Захисти дисертацій докторів філософії

Шановні аспіранти ОНУ імені І.І. Мечникова!

Як відомо, згідно чинного законодавства захист дисертації доктора філософії повинен відбуватись протягом строку підготовки в аспірантурі.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 р. № 608 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 2016 р. № 567 і від 6 березня 2019 р. № 167" (zakon.rada.gov.ua) продовжено повноваження Міністерства освіти і науки стосовно питань атестації здобувачів наукових ступенів,

З 1 липня до 31 грудня 2021 р. присудження ступеня доктора філософії відбувається відповідно до затвердженого цією постановою Тимчасового порядку (zakon.rada.gov.ua)

Нормативні документи щодо порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії (PhD), процедури попередньої експертизи дисертації та захисту дисертації в разових спецрадах в ОНУ імені І.І. Мечникова, розміщені на цій сторінці.

Зверніть увагу! Підготовка до захисту потребує вчасного проходження деяких формальних процедур.

Нагадуємо, що з конкретними запитаннями щодо процедури підготовки до захисту Ви можете звернутись до осіб, які відповідають за діяльність разових спецрад на факультетах, а також до відділу аспірантури та докторантури ОНУ імені І.І. Мечникова.

Бажаємо Вам успіхів в усіх ваших справах!

Організація проходження процедури підготовки до захисту дисертацій доктора філософії в ОНУ імені Мечникова

Оголошення про фаховий семінар

Нормативні документи

  1. Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах)
  2. Порядок проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії
  3. Вимоги до оформлення дисертації
  4. Форми документів атестаційної справи здобувача ступеня доктора філософії

Для здобувачів ступеня доктора філософії, які захищатимуться у термін дії постанови КМУ № 167 (Експеримент) очікується затвердження окремої форми диплома доктора філософії та додатка до нього) 

Інформація від Міністерства Освіти і Науки України

2022 рік

2021 рік

2020 рік

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top