Бондаренко Олена Юріївна

bondarenko

кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Автор та співавтор понад 150 публікацій, 5-ти методичних вказівок, 5-ти монографій: «Конспект флори пониззя межиріччя Дністер - Тилігул» (2009), «Скарби гербарію ОНУ (MSUD). Гербарна колекція М.К. Пачоського» (2013); «Скарби гербарію ОНУ (MSUD). Гербарна колекція П.С. Шестерікова» (2014), «Скарби гербарію ОНУ (MSUD). Гербарна колекція Г.Й. Потапенко» (2014), «Скарби гербарію ОНУ (MSUD). Гербарна колекція Е.Е. Ліндемана» (2017). Секретар одеського відділення Українського ботанічного суспільства.

Викладач дисциплін: Ботаніка, розділи «Анатомія рослин», «Урбоекологія», «Геоботаніка», «Квітникарство та газони», «Агротехніка в садово-парковому господарстві та садівництві», «Рекультивація порушених ландшафтів», керує навчальної літньою практикою.

Сфера наукових інтересів: флора межиріччя Дністер-Тилігул Одеської області, гербарні колекції та їх значення.

Телефон приймальні ректора: