Учасники:

  • Голова приймальної комісії, ректор ОНУ професор Вячеслав Труба
  • Заступники голови приймальної комісії, проректори: з навчальної діяльності та соціально-економічного розвитку - Олександр Григор'єв; з науково-педагогічної роботи - Майя Ніколаєва
  • Відповідальний секретар приймальної комісії Олена Толкаченко.

Нове в правилах прийому; коли і як подавати документи; пільги, бали, коефіцієнти; навчання в коледжі ОНУ і друга вища освіта, освітні центри "Крим-Україна" і "Донбас-Україна"; чому ОНУ треба вибрати першим пріоритетом; факультети і спеціальності ОНУ.

Дізнайтеся все про вступ до ОНУ Мечникова з першоджерела!

ОНУ Мечникова запрошує!
12-13 червня, Ботсад ОНУ
Французький бульвар 48/50

День відкритих дверей онлайн відбувся в ОНУ імені І.І. Мечникова сьогодні, 13 березня. Протягом двох годин абітурієнти спілкувалися з керівництвом університету, проректорами, деканами всіх 11 факультетів ОНУ і коледжу університету.

«Будемо раді бачити вас студентами Одеського національного університету імені І.І Мечникова!», - звертаючись до онлайн-аудиторії, сказав ректор ОНУ професор Вячеслав Труба.

Дивіться запис Дня відкритих дверей по посиланнях в YouTube каналі і на Facebook-сторінці.

Репортаж з місця подій - в інстаграмм і ТikТоk ONU_LUDI; телеграмм-каналі Мечников_iнформ

Приєднуйтесь!

Шановні першокурсники! Вітаю вас зі вступом до Одеського національного університету імені І.І.Мечникова!

У 2020 році звичні терміни зрушені через карантин.

З 1 серпня розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників до ОНУ імені І.І. Мечникова.

13-22 серпня - подача документів для тих, хто здав зовнішнє незалежне тестування. При ОНУ, як завжди, працює консультаційний центр.

27 серпня - перші рекомендації до вступу на бюджет для бакалаврів-першокурсників. З шостого вересня - рекомендації до вступу на контракт.

Першокурсники-бакалаври всіх 42 спеціальностей приступлять до навчання 15 вересня. Контрактні накази формуються до 30 вересня.

Серед особливостей цього року - зміни в правилах для осіб, які не здають зовнішнє незалежне тестування. Вступні іспити проходять до того, як почнеться подача електронних заяв: з 14 липня по 2 серпня.

 

24 липня стартує вступна кампанія в ОНУ імені І.І. Мечникова. 42 актуальні спеціальності на 11 факультетах самого авторитетного університету півдня України чекають вас. За посиланнями на офіційному сайті ОНУ представлені правила прийому, терміни, і всі деталі, необхідні абітурієнтам та їх батькам.

Шановні абітурієнти, до вашої уваги інформація щодо міст проведення ЄВІ та ЄФВВ у 2020 році. 

У 2020 році ОНУ імені І.І. Мечникова включено до переліку уповноважених закладів вищої освіти, до яких за спрощеною процедурою можуть вступати жителі тимчасово окупованих територій Донбасу та АРК Крим (м. Севастополь).

Одеський національний університет ім. Мечникова проводить он-лайн "день вiдкритих дверей" для абітурієнтів та батьків. Дізнайтеся, як стати студентом ОНУ!

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 год. 12 травня, закінчується о 18:00 год. 5 червня 2020 року.

До уваги вступників для здобуття освітнього ступеня магістра! На підставі норм Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», який набрав чинності з16 січня 2020 року, приймальною комісією ОНУ імені І.І.Мечникова прийнято рішення про скасування обов'язкового складання додаткових фахових вступних випробувань (співбесіди) для вступників, які вступають на навчання до ОНУ імені І.І.Мечникова за всіма спеціальностями (крім спеціальностей Право та Психологія) для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
Телефон: (+38-093) 755 78 24
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top