Дорогі друзі

Я радий вітати вас на Веб-сайті Одеського національного університету імені І. І. Мечникова - одного з найстаріших вузів в Україні. Тут ви можете познайомитися з багатим історичним минулим університету і сьогоднішньою багатогранною навчальною, науковою і громадською діяльністю його багатотисячного колективу викладачів, наукових співробітників і студентів.

І. М. Коваль ректор Одеського національного університету
Вступ до університету

Приймальна комісія
Французький б-р 24/26
Телефон : (0482) 68-12-84 E-mail: vstup@onu.edu.ua

Вступна кампанія 2015: путівник абітурієнта

Накази про зарахування

На Геолого-географічному факультеті відкрито набір на новий напрям підготовки фахівців 6.140103 "Туризм" ОКР бакалавр, галузь знань "Сфера обслуговування 1401", спеціалізація – «Туристичне обслуговування». Термін навчання 4 роки


Обрання ректора

Новини ОНУ
Мировые новости

Вельмишановні студенти вищих навчальних закладів Автономної республіки Крим!


З врахуванням складної політичної ситуації та з метою гарантії отримання вищої освіти в Україні Одеський національний університет імені І.І. Мечникова здійснює процедуру переводу або поновлення на навчання студентів з будь якого державного або приватного акредитованого вищого навчального закладу Криму на вакантні бюджетні та контрактні місця в межах ліцензованих обсягів за напрямами та спеціальностями.

Для цього треба:

Подати заяву на ім’я ректора ОНУ імені І.І. Мечникова – професора Коваля Ігоря Миколайовича (заява може бути поданою у рукописному варіанті особисто або надіслана поштою на адресу: вул. Дворянська, 2, м. Одеса, 65082 або надіслана у сканованому електронному вигляді на адресу: vstup@onu.edu.ua, nikolaeva.mayya@onu.edu.ua, zaporozhchenko@onu.edu.ua.

Студентам гарантовано поселення у гуртожиток.

Більш детальну інформацію можна отримати за звернаннями на вище вказані електронні адреси або за телефонами: (048) 723-65-23, (0482) 68-18-58

Офіційний сайт Одеського національного університету імені І. І. Мечникова