Коментар до інциденту від 30.03.21 на Шампанському провулку, 2.

30 березня 2021

Трактор з ковшем і вантажівка МАЗ заїхали сьогодні, 30.03, на територію студмістечка університету, за адресою Шампанський провулок, 2. Згідно з поясненнями супроводжуючих техніку осіб, їх присутність на університетській території обумовлена необхідністю демонтажу елементу благоустрою у вигляді бетонного блоку на алеї під'їзду до гуртожитків. Також, разом з виконавцем Приморської райадміністрації, на територію прибув спецтранспорт і охорона в кількості близько 20 осіб. Представники юридичної служби ОНУ, запитавши у супроводжуючих техніку осіб документи на демонтаж, встановили, що розпорядженням Приморської адміністрації від 5.02.21 вказано демонтувати бетонний блок за адресою Шевченка 21Б-21В. Отже, знаходження важкої техніки на території студмістечка ОНУ ім. Мечникова не має під собою юридичних обґрунтувань. Даний факт був встановлений в присутності поліції, представників студентства, мешканців будинку Шампанського провулку, 2, представників мас-медіа, після чого зазначена техніка покинула територію студмістечка ОНУ ім. Мечникова.

Телефон приймальні ректора: