Ткаченко Федір Петрович

tkachenko

доктор біологічних наук, професор,

завідувач кафедри ботаніки Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Автор більш ніж 200 публікацій (90 статей). Співавтор 3 монографій: «Лагуны северо-западного Причерноморья, их жизнь и хозяйственное значение» (1986), «Острів Зміїний. Екосистема прибережних вод» (2008), «Водорості Тилігульського регіонального ландшафтного парку (чек-лист, поширення, екологія)» (2017) і навчального посібника «Морські водорості-макрофіти України (північно-західна частина Чорного моря)» (2011), 7 методичних вказівок, а також серії статей з історії альгологічних досліджень в Одеському університеті. Голова одеського відділення Українського ботанічного суспільства.

Викладач дисциплін: «Ботаніка. Систематика нижчих рослин», «Мікологія», «Охорона рослинного світу. Гриби», «Фітопатологія».

Сфера наукових інтересів: водорості-макрофіти морських, лиманних і прісноводних екосистем, екологія і можливе практичне використання; гриби-макроміцети північно-західного Причорномор’я.

Телефон приймальні ректора: