Керівництво

Французький бульвар, 24/26, Одеса, 65058, Україна
тел. деканату: +38 (0482) 68-54-61
е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Glebov V

декан Факультету міжнародних відносин, політології та соціології

Глєбов Віктор Вікторович,

кандидат історичних наук, доцент

Заступники декана:

  • з навчально-методичної та виховної роботи – Хорошилов Олег Юрійович, кандидат політичних наук, доцент
  • з наукової роботи - Коч Світлана Вадимівна, кандидат політичних наук, доцент
  • зі спеціальності «Політологія» – Ніколаєва Майя Іванівна, кандидат політичних наук, доцент
  • зі спеціальності «Соціологія» – Романенко Світлана Володимирівна, кандидат соціологічних наук, доцент
  • зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» –  Вакарчук Катерина Василівна, кандидат політичних наук, доцент 
  • зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» –  Ніколаєв Юрій Олегович, кандидат економічних наук, доцент .

Факультет міжнародних відносин, політології та соціології – один з підрозділів Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, що найбільш динамічно розвивається. На початку 1992 року Одеський інститут соціального управління і політології було включено до складу Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова на правах Факультету соціології, економіки, політології (ФСЕП). У 1994 році ФСЕП був перетворений на Інститут соціальних наук. З січня 2018 року в результаті організаційних заходів Інститут соціальних наук трансформовано в Факультет міжнародних відносин, політології та соціології.

Професорсько-викладацький склад факультету представлений 74 викладачами, з яких докторів наук, професорів; 46 кандидатів наук, доцентів. Більшість викладачів володіють іноземними мовами; пройшли стажування та підвищення кваліфікації в закордонних університетах; здійснюють активну наукову діяльність; успішно поєднують навчальну, наукову і практичну діяльність. Викладачі факультету є авторами монографій, підручників, посібників; виступають членами і рецензентами провідних фахових національних і міжнародних видань; є членами спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських і докторських дисертацій, виступають опонентами.

Сьогодні на факультеті отримують фахові знання близько 800 студентів денної та заочної форм навчання за спеціальностями 052. Політологія, 054. Соціологія, 291. Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (денна форма навчання), 292. Міжнародні економічні відносини, за першим (бакалаврським), другим (магістерським) та третім (PhD) рівнями вищої освіти.

Факультет випускає фахівців в області політичних наук, політичного менеджменту, прикладної політології, політичних і соціальних комунікацій, соціального управління, PR-технологій, соціологів, фахівців в галузі міжнародних відносин і зовнішньої політики держав, з американістики, європейських студій і сходознавства.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top