-->

Відбулася міжнародна науково-практична конференція “Соціально-економічний та політичний розвиток в умовах європейської інтеграції”

08 липня 2021

30 червня 2021 року на факультеті міжнародних відносини, політології та соціології Одеського національного університеті імені І. І. Мечникова у дистанційному форматі відбулася міжнародна науково-практична конференція “Соціально-економічний та політичний розвиток в умовах європейської інтеграції”. Загалом учасниками конференції стали науковці з США, Австрії, Сінгапуру, України, Казахстану та Росії. Конференцію було організовано у межах проекту ЕРАЗМУС+ 611599-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Під час пленарного засідання конференції з розгорнутими доповідями виступили науковці з Сінгапуру – Dr. Lit G., Казахстану – проф. Лукманова М., провідний український економіст-міжнародник проф. Рогач О.В. з Київського інституту міжнародних відносин, який зараз проводить дослідження в Гонконзі. Цікавими доповідями та дискусійними питаннями також запам’ятались декан факультету проф. Глебов В. В., модератор та голова оргкомітету конференції – проф. Якубовський С.О., науковці та студенти ОНУ.

Телефон приймальні ректора: