Військово-мобілізаційний відділ

Старші інспектори відділу:

  • Оксана Русланівна Мойсєєнко
  • Кирило Дмитрович Олійничук
  • Олександр Сергійович Салтицький

Телефони: +38 (048) 723-64-05

E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Закупівлі

 

 

Перелік нерухомого та рухомого майна, яке перебуває на балансі, в оперативному управлінні, або іншому користуванні Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (нежитлові приміщення, будівлі,частини будівель, споруди майнові комплекси, комунікації, обладнання, транспортні засоби та інше майно), яке передано та перебуває в оренді фізичних та юридичних осіб. Перелік діючих орендарів станом на 2023 рік.

Історія кафедри французької філологіі

КАФЕДРА ФРАНЦУЗЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Кафедра французької філології існує в Одеському університеті імені І. І. Мечникова з 1960 р. – з того моменту, коли Одеський педагогічний інститут іноземних мов приєднався до університету як факультет романо-германської філології.

Заснований на базі колишнього Одеського німецького педагогічного інституту, педагогічний інститут іноземних мов розпочав свою роботу у 1938 році. До його складу входило лише три факультети: англійської, німецької та французької мов.

Старійшина кафедри – Галина Олександрівна Богданова, яка приїхала працювати в інститут у 1944 р. після закінчення навчання у Московському педагогічному інституті іноземних мов. У цей період на кафедру прийшов і Петро Петрович Дав. Тривалий час він завідував кафедрою, був деканом факультету. Він же на початку 50-х рр. першим захистив кандидатську дисертацію в м. Ленінград.

Halyna Oleksandrivna Bohdanova

У перше повоєнне десятиліття на кафедрі працювали випускники 1941 р.: Петро Петрович Дав, Софія Миколаївна Сатова, Ганна Іонівна Корнєєва, Наталія Олександрівна Ходжаш. Пізніше кафедра почала поповнюватись своїми випускниками. Це були Єфросинія Власівна Танасюк, Марія Олександрівна Поліщук, Людмила Василівна Байдак (випуск 1949 р.), Ніна Федорівна Бєлінська (випуск 1950 р.), Аксентій Аксентієвич Гриценко (випуск 1951 р.), Віра Георгіївна Копитіна, Марія Миколаївна Лукаржевська. Була запрошена до роботи на кафедрі Є. М. Бардишева. Повернулися з евакуації Олена Федорівна Куцегеоргій та Белла Климентівна Хорошанська, яка свого часу була секретарем французького письменника Анрі Барбюса.

У 1946–1947 pp. при кафедрі відкрилася аспірантура. Науковими керівниками були викладачі І Московського педагогічного інституту іноземних мов. Першими аспірантами стали Г. О. Богданова, А. А. Гриценко, Н. Ф. Бєлінська, Л. Кутасіна.

Наприкінці 40-х років кафедра французької мови розділилася на дві: кафедру теоретичних дисциплін та кафедру практичних дисциплін із проведенням педагогічної практики у школах.

Одеський педагогічний інститут іноземних мов шанувався та був популярним, його випускники успішно працювали вчителями в Одесі, в різних регіонах України та Молдови. В цей час були великі набори абітурієнтів, на французькому відділенні на курсі навчалося 60 – 70 студентів в 4–5 академічних групах.

У 50-х роках на кафедрі з'явилися перші кандидати наук. Крім П. П. Дава, це були А. І. Корнєєва, А. А. Гриценко, Г. О. Богданова.

Значна кількість студентів потребувала розширення викладацького складу. Кафедра постійно поповнювалась за рахунок випускників факультету. Успішно працювали доцент Емма Анатоліївна Войцеховська, старші викладачі Олена Антонівна Тільчак, Ольга Лаврентіївна Ханенко, Валентина Гаврилівна Ковальська, Олена Дмитрівна Воробйова, Олександра Корніївна Вінс, Валентина Тимофіївна Есаулова.

Великий та важливий етап розвитку кафедри ми пов'язуємо з діяльністю Г. О. Богданової та А. А. Гриценка.

Галина Олександрівна Богданова (1918–2008) почала працювати на кафедрі французької мови у 1944 р. Захистила дисертацію під керівництвом професора Л. І. Іллі (МДПІІМ). Колектив кафедри та студенти любили її за ерудицію, високу культуру, тактовність, відданість справі. Її студентами були всі, хто навчався на відділенні французької мови з 1944 року до недавніх років.

Аксентій Аксентієвич Гриценко (1925–1997) справедливо вважався корифеєм та душею кафедри. У середині 60-х років він почав популяризувати та впроваджувати нові методи викладання іноземних мов, мав велику повагу студентів. Усе своє життя присвятив навчанню молоді. І це – з 1943 р., коли працював учителем молодших класів у рідному селі Приморське Татарбунарського району, та до останніх днів університетського життя. Стаж його педагогічної роботи 54 роки. Кафедра вшановує пам'ять Аксентія Аксентієвича як її засновника, колишнього декана факультету та одного з найкращих його викладачів.

Petro Petrovych Dav

У 1956 р. до складу кафедри увійшли викладачі реорганізованого Дніпропетровського інституту іноземних мов Марія Ісаївна Співак та Лідія Давидівна Мотняк.

У 1960 р. Одеський педагогічний інститут іноземних мов припинив своє існування та увійшов до складу університету імені І. І. Мечникова. Мовні кафедри цього інституту сформували новий факультет університету.

На початку та в середині 60-х років особлива увага приділялася вивченню рідної мови. Випускники отримували диплом вчителів французької та української мов. Крім романської філології було запроваджено дисципліни, пов'язані зі слов'янською філологією: старослов'янську мову, історію української літератури, усну народну творчість та ін. Багато теоретичних курсів викладалося українською мовою. Випускниками, що мали спеціальність «французька та українська мови та літератури», стали Е. А. Войцеховська, В. Г. Ковальська, В. Т. Есаулова.

У 1962–1964 роках в університеті при кафедрі було створено Вищі педагогічні курси для підготовки викладачів для закладів вищої освіти. Ці курси закінчили Е. А. Войцеховська, В. Г. Ковальська, О. Д. Воробйова, В. Т. Есаулова. Після факультету іноземних мов вони протягом 4 років працювали вчителями середніх шкіл, а після закінчення Вищих курсів змогли повернутися до університету як викладачі французької мови.

У 1967 р. було відкрито аспірантуру. Першими аспірантами цього періоду стали Е. І. Костильова, С. Г. Скороходько, О. М. Кулик, І. В. Нікітіна, І. А. Пуленко. Наукове керівництво здійснювали А. А. Гриценко, Г. О. Богданова, Л. В. Байдак.

Наступне покоління викладачів – це доценти Надія Ігнатівна Волошина та Володимир Вікторович Чеботар (1956–1995). Вже згодом до колективу кафедри долучилися аспіранти-випускники 80х та 90х років – сьогоднішні доценти М. Д. Марінашвілі, Т. В. Весна, А. В. Млинчик, І. В. Панченко, І. В. Олійник, Т. В. Телецька. Цю нову плеяду науковців підготувала доцент Еля Іванівна Костильова. Після навчання в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка повернувся на кафедру Олександр В'ячеславович Гарачук, відзначений орденом «За заслуги» урядом Франції. З 2007 р. на кафедрі працює випускниця відділення французької філології д.пед.н., проф. Князян Маріанна Олексіївна.

Petro Petrovych Dav

Представниками ще молодшого покоління на кафедрі стали доценти О. О. Драгомирецький, Л. Р. Коккіна та викладач Н. О. Дем'янова. У 2010 році членом кафедри стала магістр К. А. Жук.

***

Завідувачами кафедри французької філології у різні періоди, починаючи з утворення інституту іноземних мов, були: Єлизавета Іполитівна Єудар-Бабайцева, Петро Петрович Дав, Галина Олександрівна Богданова, Аксентій Аксентієвич Гриценко, Людмила Василівна Байдак, Еля Іванівна Костильова

Petro Petrovych Dav

Важлива сторінка життя кафедри французької філології пов'язана з діяльністю к.ф.н., доцента Елі Іванівни Костильової. Вона завідувала кафедрою з 1985 по 2008 р., а в 1986–1993 роках виконувала обов'язки заступника декана факультету з наукової роботи. Вона була членом Всеукраїнської асоціації викладачів французької мови, членом редколегії факультетської наукової збірки «Записки з романо-германської філології», членом бюро громадської організації Alliance Française м. Одеси. У квітні 2005 року Е. І. Костильова нагороджена Урядом Франції почесним званням «Кавалер Ордену Академічної Пальмової Гілки Франції», а у квітні 2008 року отримала нагороду Міністерства освіти і науки України – «Відмінник освіти України».

З 2008 р. кафедру очолює доцент Мальвіна Джангізівна Марінашвілі. Під її керівництвом колектив кафедри розробляє науково-дослідну тему «Семантико-когнітивне і функціонально-прагматичне дослідження французької мови». В рамках наукової теми кафедри було захищено 7 кандидатських дисертацій.

***

Колектив кафедри ініціював створення громадської організації "Альянс Франсез" у м. Одесі (1991р.). Це об'єднання визнано Міжнародної організацією «Асоціація французьких альянсів» у 1993 р. Першим її Президентом став А. А. Гриценко.

Члени кафедри – Е. І. Костильова, А. В. Млинчик, О. В. Гарачук, М. Д. Марінашвілі, Т. В. Телецька, О. О. Драгомирецький, Л. Р. Коккіна, К. А. Жук – викладали французьку мову на курсах при «Альянс Франсез». Зокрема, викладачі кафедри брали участь у іспитах на здобуття французьких сертифікаційних дипломів (DELF, DALF). На даний час кафедра продовжує активно співпрацювати з «Альянс Франсез» в м. Одеса.

***

Колектив підтримує давні наукові зв'язки з університетами, громадськими та культурно-просвітницькими установами Франції та Швейцарії.

Кафедра плідно співпрацювала з Лозаннським університетом. У рамках співробітництва в 1994 році в Лозаннському університеті пройшли місячне стажування аспірантка Черток Л. П. і студентка V курсу Бойченко О. У січні-березні 1995 року в цьому ж університеті для роботи над кандидатською дисертацією перебувала аспірантка Черток Л. П. за сприяння професора Ланшена.

У 1998 році кафедра почала співробітництво з кафедрою славістики Лозаннського університету, яку очолює професор Патрик Серіо, який був консультантом дисертаційного дослідження доц. Весни Т. В., що присвячено політичному дискурсу (на матеріалі періодичної преси).

В період з 1994 по 1998 рік на стажуванні у Франції перебувало 2 викладача кафедри (м. Тур і м. Страсбург), 4 аспіранта (Школа перекладу при Страсбурзькому університеті, Лозаннський університет і Університет м. Ренн) і 7 студентів.

З січня 1996 до червня 1998 року кафедра брала участь у міжнародній європейській програмі Tempus-Tasis (ОДУ – Університет Ніцци – Гренобльський університет – Університет Генуї) при Інституті математики, економіки та механіки Одеського університету. У рамках програми викладачами кафедри було виконане наступне: організація і здійснення викладання французької мови на інтенсивних курсах для студентів ІМЕМ (Телецька Т. В., Олійник І. В., Остапчук І. Г.); організація тривалого курсу французької мови для студентів і викладачів ІМЕМ (Костильова Е. І., Остапчук І. Г.); перекладацька і редакторська робота при підготовці до друку газети "La Mediterrannée - La Mer Noire" (Костильова Е. І.); укладання двомовного словника з економічної термінології (у співпраці з французьким викладачем К. Совідан); участь у міжнародному семінарі з проблем Економіки перехідного періоду у країнах Східної Європи - січень-лютий 1998 р., Ніцца (Костильова Е. І., Остапчук І.Г.).

Викладачі кафедри проходили наукове та мовне стажування в університетах Парижа, Страсбурга, Гренобля, Лозанни, Пуатьє, Меца, Марселя. У 2012 р. було налагоджено контакти з університетом Екс-ан-Прованс за сприяння Посольства Франції та університетом Париж-Сорбонна-IV.

***

З 1967 по 1995 рік на кафедрі працювали лектори з Франції, завдяки чому бібліотека кафедри поповнювалася науковою, методичною, художньою літературою, відео і аудіо матеріалами. У 1994 р. кафедру відвідала представник прем'єр міністра Франції пані Мюра, яка передала кафедрі словники, художню літературу, методичні посібники.

Посольство Франції презентувало кафедрі передплату на періодичні видання "Le Monde"; "Information grammaticale"; "Magazine littéraire", "Le Français dans le Monde", "Langue Française".

Починаючи з 1996 р., на підставі угоди між університетом імені І. І. Мечникова та Посольством Франції в Україні на кафедрі викладачами працюють французькі стажери – фахівці з викладання французької мови як іноземної.

***

У 2010 р. та 2015 р. на базі кафедри французької філології проведено Третю та П’яту Всеукраїнську наукову конференцію романістів "Структурно-семантичні і когнітивно-дискурсивні парадигми сучасного романського мовознавства".

У 2019 р. викладачі кафедри за підтримки Посольства Франції в Україні та Університетської Агенції Франкофонії провели Третю Міжнародну франкофонну конференцію в Україні "Мови. Науки та Практики".

***

Протягом всієї історії існування кафедри проводилися різноманітні культурні заходи, спрямовані на популяризацію французької мови та французької культури (театральні вистави, виставки художників, конкурси французької мови).

В 2013 р. кафедру відвідав французький письменник, лауреат Гонкурівської премії, член Французької Академії Андре Макін.

В 2014 р. відбулася творча зустріч студентів та викладачів з французьким письменником-романістом та сценаристом, лауреатом премії Франсуа Моріака, Давідом Фонкіносом.

***

Кафедру відвідують з робочими візитами представники Посольства Франції в Україні та інших іноземних установ:

30 листопада 2010 р. Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні пан Жак Фор.

8 листопада 2016 р. пан Фабріс Пето, Аташе Посольства Франції в Україні з питань співробітництва в галузі французької мови та пан Сільвен Ріголле, Аташе Посольства Франції в Україні з питань університетського і наукового співробітництва.

6-7 червня 2017 р. Професор Університету Париж 13, керівник Лабораторії "Лексика. Словники. Обробка даних" пані Габріель Ле Таллек Ллоре та член Комісії з наукових досліджень і Академічної ради Університету Париж-13 пан Олег Курбатов.

24 жовтня 2017 р. Пан Фабріс Пето, Аташе Посольства Франції в Україні з питань співробітництва в галузі французької мови, пані Роксана Туркану-Толоме, керівник Кишинівського відділення Університетського Агентства Франкофонії, пані Клаудія Вішан, відповідальна за проекти Кишинівського відділення УАФ, та пані Діана Бангура, директор «Альянс Франсез» м. Одеси,

30 листопада 2017 р. Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон у супроводі пані Марі-Аннік Дюар, координатора Французьких Альянсів в Україні, та пані Діани Бангури, директора «Альянс Франсез» м. Одеси.

3-4 жовтня 2019 року. Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен, регіональний керівник Університетської Агенції Франкофонії (УАФ) у Центральній та Східній Європі пан Мохамед Кетата, аташе Посольства Франції в Україні з питань мовного і культурного співробітництва пан Фабріс Пето та Відповідальна за відділення УАФ у м. Кишиневі (Молдова) Роксана Туркану.

***

2013 рік стає новим етапом у розвитку міжнародних відносин, коли ОНУ імені І.І. Мечникова, завдяки плідній підготовчій роботі кафедри французької філології, набуває членства в Університетському Агентстві Франкофонії у Центральній i Східній Європі (AUF), яке сприяє проведенню різнопланових заходів, семінарів, ательє та організовує програми академічної мобільності студентів.

***

У 2017 році кафедра урочисто відкриває на факультеті романо-германської філології Центр французької мови, обладнаний технічними засобами за сприяння Кишинівського відділення AUF.

Історія університету

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова – провідний науково-освітній центр сучасної України, перший вищий навчальний заклад в південному регіоні країни. Витоки університетської освіти на півдні України сягають початку ХІХ ст., а точніше 1817 року часу заснування знаменитого Рішельєвського ліцею. Виникнувши як закритий навчальний заклад для дворянських дітей, на початку третього десятиліття існування завдяки реформам попечителя Д. М. Княжевича ліцей за структурою і змістом освіти наблизився до університетської системи. Потужного імпульсу на шляху перетворення ліцею в університет надав відомий вчений М. І. Пирогов, що в середині 1850-х років перебував на посаді попечителя Одеської навчальної округи, а завершення процесу відбулося вже наступного десятиліття.  
 
Імператорський Новоросійський університет відчинив двері для перших студентів 1(13) травня 1865 року у складі трьох факультетів – історико-філологічного, фізико-математичного та юридичного, а 1900 року започатковано медичний факультет. З часу відкриття Новоросійський університет став флагманом науки та вищої освіти, відігравав значну роль у суспільному житті міста та регіону. Значне місце в навчальній роботі університету займали навчально-допоміжні установи: викладацька та студентська Пироговські бібліотеки, Палеонтологічний та Зоологічний музеї, Астрономічна обсерваторія, Ботанічний сад, Гідробіологічна станція, лабораторії та кабінети.  Активно діяли Новоросійське товариство природознавців, Історико-філологічне товариство при ІНУ та Одеське бібліографічне товариство, члени яких брали участь в організації та проведенні вітчизняних і зарубіжних наукових з’їздів. У перші роки обличчя університету визначали вчені, які згодом стали  «золотим надбанням» світової науки: майбутній лауреат Нобелевської премії мікробіолог І. І. Мечников, математик Олександр Ляпунов, фізик Федір Шведов, фізіолог Іван Сеченов, офтальмолог  Володимир Філатов, історик Федір Успенський, славіст Віктор Григорович. 
 
Після лютневої революції 1917 року й жорстокої боротьби різноманітних урядів Новоросійський університет проіснував недовго – до 1920 року, коли був розформований у зв’язку з ліквідацією університетської освіти в радянській Україні. На базі університету було сформовано три самостійні інститути: медичний, фізико-математичний і гуманітарно-суспільний. Два останніх внаслідок чергових реорганізацій було включено до Одеського інституту народної освіти, який і став прямим спадкоємцем ІНУ. З Одеським інститутом народної освіти пов’язані імена багатьох відомих світовій спільноті вчених: О. К. Алексєєв, Б. В. Варнеке, М. М. Ланге, М. Г. Лігнау, Б. М. Ляпунов, Ю. Г. Оксман, С. Л. Рубінштейн, М. Є. Слабченко, Г. І. Танфільєв, І. Ю. Тимченко, Є. М. Щепкін. Втім, на початку 1930-х років вища школа України опинилася в кризовому стані, що і зумовило поворот до відновлення університетів.
 
1 вересня 1933 року університет в Одесі відновив свою діяльність у складі трьох факультетів. Кількість факультетів з часом збільшилася і за статутом 1939 року в Одеському державному університеті функціонувало 6 факультетів: історичний, філологічний, фізико-математичний, біологічний, географічний і хімічний. У цей непростий час в університеті працювала 51 кафедра, центрами навчальної та наукової роботи були Ботанічний сад, Науково-дослідний інститут фізики, Астрономічна обсерваторія, бібліотека та інші підрозділи. В ОДУ працювала значна кількість видатних вчених, чиї імена були пов’язані ще з Новоросійським університетом та ОІНО. Славу університету примножили три президенти Академії наук України – Володимир Липський, Данило Заболотний, Олександр Богомолець, хімік В. Д. Богатський, зоолог Д. Третьяков, географ О. П. Сухов, астроном К. Д. Покровський, психолог Д. Г. Елькін, археолог М. Ф. Болтенко.
 
Чергові випробування випали університетським викладачам і студентам в роки Другої світової війни. У липні 1941 року Одеський державний університет завдяки ректору М. П. Савчуку був евакуйований: спочатку до Бердянська, Краснодара, далі – до Майкопа і Байрам-Алі. Протягом 38 місяців евакуації в університеті відбулося три випуски, кількість студентів коливалася від 250 до 500. А в цей час в окупованій Одесі румунською владою був створений Universitatea din Odesa, який розташовувався в будівлях ОДУ. Частина викладачів і студентів, що за різних обставин не встигли виїхати з Одеси, працювали і навчалися у створеному окупаційною адміністрацією університеті. Університет нараховував понад дві тисячі студентів, а ректором був професор П. Г. Часовников. Він та більшість викладачів (у тому числі професори В. Ф. Лазурський, Б. В. Варнеке, К. Д. Покровський), що працювали в Universitatea din Odesa, були репресовані після повернення радянської влади.
 
Одеський державний університет відновив свою роботу в Одесі 21 квітня 1944 року, а у 1945 році йому присвоєне ім’я всесвітньовідомого вченого, Нобелівського лауреата І. І. Мечникова, що для колективу закладу стало символом переходу від воєнних випробувань до мирної праці і нових наукових досягнень. Відновлений університет об’єднав науково-педагогічні кадри та студентів більшості вищих навчальних закладів Одеси. За видатні заслуги в підготовці фахівців в 1965 році ОДУ був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, а в 1978 році включений в перелік провідних університетів СРСР. До кінця 1980-х років університет складався з 9 факультетів: фізичний, механіко-математичний, хімічний, біологічний, геолого-географічний, історичний, юридичний, філологічний, романо-германської філології. Виростали нові університетські будівлі, зростала кількість студентів, відбувалися структурні зміни, побільшало кафедр і спеціалізацій. До університету входили Науково-дослідний інститут фізики, Астрономічна обсерваторія, новостворений обчислювальний центр і 17 проблемних та науково-дослідних лабораторій, Ботанічний сад, Палеонтологічний, Зоологічний та Петрографо-мінералогічний музеї. Університет мав підготовчий відділ, курси підвищення кваліфікації, відділ аспірантури. Успіхи в науці та освіті зробили Одеський державний університет імені І.І.Мечникова одним із лідерів вищої школи УРСР. 
 
Змістовно нова сторінка в історії ОДУ імені І. І. Мечникова розпочалася з 1991 року. Нові соціально-економічні та суспільно-політичні умови, що склалися в Україні з проголошенням державної незалежності, привели університет до зростання й інтеграції у світовий освітянський простір. Одним з першочергових завдань стала оптимізація і вдосконалення організаційної структури відповідно до умов інтеграції в європейський освітній та науковий простір. Створюються нові кафедри, науково-дослідні та навчальні підрозділи. Зароджуються й розвиваються процеси інтеграції підрозділів. За ректорства професора І. П. Зелінського (1987–1995) на базі найбільших факультетів створюються інститути. Під керівництвом наступних ректорів – професорів В. А. Сминтини (1995–2010) та І. М. Коваля (з 2010) – застосовано низку концептуальних підходів у менеджменті, спрямованих на розширення самостійності дій та ініціативи, участь вищої школи в ринкових відносинах, піднесення загальної культури і професійної компетенції майбутніх фахівців. В 2000 році Указом Президента України університету було надано статус національного. Переживши трансформації 1990-х років, він впевнено включився в процес інтеграції до світового освітянського простору: за високі досягнення в галузі освіти й міжнародного співробітництва в науці ОНУ отримав запрошення до Європейської асоціації університетів (EUA, 1991), а згодом і до Світової асоціації університетів (IAU, 1995) при ЮНЕСКО. Ректори університету з того часу і понині є членами Конференції ректорів європейських університетів (CRE). Колектив ОНУ взяв активну участь в діяльності таких всесвітньо відомих міжнародних організацій, як Німецька служба академічних обмінів (DAAD), фонди Фулбрайта та Маскі (США), у програмах ЮНЕСКО, Європейського союзу TEMPUS (TAСIS), INTAS, уряду США (CRDF), у спільних програмах з посольствами Великобританії, США, Італії, ФРН, Франції та ін.
 
Визнанням заслуг університету у роки незалежності України є вручення йому у 2003 році Почесної грамоти Кабінету Міністрів. П’ять разів поспіль (2005–2009) ОНУ був удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти», а у 2010 році – гран-прі у рейтинговому конкурсі на виставці «Сучасна освіта в Україні», організованій МОН України та НАПН України. Протягом 2011–2014 років вже вчетверте університет отримує почесне звання «Лідер наукової та науково-технчної діяльності» та гран-прі у номінації «Ефективність науково-дослідної роботи вищого навчального закладу». Крім того, в 2014 році ОНУ посів IV місце у рейтингу вищих навчальних закладів України за показниками наукометричної бази даних Scopus.
 
Нині ОНУ — це більш ніж десятитисячний корпус тих, хто навчається, й півтори тисячі тих, хто навчає. Серед останніх — понад 20 академіків і членів-кореспондентів державних та галузевих академій, 18 заслужених діячів науки, освіти, культури, 12 лауреатів державних премій та інших премій державного рівня, майже 120 докторів наук, професорів, понад 600 кандидатів наук, доцентів, які працюють на майже 100 кафедрах. Щороку університет проводить кілька десятків міжнародних конференцій, публікує декілька сотень монографій, підручників та навчальних посібників та тисячі наукових статей.
 

Університет здійснює підготовку фахівців на підставі відповідної ліцензії за 20 напрямами та більш ніж 40 спеціальностями.

13 травня 2020 р. Одеський національний університет імені І.І.Мечникова відзначив 155-річчя від заснування.

Керівництво університету

Адміністрація

Розпорядок роботи ВНЗ

Час прийому

з особистих питань

Опис компетенції

Контактна інформація

РЕКТОР

Труба В.І

доктор юридичних наук, професор

9:00-17:00

 

безпосереднє управління діяльністю університету; представлення закладу у державних та інших органах; контроль заорганізацією навчально-виховної та культурно-масової роботи, станом фіз.виховання і здоров’я студентів і працівників; організація побутового обслуговування; видання наказів та розпоряджень; відповідальність за результати фінансово-господарської діяльності;звітування перед МОН України; здійснення інших, передбачених Статутом ОНУ, повноважень.

 

вул. Всеволода Змієнка, 2,

Одеса, 65082
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.приймальної:
(38-048)723-52-54
Тел./факс:(38-048)723-35-15

ПРОРЕКТОРИ

Запорожченко О.В.

кандидат біологічних наук, доцент

 

9:00-17:00

(бажано за попереднім записом)

здійснення керівництва навчально-методичною, освітньою діяльністю.

вул. Всеволода Змієнка, 2,Одеса, 65082
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: (38-048)723-65-23

Ніколаєва М.І.

кандидат політичних наук, доцент

здійснення керівництва навчально-методичною, освітньою діяльністю.

вул. Всеволода Змієнка, 2,Одеса, 65082
Ел. пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: (38-048) 731-74-67

Іваниця В.О.

доктор біологічних наук, професор

здійснення керівництва науковою, інноваційною діяльністю.

вул. Всеволода Змієнка, 2,Одеса, 65082
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: (38-048)731-71-15

Смітюх А. В.

доктор юридичних наук, професор

кожна третя середа місяця

12:00-14:00

(за попереднім записом)

 

здійснення керівництва міжнародною діяльністю та наданням освітянських послуг іноземним громадянам.

пров. Маяковського, 7,

Одеса, 65082
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: (38-048)723-83-20
Факс: (38-0482)34-80-15

Григор'єв О. В.

кандидат політичних наук, доцент

 

здійснення керівництва адміністративно-господарською діяльністю.

вул. Єлісаветінська, 12,

Одеса, 65082
Ел. пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: (38-048)723-34-75

ВЧЕНИЙ СЕКРЕТАР

Курандо С.В.

кандидат хімічних наук, доцент

 

з питань атестаційних справ щодо здобувачів вчених звань

14:00-16:00 (вт, чт)

11:00-13:00

(ср)

 

координація роботи при розробці основних напрямів діяльності університету; підготовка пропозицій по планах наукових досліджень та виданню наукових праць; організація роботи Вченої ради та контроль за виконанням прийнятих рішень; розгляд матеріалів із захисту дисертацій і присвоєння вчених звань.

 

вул. Всеволода Змієнка, 2,Одеса, 65082
Ел. пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: (38-048)723-59-42

ДИРЕКТОР ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ

Крючкова Н. М

кандидат економічних наук, доцент, PhD

 

кожен третій вівторок місяця

14:00-16:00

(бажано за попереднім записом)

 

надання освітніх послуг іноземним громадянам; організація зовнішньої академічної мобільності серед українських громадян.

пров. Маяковського, 7,

Одеса, 65082
Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: (38-048)723-84-77

КЕРІВНИК ВІДДІЛУ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ОНУ

Грінченко Ю.Л. 

доктор економічних наук, доцент

  10:00-16:00 документальне і організаційне супроводження перебування іноземних фахівців в ОНУ; взаємодія з адміністративними органами; протокольні заходи: взаємодія з іноземними представництвами в Одесі, Україні; Документальне і організаційне супроводження виїзду фахівців ОНУ за кордон; співробітництво з міжнародними університетськими організаціями та ін. (детальніше: на сайті Відділу міжнародного співробітництва).  
пров. Маяковського, 7,
Одеса, 65082
Ел: пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел./факс: (38 -048) 731-74-03
 

Мапа університету

Разова спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Романової Катерини Василівни для здобуття ступеня доктора філософії

Галузь знань: 03 Гуманітарні науки

Шифр і назва спеціальності: 035 Філологія

Голова ради: Шевченко Тетяна Миколаївна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та компаративістики ОНУ імені І. І. Мечникова

Члени ради:

  • Рецензент – Мусій Валентина Борисівна, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики ОНУ імені І.І. Мечникова
  • Рецензент – Казанова Ольга Валеріївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури та компаративістики ОНУ імені І. І. Мечникова
  • Опонент – Кизилова Віталіна Володимирівна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри філологічних дисциплін ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»
  • Опонент – Карпенко Світлана Дмитрівна, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри славістичної філології, педагогіки та методики викладання Білоцерківського національного аграрного університету

Назва дисертаційної роботи: «Художньо-естетичні властивості казок у творчості М. Жука»

Автор дисертації: Романова Катерина Василівна

Науковий керівник: Малютіна Наталія Павлівна, доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури

Наказ ректора про утворення разової спеціалізованої вченої ради: № 1864-18 від 19.09.2023 р.

Дисертацію прийнято до захисту

Дата, час, місце захисту: 10 листопада 14:00

Захист відбудеться з використанням засобів відеозв’язку в режимі реального часу (ZOOM)

Приєднатися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 938 840 9397

Код доступу: qUg44M

ПРИЄДНАНІ ФАЙЛИ

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії

Кваліфікований підпис здобувача, яким підписано дисертацію

Звіт про перевірку підпису дисертації

Рецензія рецензента – Мусій Валентина Борисівна

Рецензія рецензента – Казанова Ольга Валеріївна

Відгук офіційного опонента – Кизилова Віталіна Володимирівна

Відгук офіційного опонента – Карпенко Світлана Дмитрівна

Рішення Спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії

Юридична клініка

Юридична клініка ОНУ імені І.І.Мечникова

Адреса: Французький бульвар, 24/26, каб.14н

Телефони: +380981275996; +380635465643

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

КЕРІВНИК – к.ю.н., доцент СУЛІКО ВАЛЕРІЇВНА ПІЛЮК 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЮРИДИЧНУ КЛІНІКУ ОНУ імені І. І. МЕЧНИКОВА

 

ГРАФІК РОБОТИ ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ:

Понеділок-четвер - 13:00-16:00

П'ятниця - 13:00-15:00

Субота, неділя - вихідний

Вчена рада

    • 1.Склад Вченої ради

      СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

      ІМЕНІ І. І. МЕЧНИКОВА

      Затверджено наказом ректора університету №81-02 від 29 червня 2021 року (зі змінами, наказ №76-02 від 06.09.2024 р.)

      За посадами.

      1. Труба Вячеслав Іванович -  Голова Вченої ради, ректор ОНУ імені І.І.Мечникова, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України
      2. Ніколаєва Майя Іванівна -  перший проректор, кандидат політичних наук, доцент
      3. Іваниця Володимир Олексійович – проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, доктор біологічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України
      4. Запорожченко Олександр Вікторович - проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат біологічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України
      5. Григор'єв Олександр Віталійович - проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку, кандидат політичних наук, доцент
      6. Смітюх Андрій Володимирович - проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічної діяльності, доктор юридичних наук, професор
      7. Курандо Світлана Володимирівна - вчений секретар університету, кандидат хімічних наук,  доцент
      8. Суровцева Олена Володимирівна - директор Наукової бібліотеки
      9. Шафлінська Світлана Миколаївна – головний бухгалтер
      10. Глебов Віктор Вікторович – декан факультету міжнародних відносин, політології та соціології, кандидат історичних наук, доцент
      11. Дунаєва Лариса Миколаївна – декан факультету психології та соціальної роботи, доктор політичних наук, профессор
      12. Заморов Веніамін Веніамінович - декан біологічного факультету, кандидат біологічних наук, доцент
      13. Іванова Олена Андріївна - декан факультету журналістики, реклами та видавничої справи, доктор наук із соціальних комунікацій, професор
      14. Копійка Олександр Кузьмич – начальник науково-дослідної частини, кандидат фізико-математичних наук, доцент, 
      15. Кравченко Ніна Олександрівна – декан факультету романо-германської філології, доктор філологічних наук, професор
      16. Крючкова Наталія Михайлівна – директор Інституту міжнародної освіти, кандидат економічних наук, доцент
      17. Кушнір В’ячеслав Григорович - декан факультету історії та філософії, доктор історичних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України
      18. Менчук Василь Васильович - декан факультету хімії та фармації, кандидат хімічних наук, доцент
      19. Нікогосян Ольга Олександрівна - директор Фахового коледжу ОНУ імені І.І.Мечникова, кандидат політичних наук, доцент
      20. Ніцук Юрій Андрійович - декан факультету математики, фізики та інформаційних технологій, доктор фізико-математичних наук, професор
      21. Пащенко Микола Васильович - декан факультету довузівської підготовки, кандидат філологічних наук, доцент
      22. Ружицька Ольга Миколаївна – завідуюча відділом аспірантури та докторантури, кандидат біологічних наук, доцент 
      23. Сминтина Олена Валентинівна – керівник Центру забезпечення якості освіти, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри археології, етнології та всесвітньої історії
      24. Сербов Микола Георгійович – в.о. декана факультету гідрометеорології і екології, доктор економічних наук, професор
      25. Стрій Людмила Іванівна  – декан філологічного факультету, кандидат філологічних наук
      26. Токарчук Людмила Михайлівна – декан економіко-правового факультету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України
      27. Яворська Вікторія Володимирівна – декан геолого-географічного факультету, доктор географічних наук, професор
      28. Маслій Наталія Дмитрівна – голова Ради молодих вчених університету, доктор економічних наук, професор, професор кафедри світового господарства та міжнародних економічних відносин
      29. Пєнов Вадим Васильйович - голова профкому співробітників, кандидат педагогічних наук, доцент
      30. Хріщева Олександра Георгіївна - голова Студентського самоврядування університету,  здобувачка 4-го рівня вищої освіти зі спеціальності «081-Право»
      31. Юраш Євген Олександрович - голова профкому студентів та аспірантів

      Виборні представники.

      1. Брайченко Олена Олегівна – студентка 3 курсу геолого-географічного факультету, голова студради факультету
      2. Буяновський Андрій Олександрович – кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географії України, грунтознавства і земельного кадастру
      3. Волков Віктор Едуардович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичної механіки, автоматизації та інформаційних технологій
      4. Галкін Борис Миколайович – доктор біологічних наук, професор, директор Біотехнологічного навчально-наукового центру
      5. Гвоздій Світлана Петрівна – керівник навчального відділу, доктор педагогічних наук, професор
      6.  Герасіменко Олексій Олексійович, студент 3 курс факультету РГФ, заступник голови профкому студентів та аспірантів
      7. Голубович Інна Володимирівна – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії
      8. Гоцульський Володимир Якович – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри загальної фізики та фізики теплоенергетичних і хімічних процесів
      9. Євтухов В’ячеслав Михайлович – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри диференціальних рівнянь, геометрії та топології
      10. Канзафарова Ілона Станіславівна – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, Заслужений юрист України
      11. Карпенко Олена Юріївна - доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри граматики англійської мови
      12. Ковалевська Тетяна Юріївна – доктор філологічних наук, професор, завідувач  кафедри української мови та мовної підготовки іноземців
      13. Коваль Ігор Миколайович - доктор політичних наук, професор, професор кафедри міжнародних відносин, Заслужений діяч науки і техніки України
      14. Колегаєва Ірина Михайлівна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри лексикології і стилістики англійської мови
      15. Кондратенко Наталія Василівна – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри прикладної лінгвістики
      16. Коч Світлана Вадимівна – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології
      17. Кузнєцов Едуард Анатолійович – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та інновацій
      18. Лагутова Анастасія Данилівна – студентка 3 курсу факультету хімії та фармації, заступник голови студради факультету
      19. Левчук Людмила Володимирівна - кандидат біологічних наук, директор Ботанічного саду
      20. Лепіх Ярослав Ілліч - доктор фізико-математичних наук, професор, директор Міжвідомчого науково-навчального фізико-технічного центру, Заслужений діяч науки і техніки України
      21. Мальцева Ксенія Костянтинівна – заступник голови профкому студентів та аспірантів ОНУ; голова профбюро студентів та аспірантів ЕПФ
      22. Марінашвілі Мальвіна Джангізівна – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри французької філології
      23. Марцинко Олена Едуардівна – доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної хімії та хімічної освіти
      24. Медінець Сергій Володимирович – доктор філософії у галузі «природничі науки», старший дослідник, провідний науковий співробітник Регіонального міжвідомчого Центру інтегрованого моніторингу екологічних досліджень
      25.  Монастирук Ірина Сергіївна, магістр ФПСР, заступниця голови профкому студентів та аспірантів
      26. Попков Василь Васильович – доктор філософських наук, професор, професор кафедри політології 
      27. Садченко Олена Василівна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування
      28.  Сергієнко Катерина Сергіївна – студентка ФПСР, голова профбюро факультету
      29. Сминтина Валентин Андрійович - доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри фізики та астрономії,   Заслужений діяч науки і техніки України
      30. Стойловський Володимир Петрович - доктор біологічних  наук, професор,  завідувач кафедри зоології, гідробіології та загальної екології
      31. Хмарський Вадим Михайлович – доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України та спеціальних історичних дисциплін
      32. Черкез Євген Анатолійович - доктор геолого-мінералогічних наук, професор, завідувач кафедри морської геології, гідрогеології, інженерної геології та палеонтології
      33. Якубовський Сергій Олексійович - доктор економічних  наук, професор, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин
      34. Янко Валентина Венедиктівна – доктор геолого-мінералогічних наук, професор, професор кафедри морської геології, гідрогеології, нженерної геології та палеонтології.
      • 2.План роботи Вченої ради

      • 3.ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВЧЕНУ РАДУ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І.МЕЧНИКОВА
      • 4.Нормативно-правові документи

      • 5.Вимоги щодо присвоєння вчених звань: професора, доцента, старшого дослідника

        ПОЛОЖЕННЯ «Про присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам Одеського національного університету імені І.І.Мечникова»

        Затверджено на засіданні Вченої ради ОНУ імені І.І.Мечникова (протокол №8 від 25.04.2017 р.) Внесено зміни відповідно до наказу МОН України за №322 від 17 березня 2021 року

        ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

        1. Цей Порядок визначає механізм присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам ОНУ імені І.І.Мечникова, а також основні критерії оцінки їх науково-педагогічної або наукової діяльності.
        2. Рішення про присвоєння вчених звань професора, доцента та старшого дослідника (далі – вчені звання) науковим і науково-педагогічним працівникам приймаються Вченою радою ОНУ імені І.І.Мечникова (далі – Вченою радою).
        3. Рішення Вченої ради про присвоєння вченого звання приймається таємним голосуванням.
        4. Засідання Вченої ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше ніж дві третини її членів.
        5. Рішення Вченої ради вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше ніж три чверті від кількості членів Вченої ради, присутніх на засіданні.
        6. Рішення Вченої ради дійсне протягом одного календарного року.
        7. Рішення Вченої ради про присвоєння вченого звання затверджується Атестаційною колегією МОН.

        ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АБО НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ УЧЕНИХ ЗВАНЬ

        І. Вчене звання ПРОФЕСОРА присвоюють працівникам ОНУ імені І.І.Мечникова, які здійснюють освітню діяльність за відповідною спеціальністю на відповідному рівні вищої освіти та:

        1. Яким присуджено науковий ступінь доктора наук;
        2. Яким присвоєно вчене звання доцента або старшого дослідника (старшого наукового співробітника);
        3. Період роботи яких на посадах асистента, викладача, старшого викладача, доцента, професора, завідувача (або його заступника) кафедри становить не менш як 10 років, у тому числі останній навчальний рік на одній кафедрі в ОНУ імені І.І.Мечникова на посаді доцента, професора, завідувача (або його заступника) кафедри, зокрема за сумісництвом (не менше 0,25 посадового окладу) або за трудовим договором (контрактом) з погодинною оплатою (не менше 120 годин). Для наукових працівників, які займаються науково-педагогічною діяльністю, період роботи становить не менше п’ятнадцяти років на посадах наукових (відповідно до підпункту 3 пункту ІІ цього розділу) та науково-педагогічних (відповідно до цього підпункту) працівників.
        4. Які мають:
          • не менше 3 навчально-методичних праць або 1 підручника чи навчального посібника та опублікували після захисту докторської дисертації не менше 10 наукових праць, з яких не менше 5 наукових статей уміщено у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях та з яких не менше двох публікацій у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань;
          • сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн Європейського Союзу, або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням іноземної мови, або не менш як 10 праць, які опубліковані англійською мовою у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань (крім осіб з інвалідністю I групи).
        5. Які підтверджують свій міжнародний досвід документами (сертифікатами, свідоцтвами, дипломами, іншими документами), зокрема про навчання, стажування або роботу у закладі вищої освіти, науковій (або науково-технічній) установі в країні, яка входить до Організації економічного співробітництва та розвитку (далі - ОЕСР) та/або Європейського Союзу (далі - ЄС), або участь (керівниками/виконавцями) у проєктах, які фінансуються (фінансувалися) зазначеними країнами (крім осіб з інвалідністю I групи).
        6. Які викладають навчальні дисципліни, як правило, лекції, державною мовою (для філологів – мовою спеціальності) та/або мовою країни, яка входить до ОЕСР, на високому науково-методичному рівні, що підтверджено висновком кафедри і науково-методичної ради факультету.

        ІІ. Вчене звання ПРОФЕСОРА присвоюється працівникам НАУКОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ університету:

        1. Яким присуджено науковий ступінь доктора наук;
        2. Яким присвоєно вчене звання доцента або старшого дослідника (старшого наукового співробітника);
        3. Які працюють на посаді завідувача (начальника) наукового відділу (відділення, сектору, лабораторії), головного наукового співробітника, провідного наукового співробітника, старшого наукового співробітника або директора, заступника директора, вченого секретаря;
        4. які мають:
          • стаж наукової та науково-педагогічної роботи не менше 10 років, у тому числі, останній календарний рік в ОНУ імені І.І.Мечникова на одній із зазначених посад у підпункті 1 цього розділу;
          • 15 наукових праць, опублікованих після захисту докторської дисертації, з яких не менше 10 наукових статей уміщено у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях та не менше 3 статей, у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань;
          • сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн ЄС або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням іноземної мови, або не менш як 10 праць, які опубліковані англійською мовою у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань (крім осіб з інвалідністю I групи).
        5. Які підтверджують свій міжнародний досвід документами (сертифікатами, свідоцтвами, дипломами, іншими документами), зокрема про навчання, стажування або роботу у закладі вищої освіти, науковій (або науково-технічній) установі в країні, яка входить до ОЕСР та/або ЄС, або участь (керівниками/виконавцями) у проєктах, які фінансуються (фінансувалися) зазначеними країнами (крім осіб з інвалідністю I групи).
        6. Які підготували не менше трьох докторів філософії (кандидатів наук).

        Рішення Вченої ради про присвоєння вченого звання професора працівникам наукових підрозділів ОНУ імені І.І.Мечникова (зі спеціальності) приймається з урахуванням відгуків не менше шести працівників цього наукового підрозділу – фахівців, яким із відповідної галузі знань (науки) та спеціальності присуджено науковий ступінь доктора наук, доктора філософії (кандидата наук) та/або присвоєно вчене звання професора.

        ІІІ. Вчене звання ПРОФЕСОРА присвоюється працівникам ОНУ імені І.І.Мечникова, ЯКИМ НЕ ПРИСУДЖЕНО СТУПІНЬ ДОКТОРА НАУК:

        1. Які мають науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук);
        2. Яким присвоєно вчене звання доцента або старшого дослідника (старшого наукового співробітника);
        3. Які провадять навчальну діяльність не менш як 15 навчальних років на посаді асистента, викладача, старшого викладача, доцента, професора, завідуючого (його заступника) кафедрою, у тому числі останній календарний рік на одній кафедрі в ОНУ імені І. І. Мечникова на посаді доцента, професора, завідуючого (або його заступника) кафедрою, зокрема за сумісництвом (не менше 0,25 посадового окладу або за трудовим договором (контрактом) з погодинною оплатою(не менше 120 годин).
        4. Які мають:
          • не менше 3 навчально-методичних праць або 2 підручників чи навчальних посібників та 15 наукових праць, із яких не менше 8 наукових статей уміщено у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях та не менше 4 статей у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань;
          • які мають сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн ЄС або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням іноземної мови (крім осіб з інвалідністю I групи).
        5. Які підтверджують свій міжнародний досвід документами (сертифікатами, свідоцтвами, дипломами, іншими документами), зокрема про навчання, стажування або роботу у закладі вищої освіти, науковій (або науково-технічній) установі в країні, яка входить до ОЕСР та/або ЄС, або участь (керівниками/виконавцями) у проєктах, які фінансуються (фінансувалися) зазначеними країнами (крім осіб з інвалідністю I групи).
        6. Які викладають навчальні дисципліни, як правило, лекції, державною мовою (для філологів – мовою спеціальності) та/або мовою країни, яка входить до ОЕСР, на високому науково-методичному рівні, що підтверджено висновком кафедри і науково-методичної ради факультету.
        7. Які підготували не менше трьох докторів філософії (кандидатів наук).

        IV.Вчене звання ДОЦЕНТА присвоюється працівникам ОНУ імені І.І.Мечникова, які здійснюють освітню діяльність за відповідною спеціальністю на відповідному рівні вищої освіти:

        1. Яким присуджено науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук), доктора наук;
        2. Період роботи яких на посадах асистента, викладача, старшого викладача, доцента, професора, завідувача (або його заступника) кафедри становить не менше ніж п’ять навчальних років, у тому числі останній календарний рік на одній кафедрі в ОНУ імені І. І. Мечникова зокрема за сумісництвом (не менше 0,25 посадового окладу або за трудовим договором (контрактом) з погодинною оплатою(не менше 120 годин).
        3. Які мають:
          • не менше 2 навчально-методичних праць або 1 підручника чи навчального посібника та 5 наукових праць, які опубліковані після захисту дисертації, з яких не менше 3 наукових статей уміщено у вітчизняних/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях, з яких не менше однієї публікації у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань;
          • які мають сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн ЄС або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням іноземної мови, або не менш як 10 праць, які опубліковані англійською мовою у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань (крім осіб з інвалідністю I групи).
        4. Які підтверджують свій міжнародний досвід документами (сертифікатами, свідоцтвами, дипломами, іншими документами), зокрема про навчання, стажування або роботу у закладі вищої освіти, науковій (або науково-технічній) установі в країні, яка входить до ОЕСР та/або ЄС, або участь (керівниками/виконавцями) у проєктах, які фінансуються (фінансувалися) зазначеними країнами (крім осіб з інвалідністю I групи).
        5. Які викладають навчальні дисципліни, як правило, лекції державною мовою (для філологів – мовою спеціальності) та/або мовою країни, яка входить до ОЕСР, на високому науково-методичному рівні, що підтверджено висновком кафедри і науково-методичної ради факультету.

        V.Вчене звання СТАРШОГО ДОСЛІДНИКА присвоюється працівникам ОНУ імені І.І.Мечникова, зарахованим на посади після обрання за конкурсом чи в порядку атестації, зокрема за сумісництвом:

        1. яким присуджено науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук), доктора наук;
        2. Період наукової роботи яких становить не менш як п’ять років та які працюють на посадах старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника, головного наукового співробітника, доцента, професора, заступника завідуючого та завідуючого науково-дослідним відділом (відділенням, сектором, лабораторією), завідуючого кафедрою, ректора, проректора з наукової роботи, директора, заступника директора з наукової роботи, вченого секретаря, за умови успішної роботи на зазначених посадах не менше календарного року. Якщо особа працює одночасно на науковій і науково-педагогічній посаді, то зараховується період роботи на одній з цих посад.
        3. Які мають:
          • 15 наукових праць, опублікованих після захисту дисертації, з яких не менше 10 наукових статей уміщено у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях та не менше 2 статей, у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань;
          • сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн ЄС або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь), пов’язані з використанням іноземної мови, або не менш як 10 праць, які опубліковані англійською мовою у виданнях, включених до наукометричних баз «Scopus» або «Web of Science» та які мають ISSN-номер, підтверджений на вебсайті Міжнародного центру реєстрації періодичних видань (крім осіб з інвалідністю I групи).
        4. Які підтверджують свій міжнародний досвід документами (сертифікатами, свідоцтвами, дипломами, іншими документами), зокрема про навчання, стажування або роботу у закладі вищої освіти, науковій (або науково-технічній) установі в країні, яка входить до ОЕСР та/або ЄС, або участь (керівниками/виконавцями) у проєктах, які фінансуються (фінансувалися) зазначеними країнами, або участь у роботі не менш як однієї наукової конференції (конгресу, симпозіуму, семінару), проведеної у зазначених країнах (крім осіб з інвалідністю I групи).
        5. Рішення Вченої ради про присвоєння вченого звання старшого дослідника приймається з урахуванням відгуків не менше шести працівників ОНУ імені І.І.Мечникова – фахівців, яким із відповідної галузі знань (науки) та спеціальності присуджено науковий ступінь доктора наук, доктора філософії (кандидата наук) та/або присвоєно вчене звання професора, доцента чи старшого дослідника (старшого наукового співробітника).

        Вчене звання старшого дослідника може бути присвоєно за спеціальністю, яка належить до іншої галузі, ніж галузь, у якій здобувачеві присуджено науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук), за умови, що опубліковані наукові праці містять отримані здобувачем нові науково обґрунтовані результати, які у сукупності розв’язують конкретне наукове завдання, що має істотне значення для відповідної галузі знань.

        Якщо при присвоєнні вченого звання старшого дослідника в ОНУ імені І.І.Мечникова немає достатньої кількості висококваліфікованих фахівців із відповідної спеціальності, то Вчена рада може розглядати питання щодо присвоєння вченого звання здобувачу з урахуванням відгуків фахівців інших вищих навчальних закладів або наукових установ, які відповідають вимогам (фахівці, яким із відповідної галузі знань (науки) та спеціальності присуджено науковий ступінь доктора наук, доктора філософії (кандидата наук) та/або присвоєно вчене звання професора), або за клопотанням Вченої ради питання щодо присвоєння вченого звання старшого дослідника може розглядати вчена рада іншого вищого навчального закладу чи наукової установи.

        РОЗГЛЯД АТЕСТАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ

        1. Атестація здобувачів учених звань професора і доцента, які ведуть навчально-методичну роботу, здійснюється на кафедрі, де вони працюють. При цьому профіль педагогічної роботи здобувача повинен відповідати основному напряму діяльності даної кафедри. Якщо здобувач працює на багатопрофільній кафедрі, то у рішенні щодо присвоєння вченого звання вказується основний курс, який він викладає.
        2. Атестація здобувачів ученого звання професора та старшого дослідника, які працюють у наукових підрозділах ОНУ імені І.І.Мечникова, здійснюється зі спеціальності за профілем їх основної діяльності відповідно до галузей знань і спеціальностей з урахуванням трансформації галузей науки та наукових спеціальностей відповідно до законодавства.
        3. Розгляд атестаційних матеріалів здобувачів учених звань здійснюється Вченою радою, за висновком кафедри, відповідного структурного підрозділу (факультету, інституту) або наукової установи.
        4. Розгляду атестаційних матеріалів на кафедрі має передувати проведення відкритої лекції для студентів відповідного напряму підготовки (спеціальності) за умови присутності на ній не менше трьох викладачів кафедри.
        5. На засіданні кафедри у присутності не менше ніж двох третин членів кафедри заслуховується звіт про науково-педагогічну діяльність здобувача та результати проведення відкритої лекції.
        6. За результатами розгляду атестаційних матеріалів кафедра:
          • готує висновок, яким підтверджуються високий науково-методичний рівень викладання навчальних дисциплін, відповідність здобувача заявленому вченому званню та дотримання здобувачем академічної доброчесності і передає вченому секретареві Вченої ради;
          • або рекомендує доопрацювати атестаційні матеріали.
        7. Рішення кафедри приймається більшістю голосів від складу кафедри відкритим або таємним голосуванням (за вибором членів кафедри). Повторно атестаційні матеріали розглядаються на кафедрі ОНУ імені І.І.Мечникова після доопрацювання.
        8. Порядок розгляду атестаційних матеріалів здобувачів учених звань на засіданні Вченої ради щодо присвоєння вчених звань професора, доцента і старшого дослідника визначається Вченою радою.
        9. Вчений секретар після прийняття Вченою радою рішення про присвоєння здобувачу вченого звання протягом 15 днів оформлює атестаційну справу здобувача вченого звання відповідно до вимог та надсилає її до МОН України.
        10. Вчена рада на запити МОН України надає додаткову інформацію і матеріали про діяльність здобувача вченого звання, процедуру його атестації.
        11. На рішення Вченої ради про присвоєння/відмову у присвоєнні вченого звання здобувач ученого звання протягом двох місяців із дня прийняття рішення Вченою радою може подати апеляцію до Вченої ради або до МОН України. У разі надходження апеляції до Вченої ради формується склад апеляційної комісії, крім випадків, коли апеляція не містить аргументів по суті виявлених недоліків. Апеляційна комісія формується у складі голови і членів комісії. Рішення щодо утворення апеляційної комісії та затвердження її складу приймає Вчена рада. Апеляційна комісія готує висновок, який підписують усі члени комісії.
        12. На підставі висновку апеляційної комісії Вчена рада приймає рішення про задоволення або про відмову в задоволенні апеляції. Якщо апеляцію здобувача вченого звання задоволено, то Вчена рада може прийняти рішення про присвоєння вченого звання та в установленому порядку надіслати до МОН атестаційну справу здобувача вченого звання.
      • 6.Порядок підготовки та перелік документів щодо присвоєння вчених звань

        ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ ТА ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ АТЕСТАЦІЙНОЇ СПРАВИ ЗДОБУВАЧА ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА (ДОЦЕНТА), ЩО ПОДАЮТЬСЯ ДО ВЧЕНОГО СЕКРЕТАРЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І.І.МЕЧНИКОВА

        І. Здобувач вченого звання професора (доцента)  звертається до вченого секретаря університету (Контакти керівництва університету або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) щодо перевірки виконання кваліфікаційних нормативів.

        ІІ. За наявністю виконання вимог відповідно до «Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки   № 322 від 17.03.2021» потрібно підготувати атестаційні документи щодо подання на розгляд Вченою радою університету.

        Послідовність  підготовки атестаційних документів

        1. Проведення здобувачем вченого звання відкритої лекції (обов’язково у присутності не менше трьох науково-педагогічних працівників кафедри, які мають наукові ступені та вчені звання) та одержання відповідної рецензії.
        2. Атестація на засіданні кафедри (обов’язково у присутності не менше 2/3 науково-педагогічних працівників кафедри).

        При цьому профіль педагогічної роботи здобувача повинен відповідати основному напрямку діяльності даної кафедри.

        На засіданні кафедри аналізується педагогічна, науково-методична, організаційна і виховна робота здобувача вченого звання, а саме:

        • заслуховується звіт за термін роботи на посаді з зазначенням навчальних курсів, з яких здобувач є провідним лектором (обов’язково із зазначенням кількості лекційних годин); здобувачем надається список друкованих праць (у тому числі навчально-методичних), виданих за час роботи на посаді, вказуються дані щодо апробації професійної діяльності (виступи з доповідями та повідомленнями на науково-методичних конференціях); дані про проходження підвищення кваліфікації; а також, вказується наявність почесних звань, державних премій і нагород та ін.
        • педагогічними працівниками кафедри надається оцінка якості проведення здобувачем лекцій, семінарських і практичних занять, та заслуховується рецензія щодо проведеної відкритої лекції;
        • завідувачем кафедри характеризуються: якість керівництва кваліфікаційними (магістерськими) роботами; участь у виконанні науково-дослідних робіт на кафедрі; підготовка кандидатів наук (із зазначенням прізвищ тих, хто захистив дисертації і спеціальностей); участь у роботі спецрад по захисту дисертацій;
        • окремо зазначається дотримання здобувачем вченого звання академічної доброчесності.

        На підставі обговорення здобувачеві надається висновок кафедри з результатами голосування щодо присвоєння вченого звання.

        1. Висновок кафедри та рецензія на відкриту лекцію здобувача обговорюються на засіданні Навчально-методичної комісії факультету з наданням довідки з відповідною рекомендацією.

        Всі документи оформляються відповідно до переліку (за відповідними посиланнями) та надаються вченому секретарю не пізніше, 

        ніж за 10 робочих днів до засідання Вченої ради.

        1. Довідка про здобувача щодо присвоєння вченого звання професора (доцента) 1 прим.
        2. Висновок кафедри про рекомендацію щодо присвоєння вченого звання. 1 прим.
        3. Список наукових та навчально-методичних праць (наукові роботи, опубліковані до захисту дисертації; наукові роботи, опубліковані після захисту дисертації; основні навчально-методичні роботи, за період науково-педагогічної діяльності) 2 прим.
        4.Звіт про науково-педагогічну роботу 1 прим.
        5. Рецензія на відкриту лекцію 1 прим.
        6. Довідка про рішення навчально-методичної комісії факультету. 1 прим.
        7.Сертифікат (оригінал) відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн Європейського Союзу або кваліфікаційні документи (диплом про вищу освіту, науковий ступінь) та 2 прим. (копій)
        8.Довідка про науково-педагогічну, наукову діяльність на посадах у вищих навчальних закладах (надається відділом кадрів) 2 прим.
        9.Довідка з основного місця роботи (надається відділом кадрів) 2 прим.
        10.Копії документів, що підтверджують навчання, стажування у вищому навчальному закладі, науковій (або науково-технічній) установі в країні, що входить до ОЕСР та/або ЄС , та/або участь у наукових конференціях. (Оголошення) 2 прим.
        11.Копії дипломів кандидата, доктора наук (для вченого звання професора - обидва документи) 2 прим.
        12.Копія атестата доцента 2 прим.
        13.Скриншоти за наукометричних баз про наявність публікацій після захисту дисертації: для вченого звання професора-не менше двох, професора (без наукового ступеня доктора наук) - не менше чотирьох; доцента - однієї; старшого дослідника - не менше двох статей 2 прим.
        14.Копія документу, що підтверджує зміну прізвища 2 прим.

        Документи, надруковані 14 шрифтом, міжрядковий інтервал – 1. Документи подаються до секретаря Вченої ради не пізніше, ніж за 10 (десять) робочих днів до засідання Вченої ради.

      • Перелік електронних, друкованих фахових видань та українських журналів у Scopus и Web of Science

      • Рішення Вченої ради

        2024 рік

        2023 рік

        2022 рік

      • Оголошення

      • Фотогалерея

        title_67111c119be7712161816091729174545
        title_67111c119be7d2342387441729174545
        title_67111c119be8210945459101729174545
        title_67111c119be8614664454141729174545
        title_67111c119be8a14193902771729174545
        title_67111c119be8e12179949451729174545
        title_67111c119be9216360528561729174545
        title_67111c119be965611927351729174545
        title_67111c119be9a1732026991729174545
        title_67111c119be9e2310107511729174545
      • Конкурс

       

      Контактна інформація

      Вчений секретар: кандидат хімічних наук, доцент Курандо Світлана Володимирівна

      Адреса: вул. Всеволода Змієнка, 2, кімн. 65

      Телефон: (048) - 723-59-42, 117 (внутрішній)

      e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      Час прийому з питань атестаційних справ щодо здобувачів вчених звань:

      • Вівторок 14.00 - 16.00
      • Середа 11.00 - 13.00
      • Четвер 14.00 - 16.00

      Засідання Вченої ради університету відбувається у останній вівторок щомісяця в залі засідань Вченої ради. Всі оголошення розміщуються на стенді «Ректорат».

      Анонси

      29 грудня в ОНУ імені І.І.Мечникова відбувся другий тур виборів ректора університету

      Організаційний комітет з проведення виборів ректора ОНУ імені І.І.Мечникова оприлюднює результати голосування:

      • кількість виборців — 1235;
      • кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування — 1235;
      • кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування - 1062;
      • кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування - 173;
      • кількість виборчих бюлетенів, виявлених в скриньках для голосування - 1062;
      • кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними - 8;

      кількість голосів за кандидатів:

      • Труба Вячеслав Іванович — 704;
      • Хмарський Вадим Михайлович - 280;
      • Не підтримую жодного кандидата – 70.

      Оргкомітет

      Звернення до виборців кандидата на посаду ректора професора В.М.Хмарського

      Увага вибори!

      29 грудня 2020 року з 10-00 до 16-00
      В Одеському національному університеті Імені і.І.Мечникова
      відбудеться 2 тур виборів ректора

      Балотуються:

      1. Труба Вячеслав Іванович
      2. Хмарський Вадим Михайлович


      Вибори проводяться на виборчих дільницях:
      №1 - вул. Єлісаветинська, 14, 2 поверх, велика хімічна аудиторія)
      №2 - французький бульвар 24/26, 2 поверх, велика актова зала)

      До участі у голосуванні запрошуються:

      • всі науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники;
      • виборні працівники від адміністративних, наукових, господарчих та навчальних підрозділів;
      • виборні представники від студентів.

      Для участі у голосуванні при собі обов’язково мати один з документів, що посвідчує особу (паспорт громадянина україни, паспорт громадянина україни для виїзду за кордон, паспорт громадянина україни (id - картка); тимчасове посвідчення громадянина україни, посвідчення працівника університету). 

      Під час голосування просимо дотримуватись протиепідемічних правил в умовах «covid-19».

      ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №1
      (вул. Єлісаветинська, 14, велика хімічна аудиторія)
      ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 2
      (Французький бульвар 24/26, велика актова зала)
      1. Адміністративно-управлінський персонал (ректорат)
      2. Астрономічна обсерваторія
      3. Будівельна група
      4. Бухгалтерія
      5. Бюро працевлаштування студентів та випускників
      6. Відділ діловодства та архівного зберігання документів (архів)
      7. Відділ кадрів
      8. Відділ охорони об’єктів університету
      9. Відділ охорони праці
      10. Військово-мобілізаційний відділ
      11. Господарчий відділ
      12. Експлуатаційно-технічний відділ
      13. Інститут міжнародної освіти
      14. Лабораторія теоретичної і молекулярної фізики (НДЛ-14)
      15. Міжвідомчий науково-навчальний фізико-технічний центр (МННФТЦ)
      16. Навчальний відділ
      17. Навчально-науково-виробничий центр (ННВЦ)
      18. Наукова бібліотека
      19. Науково-дослідна частина
      20. Науково-дослідний інститут фізики (НДІФ)
      21. Підготовче відділення
      22. Планово-фінансовий відділ
      23. Прес-служба
      24. Редакційно-видавничий відділ
      25. Регіональний міжвідомчий центр інтегрованого моніторингу (РМЦІМ)
      26. Режимно-секретний відділ
      27. Спортивно-оздоровча база відпочинку Чорноморка
      28. Студмістечко гуртожитки № 1, №2
      29. Факультет історії та філософії
      30. Факультет математики, фізики та інформаційних технологій
      31. Факультет психології та соціальної роботи
      32. Факультет хімії та фармації
      33. Центр інформаційних технологій
      34. Юридичний центр
      1. Біологічний факультет
      2. Біотехнологічний науково-навчальний центр (БННЦ)
      3. Ботанічний сад
      4. Відділ охорони об’єктів університету
      5. Геолого-географічний факультет
      6. Гідробіостанція
      7. Господарчий відділ
      8. Зоологічний музей
      9. Економіко-правовий факультет
      10. Експлуатаційно-технічний відділ
      11. Коледж економіки та соціальної роботи
      12. Міжгалузева лабораторія морської геології та геохімії (ГНДЛ-3)
      13. Наукова бібліотека
      14. Стадіон
      15. Студмістечко гуртожитки 4, 5, 6, 7, 8, 9
      16. Транспортно-технічний відділ
      17. Факультет журналістики, реклами та видавничої справи
      18. Факультет міжнародних відносин, політології та соціології
      19. Факультет романо-германської філології
      20. Філологічний факультет
      21. Центр колективного користування науковим обладнанням
      22. Центр культури та дозвілля студентів
      23. Центральний теплопункт

      22 грудня 2020 року в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова відбулися вибори ректора

      Організаційний комітет з проведення виборів ректора ОНУ імені І. І. Мечникова оприлюднює результати голосування.

      При підрахунку голосів виборча комісія встановила:

      • кількість виборців — 1235;
      • кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування — 1235;
      • кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування — 1093;
      • кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування — 142;
      • кількість виборчих бюлетенів, виявлених в скриньках для голосування — 1093;
      • кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними — 9;
      • кількість виборців, які проголосували за кандидатів — 1084;
      • кількість голосів за кандидатів:

       

      1. Андрієвський Сергій Михайлович — 79;
      2. Кіндюк Борис Володимирович — 2;
      3. Петрушенко Микола Миколайович — 11;
      4. Труба Вячеслав Іванович — 570;
      5. Хмарський Вадим Михайлович — 206;
      6. Якубовський Сергій Олексійович — 205;
      7. Не підтримую жодного кандидата — 11.

      Графік індивідуальних зустрічей з колективами підрозділів ОНУ кандидата на посаду ректора Хмарського В.М.

