Дикіна Лариса Василівна

Посада на кафедрі - старший викладач кафедри практичної та клінічної психології

Базова освіта: вища за спеціальністю Психологія (2003-2007р.), аспірантура за спеціальністю Психологія (2012р.)

Навчальні дисципліни, які викладає:

• Основи психологічного консультування та психологія родини,
  • Вікова психологія,
  • Психологія родини,
  • Психологія маркетингу та реклами

Наукова та організаційна робота:

• Заступник завідувача кафедри по практичної та клінічної психології з навчально-методичної роботи

Наукові та професійні інтереси: психотерапія особистості, онлайн консультація психолога, сімейне консультування в онлайн форматі, метод системної розстановки, арт терапія.

Підвищення кваліфікації:

• В 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації в Південно-Українському психоаналітичному товаристві, м. Одеса за програмою «Сучасні методики, методи і техніки психоаналітичної практики» (довідка Південно-Українського психоаналітичного товариства від 29.12.2020р.)

Основні публікації:

Наукові публікації

1. Дыкина Л.В. Причины кризиса середины жизни и способы его преодоления // Сборник материалов, Университет имени Кирилла и Мефодия, город Велико Тырново, Болгария, 2016 р.– С. 211-219.;
  2. Дикіна Л.В. Психологічні аспекти психічного здоров'я дітей. Сучасні теоретичні і практичні аспекти здорового способу життя: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції (м. Одеса, 27-30 серпня 2016 р.).- С. 151-154.- Одеса: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, 2016.- 174 с.
  3. Дикіна Л.В. Кризи особистості та їх психологічні особливості на сучасному етапі. 70-та Звітна наукова конференція професорсько-викладацького складу і наукових працівників ІІПО ОНУ імені І.І. Мечникова. Збірка матеріалів науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу і наукових працівників ІІПО.- С. 110-114.- Одеса: Фенікс, 2016.- 146 с.
  4. Дикіна Л.В. Архетипи та архетипічні образи. Збірник матеріалів ІV Міжнародної науково - практичної інтернет-конференції «Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки», Одеса, яка проходила 02.02 - 02.03. 2017 р.
  5. Дикіна Л.В. Особливості сприйняття часу людиною. Збірник матеріалів VII Міжнародної науково-практичної конференції «Особистість та її історія» (м. Горловка, 16-17 листопада 2017 року).
  6. Дикіна Л.В. Гендерні стереотипи в сучасному суспільстві. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Гендерна конструкція соціуму: історія і сучасність», яка проходила 26.04 – 27.04 2018 р.
  7. Дикіна Л.В. Проблеми психічного здоров'я особистості. Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми психічного та психологічного здоров’я», яка проходила 26.04 - 27.04. 2019 р.
  8. Дикіна Л.В. Розвиток гендерної політики в Україні. Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Гендерна конструкція соціуму: історія і сучасність», яка проходила 15.05 – 16.05. 2019 р..
  9. Дикіна Л.В. Кібербулінг як один із сучасних проявів булінгу. Збірник матеріалів міжнародної науково – практичної конференції «Актуальні питання психології у сучасному інноваційному просторі».- С. 43-46, м. Одеса, ОНМУ, 15-16 травня 2020р. / Редкол.: Р.П. Шевченко, Л.С. Смокова, Н.В. Каргіна.- Одеса: ОНМУ, 2020. – 260 c.
  10. Дикіна Л.В. Ґендерні стереотипи та гендерне насильство. Гендерна конструкція соціуму: історія і сучасність : збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції / (Одеса, 20-21травня 2020 р.).- С. 50-55.– Одеса : Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, 2020.– 206 с.
  11. Салабаш (Суркіна) Т.М., Дикіна Л.В. Вплив Самооцінки на успішність навчання дітей молодшого шкільного віку. Актуальні питання психології у сучасному інноваційному просторі: Збірник матеріалів міжнародної наук. – практ. конф., м. Одеса, ОНМУ, 15-16 травня 2020р. / Редкол.: Р.П. Шевченко, Л.С. Смокова, Н.В. Каргіна. - Одеса: ОНМУ, 2020. – 260 c.. – С. 123-128.
  12. Дикіна Л.В. Psychological traumas of childhood: causes, types, methods of psychological work. Збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції та перспективи розвитку психології та соціальної роботи в сучасному суспільстві» (м. Одеса, 5 листопада 2020 року).

навчально-методичні роботи

1. Смокова Л.С., Юнг Н.В., Дикіна Л.В. Диференціальна психологія. Навчально-методичний посібник для студентів денної та заочної форм навчання освітнього рівня «Бакалавр» зі спеціальності 053 «Психологія» – ОНУ імені І.І. Мечникова, 2020. – 76 с.

Телефон приймальні ректора: