Галерея

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ІНШІ НАУКОВІ ЗАХОДИ

 • Наукові конференції

  Науково-практичний круглий стіл "Стан та тенденції засолення грунтів Одещини"

  приурочений до Всесвітнього дня грунту (грудень 2021)

  Міжнародна науково-практична конференція «Ґрунтознавчо-географічна наука і практика – актуальні проблеми сьогодення».

  До 50-річчя Проблемної науково-дослідної лабораторії географії грунтів та охорони грунтового покриву чорноземної зони (ПНДЛ-4) ОНУ ім. І. І. Мечникова (жовтень 2021)

  ІІ Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження" (липень 2021)

  Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження» (червень 2020)

  До 100-річчя проф. Гоголєва І.М. (серпень 2019)

 • Сертифікати учасників наукових конференцій

  title_61f4fa7955f4920660130691643444857
  title_61f4fa795605f21183486841643444857
  title_61f4fa79561679950500151643444857
  title_61f4fa795626116687195281643444857
  title_61f4fa79563542412117971643444857
   

  title_61f4fa795645a13874985441643444857
 • День ГІС

  День Географіічних інформаційних систем – День ГІС. Проводиться щорічно, в середу третього тижня листопада, під час тижня географічних знань.

 • Відкриті лекції

  Здобувачі вищої освіти та співробітники нашого факультету продовжують набувати нових знань та практичних умінь з проведення та аналізування наукових комплексних географічних досліджень. Так за результатами власних багаторічних досліджень та спільних науково-дослідних робіт з науковцями кафедр та проблемних лабораторій університету відкриту лекцію провела доцент, кандидат географічих наук Пилипенко Г.П. на тему "Зміни ландшафтів під впливом антропогенної діяльності та кліматичних трансформацій". Неординарний підхід до оцінки отриманих матеріалів багаторічних спостережень, унікальний фактаж досліджень, глибокі та розгорнуті відповіді на питання, визвали необхідність провести цикл таких лекцій за піднятою тематикою. Друга лекція планується на наступному тижні в режимі відео-конференції.

  Зі студентами та аспірантами кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру проведено науково-практичний семінар за участі представника потенційного стейкхолдера Причорноморського центру водних ресурсів та грунтів, випускника нашої кафедри Задорожнього І.В. Під час заходу заслухано доповідь про історію, сучасний стан та перспективи меліоративного моніторингу в нашому регіоні. Здобувачі активно приймали участь у дискусії, задавали різноманітні питання, що стосувалися роботи установи як майбутньої бази практик і працевлаштування, так і проблем сучасного моніторингу ґрунтів на масивах зрошення.

  Студенти та  аспіранти кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру продовжують відвідувати бази практик та майбутні місця працевлаштування. Так,   за запрошенням  директора Одеської філії ДУ "Інститут охорони родючості ґрунтів"  к.с.-г.н. Куліджанова Е.В. здобувачі вищої освіти відвідали указану установу в с. Лиманка Одеського району Одеської області. Директор та співробітники установи   провели екскурсію лабораторним корпусом  та гостьові лекції. Так,   Куліджанов Е.В.  провів лекцію на тему «Особливості проведення агрохімічної паспортизації та ведення моніторингу ґрунтів", а к.біол.н. Хохрякова А.І. лекцію на тему"Систематика та класифікація грунтів і земель  в межах населених пунктів».

  Студенти та  аспіранти кафедри географії України, грунтознавства і земельного кадастру відвідали  за запрошенням  випусників нашої кафедри, нинішніх завідувачів   кафедри землеустрою і кадастру та кафедри геодезії і природокористування ОДАУ проф. Михайлюка В.І. та  доц. Леонідової І.В. Викладачі ОДАУ провели гостьові лекції на базі музею грунтознавства імені О.Г.Набоких. Так, 30 вересня 2021 року відбулась лекція   д.г.н., проф. Михайлюка В.І. на тему «Дослідження та  картографування грунтів сільськогосподарських угідь та населених пунктів». А доц. Леонідова І.В. прочитала лекцію "Про природні умови, географо-генетичні особливості грунтотворення та функціональне зонування о. Зміїний". Здобувачі разом з викладачами відвідали музей та навчально-наукову лабораторію при ОДАУ, ознайомились з колекцією мінералів та порід грунтів музею, унікальними грунтовими  монолітами,  роботою сучасного обладнання та методиками дослідження грунтів.

  Відкрита лекція ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії доктора педагогічних наук, професора Шоробури Інни Михайлівни «Державний стандарт базової середньої освіти: особливості та шляхи впровадження»

  Відкрита лекція доктора філософії, доцента кафедри туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Долинської Олесі Олегівни «Туристично-рекреаційний комплекс Хмельницької області»

  Відкрита лекція кандидата географічних наук, доцента, завідувача кафедри географії та геоекології ЦДПУ імені В. Винниченка Семенюк Лариси Леонтіївни «Європейські стандарти акредитації освітніх програм»

  Відкрита лекція кандидата педагогічних наук, доцента кафедри географії та методики її викладання ТНПУ імені В. Гнатюка Варакути Ольги Михайлівни «Технології змішаного навчання у шкільній географічній освіті»

  Зустріч з головним спеціалістом відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти в Одеській області Гладенюком Володимиром Анатолійовичем вчителем вищої кваліфікаційної категорії, головою метод об’єднання ЗЗСО №6 Гамар Оленою Іванівною (м. Білгород-Дністровський)

  Відкрита лекція для студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на тему: «Лимани північно-західного Причорномор’я» кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру ОНУ імені І. І. Мечникова Адобовської Марії Володимирівни

КУЛЬТУРНІ ТА СПОРТИВНІ СВЯТА

 • Культурні свята

  Битва факультетів ОНУ імені І. І. Мечникова

  День геолого-географічного факультету (проводиться на початку квітня)

 • Спортивні свята

  Спортивні свята «Мечников-START-FEST», «Спортивні ігри в Чорноморці», «Мечников-FEST» та ін.

НАГОРОДИ

 • Спортивні досягнення

 • Інші нагороди

ПРАКТИКИ

ВІДЕО

Більше відео за посиланням: YouTube ONU: Геолого-географический факультет

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top