      Хмарський Вадим Михайлович, кандидат на посаду ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова запрошує на зустрічі, які проводитимуться у форматі Zoom-конференцій. Доступи до зустрічей:

      ДатаФакультетМісце проведення
      24 грудня четвер 11:00
      • Факультет історії та філософії
      • Факультет психології та соціальної роботи
      • Факультет математики, фізики та інформаційних технологій
      • Факультет хімії та фармації
      • Науково-дослідна частина
      • Наукова бібліотека
      Підключитися до конференції Zoom
      Ідентифікатор конференції: 827 3456 1068
      Код доступу: 08EqTC
      24 грудня четвер 14:00
      • Біологічний факультет
      • Геолого-географічний факультет
      • Факультет романо-германської філології
      • Філологічний факультет
      • Факультет міжнародних відносин, політології та соціології
      • Факультет журналістики, реклами та видавничої справи
      • Економіко-правовий факультет
      • Коледж економіки та соціальної роботи
      Підключитися до конференції Zoom
      Ідентифікатор конференції: 860 0212 7081
      Код доступу: bcLD0V
      24 грудня четвер 16:00 Студентство Підключитися до конференції Zoom
      Ідентифікатор конференції: 859 6550 2357
      Код доступу: C4vWs8

      Другий тур виборів ректора Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

      Організаційний комітет з проведення виборів ректора Одеського національного університету імені І.І. Мечникова повідомляє, що за результатами голосування 22 грудня оголошується проведення другого туру виборів 29 грудня 2020 р.. До виборчих бюлетенів включаються два кандидати, які набрали більшу кількість голосів виборців у голосуванні, що відбулося 22 грудня 2020 р, а саме: Трубу Вячеслава Івановича та Хмарського Вадима Михайловича.

      Зустрічі з співробітниками факультететів, Труба Вячеслав Іванович

      Зутрічі будуть проводитися у форматі конференції Zoom.

      ДатаФакультетМісце проведення
      24 грудня 13:00 Факультет історії та філософії Zoom
      Ідентифікатор конференції: 889 4054 8138
      Код доступу: 593958
      24 грудня 15:00 Факультет математики, фізики та інформаційних технологій Zoom
      Ідентифікатор конференції: 895 9273 2528
      Код доступу: 372218
      24 грудня 16:00 Біологічний факультет Zoom
      Ідентифікатор конференції: 842 2338 5913
      Код доступу: 569351

      Організаційний комітет з виборів ректора ОНУ імені І. І. Мечникова інформує

      до Оргкомітету надійшла заява від кандидата на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова Осауленко С. В. щодо зняття її кандидатури з виборів ректора ОНУ імені І. І. Мечникова

      Повідомлення щодо неможливості виходу на зустрічі в системі Zoom Осауленко С.В

      Структурні підрозділи для яких скасовується зустріч. Переглянути документ

      ДатаПідрозділ
      18 грудня 12:00 Науково-дослідний інститут фізики
      18 грудня 13:00
      • Факультет психології та соцільної роботи
      • Факультет міжнародних відносин, політології та соціології
      18 грудня 15:00 Факультет історії та філософії
      18 грудня 17:00 Економіко правовий факультет

      Зустріч кандидата на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова Андрієвського Сергія Михайловича

      Андрієвський Сергій Михайлович запрошує вас на заплановану конференцію Zoom

      Тема: Zoom meeting invitation - Zoom Meeting Андриевский встреча НИЧ
      Час: 17 грудня 2020 14:00 Киев

      Підключитися до конференції Zoom

      Ідентифікатор конференції: 724 7747 3672
      Код доступу: 7PqSgz

      Зустріч кандидата на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова Осауленко Світлани Вікторівни з науковими співробітниками Науково-дослідного інституту фізики

      Відбудеться 18 грудня о 12:00 за адресою Єлисаветинська 14, корпус факультетам хімії та фармації у Великій фізичній аудіторії.

      Зустріч кандидата на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова
      Труби Вячеслава Івановича
      з співробітниками наукової бібліотеки
      відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom

      Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками наукової бібліотеки
      Час: 18 грудня 2020 10:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      Идентификатор конференции: 825 9378 1307
      Код доступа: 812639

      Зустріч кандидата на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова Осауленко Світлани Вікторівни з науково-педагогічними працівниками

      ДатаФакультетМісце проведення
      16 грудня 13:00 Біологічний факультет / Геолого – географічний факультет Zoom
      Ідентифікатор конференції: 827 6963 4955
      16 грудня 15:00 Факультет хімії та фармації Zoom
      Ідентифікатор конференції: 810 7292 2308
      16 грудня 17:00 Філологічний факультет Zoom
      Ідентифікатор конференції: 814 1272 8840
      18 грудня 13:00 Факультет психології та соціальної роботи / Факультет міжнародних відносин, політології та соціології Zoom
      Ідентифікатор конференції: 857 5630 5397
      18 грудня 15:00 Факультет історії та філософії Zoom
      Ідентифікатор конференції: 872 4655 6302
      18 грудня 17:00 Економіко правовий факультет Zoom
      Ідентифікатор конференції: 868 5429 6696

      Профспілкова організація студентів та аспірантів ОНУ імені І. І. Мечникова спільно зі Студентською радою проводить зустріч студентів із кандидатами на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова

      Місце організації онлайн-конференції в Zoom для кандидатів – конференц-зала Вченої ради університету за адресою: вул. Всеволода Змієнка, 2, другий поверх, аудиторія 66.

      ДатаПочатокКандидатиПосилання
      17 грудня четвер 15:00
      • Кіндюк Борис Володимирович
      • Осауленко Світлана Вікторівна
      • Петрушенко Микола Миколайович
      Ідентифікатор конференції: 869 7318 8077
      Код доступу: 130377
      17 грудня четвер 17:30
      • Андрієвський Сергій Михайлович
      • Труба Вячеслав Іванович
      • Хмарський Вадим Михайлович
      • Якубовський Сергій Олексійович
      Ідентифікатор конференції: 831 1219 1140
      Код доступу: 122183

      Профспілкова організація ОНУ імені І. І. Мечникова проводить зустріч членів профкому та трудового колективу із кандидатами на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова

      Місце організації онлайн-конференції в Zoom для кандидатів – конференц-зала Вченої ради університету за адресою: вул. Всеволода Змієнка, 2, другий поверх, аудиторія 66.

      ДатаПочатокКандидатиПосилання
      16 грудня середа 10:50
      • Кіндюк Борис Володимирович
      • Осауленко Світлана Вікторівна
      • Петрушенко Микола Миколайович
      Ідентифікатор конференції: 889 2117 9570
      Код доступу: 646890
      16 грудня середа 14:30
      • Андрієвський Сергій Михайлович
      • Труба Вячеслав Іванович
      • Хмарський Вадим Михайлович
      • Якубовський Сергій Олексійович
      Ідентифікатор конференції: 889 2117 9570
      Код доступу: 646890
      18 грудня п’ятниця 10:50
      • Андрієвський Сергій Михайлович
      • Кіндюк Борис Володимирович
      • Осауленко Світлана Вікторівна
      • Петрушенко Микола Миколайович
      • Труба Вячеслав Іванович
      • Хмарський Вадим Михайлович
      • Якубовський Сергій Олексійович
      Ідентифікатор конференції: 889 2117 9570
      Код доступу: 646890

      Увага вибори!

      22 грудня 2020 року з 10-00 до 16-00
      В Одеському національному університеті Імені і.І.Мечникова
      Відбудуться вибори ректора
      .
      Вибори проводяться на виборчих дільницях:
      №1 - вул. Єлісаветинська, 14, 2 поверх, велика хімічна аудиторія)
      №2 - французький бульвар 24/26, 2 поверх, велика актова зала)

      До участі у голосуванні запрошуються:

      • всі науково-педагогічні, наукові, педагогічні працівники;
      • виборні працівники від адміністративних, наукових, господарчих та навчальних підрозділів;
      • виборні представники від студентів.

      Для участі у голосуванні при собі обов’язково мати один з документів, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України (id - картка); тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення працівника університету).

      Під час голосування просимо дотримуватись протиепідемічних правил в умовах «covid-19».

      ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №1
      (вул. Єлісаветинська, 14, велика хімічна аудиторія)
      ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ № 2
      (французький бульвар 24/26, велика актова зала)
      1. Адміністративно-управлінський персонал (ректорат)
      2. Астрономічна обсерваторія
      3. Будівельна група
      4. Бухгалтерія
      5. Бюро працевлаштування студентів та випускників
      6. Відділ діловодства та архівного зберігання документів (архів)
      7. Відділ кадрів
      8. Відділ охорони об’єктів університету
      9. Відділ охорони праці
      10. Військово-мобілізаційний відділ
      11. Господарчий відділ
      12. Експлуатаційно-технічний відділ
      13. Інститут міжнародної освіти
      14. Лабораторія теоретичної і молекулярної фізики (НДЛ-14)
      15. Міжвідомчий науково-навчальний фізико-технічний центр (МННФТЦ)
      16. Навчальний відділ
      17. Навчально-науково-виробничий центр (ННВЦ)
      18. Наукова бібліотека
      19. Науково-дослідна частина
      20. Науково-дослідний інститут фізики (НДІФ)
      21. Підготовче відділення
      22. Планово-фінансовий відділ
      23. Прес-служба
      24. Редакційно-видавничий відділ
      25. Регіональний міжвідомчий центр інтегрованого моніторингу (РМЦІМ)
      26. Режимно-секретний відділ
      27. Спортивно-оздоровча база відпочинку Чорноморка
      28. Студмістечко гуртожитки № 1, №2
      29. Факультет історії та філософії
      30. Факультет математики, фізики та інформаційних технологій
      31. Факультет психології та соціальної роботи
      32. Факультет хімії та фармації
      33. Центр інформаційних технологій
      34. Юридичний центр
      1. Біологічний факультет
      2. Біотехнологічний науково-навчальний центр (БННЦ)
      3. Ботанічний сад
      4. Відділ охорони об’єктів університету
      5. Геолого-географічний факультет
      6. Гідробіостанція
      7. Господарчий відділ
      8. Зоологічний музей
      9. Економіко-правовий факультет
      10. Експлуатаційно-технічний відділ
      11. Коледж економіки та соціальної роботи
      12. Міжгалузева лабораторія морської геології та геохімії (ГНДЛ-3)
      13. Наукова бібліотека
      14. Стадіон
      15. Студмістечко гуртожитки 4, 5, 6, 7, 8, 9
      16. Транспортно-технічний відділ
      17. Факультет журналістики, реклами та видавничої справи
      18. Факультет міжнародних відносин, політології та соціології
      19. Факультет романо-германської філології
      20. Філологічний факультет
      21. Центр колективного користування науковим обладнанням
      22. Центр культури та дозвілля студентів
      23. Центральний теплопункт

      Зустріч кандидата на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова
      Осауленко Світлани Вікторівни
      з науково-педагогічними працівниками факультету романо-германської филологиї
      відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom

      Час: 15 грудня 2020, 15:00
      Ідентифікатор конференції: 869 7975 5419
      Код доступу: 795581

      Зустріч з співробітниками науково-дослідної частини, Труба В.І.

