Захисти дисертацій докторів філософії

Шановні аспіранти та випускники аспірантури ОНУ імені І.І. Мечникова 2020 року!

Як відомо, згідно чинного законодавства захист дисертації доктора філософії повинен відбуватись протягом строку підготовки в аспірантурі.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 979 від 21.10.2020 року «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 2016 р. № 567 і від 6 березня 2019 р. № 167» продовжено строки проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії до 30 червня 2021 року. Згідно внесених змін до Постанови, здобувачі, які закінчили аспірантуру, мають право захистити дисертацію протягом шести місяців після відрахування з аспірантури.

Нормативні документи щодо порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії (PhD), процедури попередньої експертизи дисертації та захисту дисертації в разових спецрадах в ОНУ імені І.І. Мечникова, розміщені на цій сторінці.

Зверніть увагу! Підготовка до захисту потребує вчасного проходження деяких формальних процедур.

Нагадуємо, що з конкретними запитаннями щодо процедури підготовки до захисту Ви можете звернутись до осіб, які відповідають за діяльність разових спецрад на факультетах, а також до відділу аспірантури та докторантури ОНУ імені І.І. Мечникова.

Бажаємо Вам успіхів в усіх ваших справах!

Організація проходження процедури підготовки до захисту дисертацій доктора філософії в ОНУ імені Мечникова

Оголошення про фаховий семінар

Спеціальнiсть 111 «Математика»

Дрожжина Анастасія Вадимівна

19 листопада 2020 р. о 15:00 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: вул. Дворянська 2, кафедра диференціальних рівнянь, геометрії та топології, м. Одеса) відбудеться фаховий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 111 «Математика» Дрожжиної Анастасії Вадимівни.

Назва дисертаційної роботи: «Асимптотична поведінка розв’язків нелінійних неавтономних звичайних диференціальних рівнянь n-го порядку».

Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор Євтухов В’ячеслав Михайлович

Спеціальнiсть 032 «Історія та археологія»

Долгочуб Валентин Андрійович

22 жовтня 2020 р. о 14:30 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: вул. Єлісаветинська 12, кафедра археології та етнології України, м. Одеса) відбудеться фаховий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 032 «Історія та археологія» Долгочуба Валентина Андрійовича.

Назва дисертаційної роботи: «Практики реконструкції та способи репрезентації традиційної культури в Україні на початку ХХІ ст.»

Науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент Петрова Наталія Олександрівна

Спеціальність 052 «Політологія»

Пашаєва Ксенія Фаіківна

16 жовтня 2020 р. о 16:00 годині в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова (за адресою: Французький бульвар, 24/26, кафедра міжнародних відносин, м. Одеса) відбудеться фаховий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 052 «Політологія» Пашаєвої Ксенії Фаіківни

Назва дисертаційної роботи: "ЧИННИКИ ПОЛІТИЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ КРАЇН ПІВДЕННОГО КАВКАЗУ"

Науковий керівник: доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин Брусиловська Ольга Іллівна.

Спеціальнiсть 032 «Історія та археологія»

Водько Владислав Ігорович

15 жовтня 2020 р. о 14:30 в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: вул. Єлизаветинська 12, кафедра всесвітньої історії, м. Одеса) відбудеться фаховий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 032 «Історія та археологія» Водька Владислава Ігоровича.

Назва дисертаційної роботи: "ІДЕЙНО-ПОЛІТИЧНА БОРОТЬБА В ЦЕРКВІ РИМСЬКОЇ СИРІЇ 30-40 ХХ РР. V ст."

Науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент Радзиховська Олена Олександрівна.

Спеціальнiсть 292 «Міжнародні економічні відносини»

Алексеєська Галина Сергіївна

28 вересня 2020 р. об 16:00 годині в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: Французький бульвар, 24/26, кафедра міжнародних економічних відносин, м. Одеса) відбудеться фаховий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» Алексеєвської Галини Сергіївни.

Назва дисертаційної роботи: "ВПЛИВ НЕТРАДИЦІЙНИХ МЕТОДІВ МОНЕТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК КРАЇН"

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Якубовський Сергій Олексійович.

Спеціальнiсть 035 «Філологія»

Варбанець Тетяна Вікторівна

23 вересня 2020 р. о 08:00 годині в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: Французький бульвар, 24/26, кафедра граматики англійської мови м. Одеса) відбудеться фаховий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософii зі спеціальності 035 «Філологія» Варбанець Тетяни Вікторівни.

Назва дисертаційної роботи: Онімна складова електронного дискурсу комп’ютерних ігор.

Науковий керівник: доктор філології , професор, завідувач кафедри англійської граматики Карпенко Олена Юріівна.

Спеціальнiсть 073 «Менеджмент»

Байрачна Оксана Костянтинівна

28 серпня 2020 р. о 14:00 годині в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова (за адресою: Французький бульвар, 24/26, ауд. 202, м. Одеса) відбудеться фаховий семінар з метою апробації дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософii зі спеціальності 073 «Менеджмент» Байрачноі Оксани Костянтинівни.

Назва дисертаційної роботи: МЕХАНІЗМ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ УПРАВЛІНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ В УКРАЇНІ.

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та інновації Кузнєцов Едуард Анатолійович.

Нормативні документи

  1. Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах)
  2. Порядок проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії
  3. Вимоги до оформлення дисертації
  4. Форми документів атестаційної справи здобувача ступеня доктора філософії

Для здобувачів ступеня доктора філософії, які захищатимуться у термін дії постанови КМУ № 167 (Експеримент) очікується затвердження окремої форми диплома доктора філософії та додатка до нього) 

Інформація від Міністерства Освіти і Науки України (2020): 

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top