Керівництво

Шампанський провулок, 2, Одеса, 65058, Україна;

тел.: +38(0482) 68-80-62

dean zamorov

декан Біологічного факультету

Заморов Веніамін Веніамінович

кандидат біологічних наук, доцент

Вітаємо Вас на офіційному сайті біологічного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Біологічний факультет є одним із основних та найдавніших підрозділів університету. Ми пишаємося тим, що продовжуємо традиції, закладені  всесвітньо відомими вченими І. І. Мечниковим, Л. С. Ценковським, І. М. Сеченовим, О. О. Ковалевським, які стояли у витоків біологічної науки.

Сьогодні розвиток факультету забезпечує дружній колектив однодумців, який працює над актуальними проблемами біологічної науки і здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців на усіх рівнях вищої освіти – бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому.

Наші викладачі і студенти залучені до широкої міжнародної співпраці. Науковці і випускники своєю творчою активністю забезпечують позитивний імідж факультету в Україні і далеко за її межами.

Ми з радістю приймемо у нашу родину тих, хто  бачить своє покликання у служінні одній із найважливіших і найцікавіших наук – біології.

Перед Вами відкриються нові горизонти неповторного та незабутнього студентського життя. Кожна з наших освітніх програм пізнавальна і корисна. Ми створюємо сприятливі умови для творчої самореалізації студентів. Завдяки новітнім методикам і технологіям  студенти  отримують глибокі фахові знання, можливості стажуватися у різних країнах Європи, є постійними активними учасниками міжнародних проектів. Сфера діяльності випускників факультету досить широка. Вони успішно працюють науковцями, викладачами, вчителями та менеджерами в різних галузях підприємницької діяльності.

Запрошуємо усіх до спілкування у віртуальному біологічному просторі!

Адміністрація факультету з увагою поставиться до Ваших пропозицій з удосконалення нашої спільної діяльності.

З повагою,

декан біологічного факультету
Веніамін Веніамінович Заморов.

 biology faculty

Заступник декана з навчальної роботи – кандидат біологічних наук, доцент Гладкій Тетяна Володимирівна.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник декана з наукової роботи - кандидат біологічних наук, доцент Січняк Олександр Львович.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Заступник декана з виховної роботи – кандидат біологічних наук, доцент Герасимюк Валерій Петрович.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сьогодні на факультеті здійснюється фахова підготовка студентів та аспірантів денної, заочної  та вечірньої форм навчання за спеціальностями 014.05. Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091. Біологія, 162. Біотехнології та біоінженерія, 206. Садово-паркове господарство на всіх рівнях вищої освіти (бакалаврський, магістерський, освітньо-науковий (PhD), науковий (Doctor of Biological Science))

Біологічний факультет Одеського національного університету має довгу історію і славні традиції –  з моменту заснування університету біологічну освіту можна було отримати на природничому відділенні фізико-математичного факультету. Факультет випускає фахівців, здатних на наукові дослідження і експериментальні розробки у сфері природничих і технічних наук, зокрема у  біотехнології, сільському господарстві, лісовому і рибному господарстві. Серед сфер діяльності наших випускників - середня освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, професійно-технічна освіта на рівні вищого професійно-технічного навчального закладу, вища освіта, а також охорона здоров’я і надання соціальної допомоги, діяльність лікарняних закладів, загальна медична практика, спеціалізована медична практика тощо.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5f65d3596a4c516492836091600508761
title_5f65d3596a5c312796014391600508761
title_5f65d3596a6c08697247801600508761
Top