Здобувачам вищої освіти ступеня кандидата наук (доктора філософії) поза аспірантурою

Правила та процедура прикріплення осіб до Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (ОНУ) для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії поза аспірантурою

Співробітники ОНУ, які професійно провадять наукову, науково-технічну або науково-педагогічну діяльність за основним місцем роботи, мають право здобувати вищу освіту ступеня доктора філософії поза аспірантурою шляхом прикріплення до відповідної кафедри терміном на п’ять років. При цьому вони мають в повному обсязі виконати відповідну освітньо-наукову програму та навчальний план аспірантури.

Навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти осіб, які прикріплені до ОНУ для реалізації свого права на здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії поза аспірантурою, а також їх наукове керівництво здійснюється за кошти ОНУ.

У разі звільнення з роботи особа втрачає право здобувати вищу освіту ступеня доктора філософії поза аспірантурою в ОНУ та має право продовжити свою підготовку для здобуття ступеня доктора філософії поза аспірантурою у вищому навчальному закладі (науковій установі), до якого особа зарахована на посаду науково-педагогічного чи наукового працівника (за умови прийняття відповідного рішення таким вищим навчальним закладом (науковою установою); вступити до аспірантури ОНУ для здобуття відповідного ступеня і зарахування їй відповідних кредитів ЄКТС, здобутих поза аспірантурою

ОГОЛОШЕННЯ

Одеський Національний університет імені І.І. Мечникова у 2020 році приймає документи для складання кандидатських іспитів за контрактом для осіб із сторонніх організацій, які мають статус: діючих аспірантів та здобувачів наукового ступеня кандидата наук поза аспірантурою (які вступали до 2016 року), а також випускників, які мають направлення від спеціалізованої Вченої ради на складання кандидатського іспиту.

Вартість складання кандидатського іспиту становить 1255,58 грн.

Заяви та документи приймаються не менш, ніж за два тижні до складання кандидатського іспиту.

Перелік документів, які подає особа для складання кандидатських іспитів:

1. Заява
  2. Ксерокопія паспорту
  3. Документ, підтверджуючий статус особи (довідка з відділу аспірантури або направлення від спеціалізованої Вченої ради)
  4. Копія диплому про вищу освіту
  5. Особовий листок з обліку кадрів
  6. Фотокартка 3х4 см.
  7. Квитанція на оплату (надається у відділі аспірантури та докторантури ОНУ)

За додатковою інформацією звертатись до відділу аспірантури та докторантури ОНУ:

Тел. приймальної (38-048)723-52-54

title_5e81a3b48bd1b10521281341585554356