28 січня 2020 року: Візит делегації Галацького університету «Нижній Дунай» (Румунія) на чолі з ректором Юліаном Габріелем БІРСАНОМ в ОНУ імені І.І. Мечникова

28 січня 2020 року Одеський національний університет імені І.І. Мечникова відвідала делегація Галацького університету «Нижній Дунай» на чолі з ректором, професором Юліаном Габріелем БІРСАНОМ для участі в урочистому відзначенні тривалого міжуніверситетського співробітництва. На зустрічі також був присутній Генеральний Консул Румунії в Одесі пан Еміл РАПЧА.

Ректор ОНУ імені І.І.Мечникова висловив щиру вдячність за багаторічні плідні зв’язки між Галацьким університетом та Одеським національним університетом імені І.І.Мечникова, основою яких стала співпраця у галузі освіти, оптимізація навчального процесу з метою отримання студентами  якісної освіти, окремо відмітивши особисту активність та високі професіональні якості Юліана Габріеля БІРСАНА. Завдяки йому за останні роки нашим університетам вдалось реалізувати низку цікавих заходів щодо розвитку та укріплення співробітництва.

Значним фактором визнання важливої ролі профессора БІРСАНА Ю.Г. стала участь делегації Галацького університету на чолі з ректором в засіданні Вченої Ради ОНУ імені І. І. Мечникова де урочисто було відзначені важливі кроки міжуніверситетського співробітництва.

Ректор ОНУ професор КОВАЛЬ І.М. вручив ректору Галацького університету професору БІРСАНУ Ю.Г. Адресу Вдячності за співробітництво.
В свою чергу, ректор Галацького університету «Нижній Дунай» висловив глибоку подяку високого визнання його діяльності. Юліан Габріель БІРСАН запевнив присутніх в бажанні і надалі розвивати культурні та наукові зв’язки між нашим університетами.

Метою візиту румунської делегації, серед інших, стало також обговорення та підписання Конвенції про визнання магістерських програм. Після завершення офіційної частини візиту, почесна делегація відвідала музей історії ОНУ та палеонтологічний музей. В засіднанні взяли участь члени Вченої Ради.

Інформація підготовлена Відділом міжнародного співробітництва