здобули, а також про те, що в нашому університетському житті залишилося проблемним і, нарешті, про те, які завдання постають нагальними на перспективу.»

І.М. Коваль

Ректор Коваль І.М

Звіт про роботу на посаді ректора представлено у розділах:

1. Загальні відомості та освітній процес.
  2. Наукова та науково-технічна діяльність.
  3. Виховна робота та студентське самоврядування.
  4. Міжнародне співробітництво.
  5. Господарська діяльність.
  6. Фінансова діяльність університету та соціальний захист працівників.
  7. Спортивна та культурно-масова робота.
  8. Університет в контексті країни та світу.

Одноголосно конференція трудового колективу прийняла звіт ректора як задовiльний. З Звітом можна ознайомитись за посиланням: Звіт ректора 2019-2020 Коваля Ігоря Миколайовича

Також, з нагоди 155-річчя ОНУ і за досягнення у трудовій діяльності, ряд співробітників усіх факультетів і підрозділів ОНУ імені. Мечникова були нагороджені відзнаками, цінними подарунками та грамотами від:

• Верховної Ради України
  • Кабінету Міністрів України
  • Міністерства освiти і науки України
  • Обласної держадміністраціі, обласної ради, обласного департаменту освiти і науки
  • Одеського міського голови і міської ради Одеси
  • Ради ректорiв Одеського регiону.