Модуль Жана Моне «Успіхи і недоліки монетарної політики Європейського союзу: наслідки для України»

101048173 — Monetary policy - ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH

Проєкт спрямований на вивчення монетарної політики центральних банків країн ЄС та її впливу на економічний розвиток країн. В рамках проєкту сформовано навчальну програму на основі знань, які відповідають вимогам провідних університетів світу. Значна частина навчальної програми присвячена вивченню нетрадиційної монетарної політики центральних банків країн ЄС. Під час реалізації проекту будуть викладатися нові курси для студентів Одеського національного університету, також будуть опубліковані наукові праці викладачів та студентів для обміну інформацією, результатами навчання та досліджень.

Склад проєктної групи:

1. Галина АЛЕКСЕЄВСЬКА – координатор проєкту, доктор філософії з міжнародних економічних відносин, старший викладач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова ( e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
  2. Сергій ЯКУБОВСЬКИЙ - д.е.н., проф., завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова.
  3. Тетяна РОДІОНОВА - к.е.н, доц., доцент кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин ОНУ імені І.І. Мечникова.
  4. Теохаріс ГРИГОРІАДІС - доктор філософії з економіки, доцент кафедри економіки Інституту східноєвропейських досліджень Вільного університету Берліну.

Період виконання проєкту з 21 лютого 2022 р. до 20 лютого 2028 р. протягом якого будуть виконанні наступні завдання:

• надання освітніх послуг викладачами з розробки та організації викладання з використанням новітніх засобів навчання чотирьох нових дисциплін;
  • відрядження для обміну досвідом та популяризації проєкту;
  • підготовка та публікація методичних матеріалів;
  • публікація наукових доробок викладачів та студентів у міжнародних та вітчизняних виданнях;
  • організація та проведення круглих столів, конференцій.

Файли для завантаження: