Тема: Відкрита зустріч з експертами ID 31726 ОНУ імені І. І. Мечникова ОП "Туризм"
Дата: 8 жов 2020 14.00 Київ
Підключитися до конференції Zoom: Підключитися
Ідентифиікатор конференції: 797 3439 2498
Код доступу: 3333

Програма

Адміністрація та співробітники Геолого-географічного факультету вітають Адобовську Марію Володимирівну з присвоєнням наукового ступеню кандидата педагогічних наук.

25-26 червня в ОНУ імені І.І.Мечникова відбулась Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження». В конференції прийняли участь представники наукової спільноти, провідних закладів вищої освіти, які представили кращі практики реалізації міждисциплінарних освітніх програм. Наукові доповіді були присвячені аналізу кращих міжнародних та вітчизняних практик створення та реалізації міждисциплінарних, крос- та трансдисциплінарних освітніх та освітньо-наукових програм. Організатормами конференції були: Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Факультет Artes Liberales Варшавського університету, Громадська організація «Інноваційний університет».

24 серпня 2019 року виповнилося 100 років від народження Івана Миколайовича Гоголєва – видатного вченого і практика в області ґрунтознавства, географії і меліорації ґрунтів, доктора сільськогосподарських наук, професора, засновника у 1967 році в Одеському університеті імені І. І. Мечникова кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів.

На відзначення цієї дати та вкладу Івана Миколайовича у розвиток вітчизняної грунтознавчо-географічної науки і практики 12–13 вересня 2019 року на геолого-географічному факультеті університету була проведена Всеукраїнська наукова конференція «Грунтознавчо-географічна наука і практика – традиції та сьогодення». У роботі конференції взяли участь більше 80 учасників-представників наукових установ і навчальних закладів з різних країн.

Конференція складалася з пленарного та секційних засідань: «Професор Гоголєв І. М. – видатний ґрунтознавець-географ, педагог, людина», «Грунтознавчо-географічна наука і практика – традиції, сьогодення, майбуття».

Вже не перший рік відвідую цей захід, і просто дух захоплює, коли на сцені Геолого-географічний факультет. Це актори, ведучі, костюмери, гримери, сценаристи, декоратори, відеооператори і дуже гарна група підтримки. Треба відзначити, що студенти свої ролі виконують професійно. Вражає командна робота всіх студентів факультету. Серед глядачів однієї з Битв пролунала чудова фраза: «Вони що, весь факультет в залі зібрали?»

Команда нашого, Геолого-географічного факультету зайняла Перше місце!

31 березня 2018 року в Актовій залі університету пройшов концерт, присвячений святкуванню Дня факультету. Чудове свято-традиція зібрало разом випускників, студентів і викладачів Геолого-географічного факультету.

Kilit Global Tez tour провело співбесіду на проходження стажування по спеціальності 242 Туризм в Туреччині, в якому брали участь наші студенти, на посади: трансфермен, помічник готельного гіда, готельний гід і шопінг гід.

"Освіта - це майбутнє всієї країни!"

Студенти Геолого-географічного факультету ОНУ ім. І.І.Мечникова взяли участь у конкурсі соціальних відеороликів "Держслужбовець очима молоді".

Перше місце завою

10 жовтня 2015 року о дванадцятій годині у Будинку Вчених (Одеса, вул. Менделєєва 4) відбудеться відкрите урочисте засідання кафедри фізичної географії та природокористування Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова, присвячене 150-річчю з моменту заснування кафедри.

На  Геолого-географічному  факультеті  відкрито набір на новий  напрям підготовки фахівців 6.140103 "Туризм" ОКР бакалавр, галузь знань "Сфера  обслуговування 1401", спеціалізація – «Туристичне обслуговування».

До участі у конференції запрошуються: науковці, педагоги, державні й політичні діячі, фахівці та аспіранти академічних, галузевих, науково-дослідних, проектних, виробничих та інженерно-пошукових організацій і компаній, студенти.

Підсумки квітня:

2 найчудовіших і вже професійно підготовлених студентами заходи:

ДЕНЬ ГЕОЛОГО-ГЕОГРАФІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - 02.04.2016 (перша субота квітня) і БИТВА ФАКУЛЬТЕТІВ - 27.04.2016

30 січня  - 1 лютого кафедра загальної та морської геології спільно з кафедрою археології та етнології України і науковим Центром морської геології та геоархеологіі провели наукову конференцію «Природне середовище Чорноморського регіону за останні 30 тисяч років: від минулого до прогнозування майбутнього» "Environment of Circumpontic region during the last 30 millennia: from past to forecast ".

Телефон приймальні ректора: