Керівник прес-служби

Гудзенко Алла Русланівна - керівник прес-служби ОНУ іменi I.I.Мечникова

Гудзенко Алла Русланівна
керівник прес-служби ОНУ  іменi I.I.Мечникова

Гудзенко Алла Русланівна є керівником прес-служби ОНУ  іменi I.I.Мечникова з 2009 року.  Має дві вищі освіти: філолог (ОНУ імені Мечникова); керівник проектів та програм (ОРІДУ НАДУ при Президентові України). Працює в ОНУ з 2000 року.  Народилася в Одесi. У фаховому бекграунді має послідовні щаблi зростання: журналист, редактор, головний редактор, медіа-менеджер. Професійна спеціалізація  Алли Гудзенко — комунікації, спічрайтинг, корпоративний та комерційний PR, реклама, проектний менеджмент.

Реорганізувавши редакцію університетської багатотиражки в сучасний iнформацiйний  підрозділ, прес-службу, А.Р. Гудзенко сформувала для нього команду з молодих фахівців, випускників ОНУ. Прес-служба ОНУ імені Мечникова, пiд керiвництвом Гудзенко А.Р., регулярно ініціює та втілює успішні комунікаційні проекти, вирішуючи поставлені керівництвом університету завдання.

У 2021 році прес-служба ОНУ за підтримки адміністрації університету сприяла створенню соцмережевих представництв факультетiв та підрозділiв ОНУ. Результатом стала регулярна соцмережева робота факультетів і підрозділів, що помітно активізувалася.

У 2022 році з ініціативи прес-служби було здійснено мультидисциплінарний проект спільно зі студентами факультету фізики, математики та інформаційних технологій. Під час виробничої практики студенти 2-3 курсу ФМФІТ, під керівництвом А.Р.Гудзенко, створили телеграм-бот для абітурієнтів ОНУ.  РRO_ONU_bot — довідник абітурієнта ОНУ Мечникова у посиланнях (лінках). Бот об'єднує пошуковою навігацією низку діджитал-ресурсів ОНУ: офіційний сайт, сайт vstup.onu.edu, ютюб-канал ОНУ, сайт наукової бібліотеки.

У 2023  роцi з метою задоволення суспiльного запиту на популяризацію науки та наукових колекцій університету та впровадження додаткових інтерактивних методів профорієнтаційної роботи прес-службою ОНУ, згідно з наказом ректора ОНУ Мечникова, розроблена та реалiзується інформаційно-просвітницька послуга «Екскурсії  університетом», спільно з музеями Університету.  Алла Гудзенко є керiвником проєкту.

Як комунікаційник,  Алла Гудзенко  бере участь у соціально-культурних проектах, також працює як запрошений експерт, веде громадську діяльність.

Соціально-культурнi проекти: шеф-редактор газети «Odessa International» (2012-2013 рр); організатор інтерактивного проекту «Журнальна лавка» (2017 р); організатор, модератор колективного майстер-класу  інтерв'ю «Цікавість не порок?» (2020 р); організатор, співмодератор пілотної зустрічі Одеського Контент-клубу (2020 р); організатор прес-конференції гурту «PROBASS ∆ HARDI» у медіа-центрі Україна (2022 р).

Запрошений експерт: начальник інформаційно-рекламного відділу Одеського Національного Академічного Театру Опери та балету (2021 – 2022 рр).

Алла Гудзенко є автором численних інтерв'ю, публіцистичних нарисів, репортажів, одеських есеїв. Громадська діяльність: iнфоволонтер Oдеської обласної організації Товариства  Червоного Хреста України (з 2022 р);

Нагороди: грамота Одеської Обласної державної адміністрації за сумлінну професійну діяльність (2020р).

Гудзенко Алла Русланiвна  працює над  власним методологічним підвищенням кваліфікації, сертифiкати: «Підвищення фінансової грамотності представників вітчизняних засобів інформації» (Незалежна асоціація банків України, 2016 р);

тел.+3480482 723-84-13