Наші студенти - наша гордість

Балабан Євгеній, Волков Максим, Карлевіц Марина, Сандул Данило - переможці Перших Всеукраїнських студентських змагань з міжнародних відносин в Дипломатичній академії України імені Г. Удовенка (перше місце, березень 2019 г.).

1

За запрошенням директора Дипломатичної академії С. Корсунського та заступника директора Є. Габер переможці Перших Всеукраїнських студентських змагань з міжнародних відносин Євгеній Балабан, Максим Волков, Марина Карлевіц та Данило Сандул взяли участь у роботі XII безпекового форуму у Києві (квітень 2019 р.), який щорічно об’єднує провідних фахівців та політиків України вищого рангу.

2

Балабан Євгеній - переможець ΧVII Всеукраїнської студентської олімпіади з новогрецької мови та літератури у Маріупольському державному університеті (третє місце, квітень 2019 р.)

5

Донець Марія, переможець всеукраїнського конкурсу «Молодіжний делегат України до ООН» (2018-2019 р.) працювала у Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку, а саме у Третьому комітеті. Вона аналізувала доповіді країн про боротьбу з нелегальною торгівлею людьми та наркотичними речовинами, з організованою злочинністю, про боротьбу за права дітей та жінок, а також про права корінних народів та мігрантів, писала звіти для Міністерства закордонних справ України.

6

Єрохіна Анастасія та Насіковська Віра – переможці Всеукраїнської олімпіади з турецької мови у Київському національному лінгвістичному університеті (перше та друге місце, квітень 2019 р.)

7

Комяга Катерина – учасниця програми «Велика китайська стіна», нагороджена грантом ко-спонсорської стипендіальної програми ЮНЕСКО / КНР у 2017–2018 р., що дозволило рік навчатися у одному з провідних університетів КНР зі спеціальності «Китайська мова та література». У листопаді 2019 р. була запрошена у штаб-квартиру ЮНЕСКО у Парижі на святкування 25-ї річниці програми «Велика китайська стіна» її учасниками.

komyaga kateryna

Коган Ян – майстер спорту України із стрибків на батуті. Неодноразовий чемпіон та призер Чемпіонату України, Кубка України й області. Колишній член збірної України. Учасник Чемпіонату Європи 2016 в Іспанії. Учасник Кубку Світу 2018 в Італії.

8

Крещенко Ганна – багаторазовий призер Чемпіонатів Європи WKF. Учасниця чемпіонатів світу з карате. Чемпіонка Європи стильових організацій. Фіналістка турнірів серії К-1.

9

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top