      Доступ до зустічі:

      Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками науково-дослідної частини
      Час: 15 грудня 2020 10:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      Ідентифікатор конференції: 820 8698 9529
      Код доступу: 723614

      Зустрічі з кандидатом на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова Петрушенком Миколою Миколайовичем відбудуться за наступним графіком

      14.12.2020 р. о 10:00 за адресою Шампанський провулок, 2, корпус біологічного та геолого-географічного факультетів, ауд. 86

      15.12.2020 р. о 13:00 за адресою Єлисаветинська, 14, корпус факультету хімії та фармації, Велика хімічна аудиторія

      18.12.2020 р. о 13:30 за адресою Шампанський провулок, 2, корпус біологічного та геолого-географічного факультетів, ауд. 27.
      На застрічі запрошуються керівники інститутів, факультетів, кафедр, наукових та іншіх підрозділів універститету.

      Зустріч кандидата на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова
      Осауленко Світлани Вікторівни
      відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom

      Час: 14 грудня 2020, 12:00
      Ідентифікатор конференції: 886 3704 9675
      Код доступу: wT3q7Y

      Організаційний комітет з проведення виборів ректора
      Одеського національного університета імені І. І. Мечникова
      запрошує співробітників та студентів на зустрічі з кандидатами на посаду ректора

      Поставте своє запитання до кандидатів на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова

      ДатаПочатокКандидатиПосилання
      14 грудня понеділок 15:00-17:00
      • Кіндюк Борис Володимирович
      • Осауленко Світлана Вікторівна
      Підключитися
      Ідентифікатор конференції: 923 8550 7838
      Код доступу: 1865
      15 грудня вівторок 11:00-13:00
      • Андрієвський Сергій Михайлович
      • Петрушенко Микола Миколайович
      • Хмарський Вадим Михайлович
      • Якубовський Сергій Олексійович
      Підключитися
      Ідентифікатор конференції:
      951 1925 0686
      Код доступу: 1865

      Графік індивідуальних зустрічей з колективами підрозділів ОНУ кандидата на посаду ректора Якубовського С.О.

      ДатаПочатокПідрозділиПосилання
      14 грудня понеділок 14-00 Факультет міжнародних відносин, політології та соціології Підключитися Ідентифікатор конференції: 939 8394 9083
      Код доступу: 979954
      14 грудня понеділок 16-00 Економіко-правовий факультет Підключитися Ідентифікатор конференції: 959 8730 1964
      Код доступу: 973997
      15 грудня вівторок 18-00 Біологічний факультет / Геолого-географічний факультет / Факультет хімії та фармації Підключитися Ідентифікатор конференції: 969 0655 3196
      Код доступу: 344013
      16 грудня середа 17-30 Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Підключитися Ідентифікатор конференції: 940 0974 1458 Код доступу: 509158
      17 грудня четвер 10-00 Філологічний факультет Підключитися Ідентифікатор конференції: 992 9371 2949 Код доступу: 408253
      17 грудня четвер 13-00 Факультет історії та філософії Підключитися Ідентифікатор конференції: 927 2489 4338 Код доступу: 104448
      17 грудня четвер 15-00 Факультет романо-германської філології Підключитися Ідентифікатор конференції: 932 0161 7884 Код доступу: 849352
      18 грудня п’ятниця 14-00 Факультет математики, фізики та інформаційних технологій Підключитися Ідентифікатор конференції: 923 9159 8028 Код доступу: 842899
      18 грудня п’ятниця 16-00 Факультет психології та соціальної роботи / Коледж економіки та соціальної роботи Підключитися Ідентифікатор конференції: 951 3773 0903 Код доступу: 746560
      18 грудня п’ятниця 18-00 Науково-дослідна частина Підключитися Ідентифікатор конференції: 964 6030 5754 Код доступу: 210960

      Графік індивідуальних зустрічей з колективами підрозділів ОНУ кандидата на посаду ректора Хмарського В.М.

      Хмарський Вадим Михайлович, кандидат на посаду ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова запрошує на зустрічі, які проводитимуться у форматі Zoom-конференцій. Доступи до зустрічей:

      Дата, деньПочатокПідрозділиПосилання
      14 грудня понеділок 10-00 Факультет історії та філософії / Факультет психології та соціальної роботи Підключитися до конференції Zoom
      Ідентифікатор конференції: 848 3764 7927
      Код доступу: 0ysWGj
      14 грудня понеділок 13-00 Факультет математики, фізики та інформаційних технологій / Факультет хімії та фармації Підключитися до конференції Zoom 
      Ідентифікатор конференції: 839 7515 5170
      Код доступу: 0sRehF
      14 грудня понеділок 16-00 Біологічний факультет / Геолого-географічний факультет Підключитися до конференції Zoom 
      Ідентифікатор конференції: 828 6239 0435
      Код доступу: 7RVFqb
      16 грудня середа 10-00 Факультет романо-германської філології / Філологічний факультет Підключитися до конференції Zoom 
      Ідентифікатор конференції 832 4306 5459
      Код доступу: 1rb9n3
      17 грудня четвер 10-00 Факультет міжнародних відносин, політології та соціології / Факультет журналістики, реклами та видавничої справи Підключитися до конференції Zoom 
      Ідентифікатор конференції: 824 1889 5116
      Код доступу: 2aUMPh
      17 грудня четвер 14-00 Економіко-правовий факультет / Коледж економіки та соціальної роботи Підключитися до конференції Zoom 
      Ідентифікатор конференції: 894 4288 2266
      Код доступу: 4EARFv
      18 грудня п’ятниця 16-00 Науково-дослідна частина Підключитися до конференції Zoom 
      Ідентифікатор конференції: 878 7574 4261
      Код доступу: 8YDdqq

      Труба Вячеслав Іванович, кандидат на посаду ректора Одеського національного університета імені І. І. Мечникова запрошує на зутрічі

      Зустрічі будуть проводитися у форматі конференції Zoom. Доступи до зустрічей:

      Факультет психології та соціальної роботи

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками факультету психології та соціальної роботи
      • Час: 11 грудня 2020 15:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 813 3248 8829
      • Код доступу: 225444

      Геолого-географічний факультет

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками геолого-географічного факультету
      • Час: 14 грудня 2020 12:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 830 7716 6199
      • Код доступу: 284203

      Факультет романо-германської філології

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками факультету романо-германської філології
      • Час: 14 грудня 2020 15:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 880 9318 9781
      • Код доступу: 293218

      Філологічний факультет

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками філологічного факультету
      • Час: 16 грудня 2020 12:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 896 9057 4481
      • Код доступу: 911093

      Факультет математики, фізики та інформаційних технологій

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - Зустріч з співробітниками факультету математики, фізики та інформаційних технологій
      • Час: 17 грудня 2020 15:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 892 2000 1047
      • Код доступу: 797398

      Економіко-правовий факультет

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками економіко-правового факультету
      • Час: 18 грудня 2020 17:00 Київ

      Підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 817 2726 6784
      • Код доступу: 509269

      Факультет журналістики, реклами та видавничої справи

      Зустріч буде проводитися у приміщенні університету з урахуванням вимог, передбачених в Постанові Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 року "Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)".

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - Зустріч з співробітниками факультету журналістики, реклами та видавничої справи
      • Час: 15 грудня 2020 о 12:00

      Факультет історії та філософії.

      Зутріч буде проводитися у форматі конференції Zoom

      Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками факультету історії та філософії
      Час: 16 грудня 2020 15:00 Киев

      Підключитися до конференції Zoom

      Идентифікатор конференції: 823 3406 6076
      Код доступу: 966215

      Факультет хімії та фармації

      Зустріч буде проводитися у приміщенні університету з урахуванням вимог, передбачених в Постанові Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 року "Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)".

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - Зустріч з співробітниками факультету хімії та фармації
      • Час: 17 грудня 2020 о 10:00
       

      Кандидат на посаду ректора ОНУ імені І.І. Мечникова Хмарський Вадим Михайлович

      Запрошуємо вас до зустрічі з кандидатом на посаду ректора
      Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
      Трубою Вячеславом Івановичем

      В умовах карантину зустріч буде проведено онлайн на платформі Zoom.

      Дивиться інформацію про зустріч:

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками біологічного факультету
      • Час: 10 грудня 2020 16:00 Київ

      підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 882 3919 5489
      • Код доступу: 394122

      Запрошуємо вас до зустрічі з кандидатом на посаду ректора
      Одеського національного університету імені І. І. Мечникова
      Трубою Вячеславом Івановичем

      В умовах карантину зустріч буде проведено онлайн на платформі Zoom.

      Дивиться інформацію про зустріч:

      • Тема: Труба Вячеслав Іванович - зустріч з співробітниками факультету МВПС
      • Час: 9 грудня 2020 12:00 Київ

      підключитися до конференції Zoom

      • Ідентифікатор конференції: 814 7747 9770
      • Код доступу: 821232

      До уваги кандидатів на посаду ректора ОНУ імені І. І. Мечникова,
      громадських спостерігачів та представників ЗМІ

      Звернення від кандидатів до Організаційного комітету з виборів ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова надаються у формі заяви на ім’я голови Організаційного комітету за адресою 65082, м.Одеса, вул. Всеволода Змієнка, 2 з копією на електронну адресу секретаря Організаційного комітету на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

      Спостерігач від кандидата на посаду ректора, громадської організації, реєструється Організаційним комітетом за особисто поданою заявою від кандидата на посаду ректора, за заявою від керівника громадської організації. Заява подається на ім’я голови Організаційного комітету за адресою 65082, м.Одеса, вул. Всеволода Змієнка, 2 з копією на електронну адресу секретаря Організаційного комітету на адресу: tanya.stepanovа@onu.edu.ua.

      Для акредитації представників засобів масової інформації на період проведення виборів ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова заяви від керівників ЗМІ на ім’я голови Організаційного комітету з виборів ректора подається на адресу: 65082, м. Одеса, вул. Єлизаветинська 12 з копією на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відповідно до Положення про порядок акредитації представників засобів масової інформації на виборах ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

      УВАГА ВИБОРИ!

      Головна виборча комісія інформує
      18 листопада 2020 року з 10-00 год. До 16-00 год.
      На виборчій дільниці №1
      (вул. Єлісаветинська, 14, велика хімічна аудиторія)

      19 листопада 2020 року з 10-00 год. До 16-00 год.
      На виборчій дільниці №2

      Вибори ректора ОНУ імені І.І.Мечникова 2020 року

      Документи

      Накази

      • Наказ МОН №295к: про оголошення конкурсів на заміщення посад керівніків закладів вищої освіти
      • Наказ МОН: претенденти на посаду ректора Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

      Положення

      29 грудня в ОНУ імені І.І.Мечникова відбувся другий тур виборів ректора університету

      Організаційний комітет з проведення виборів ректора ОНУ імені І.І.Мечникова оприлюднює результати голосування:

      • кількість виборців — 1235;
      • кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування — 1235;
      • кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування - 1062;
      • кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування - 173;
      • кількість виборчих бюлетенів, виявлених в скриньках для голосування - 1062;
      • кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними - 8;

      кількість голосів за кандидатів:

      • Труба Вячеслав Іванович — 704;
      • Хмарський Вадим Михайлович - 280;
      • Не підтримую жодного кандидата – 70.

      Протокол №8 засідання Головної виборчої комісії від 29.12.2020 щодо результатів таємного голосування по обранню ректора ОНУ імені І.І.Мечникова

       
      Top