Інтеграція Industry 4.0 у виробничі та управлінські системи

Підтримка Європейською Комісією випуску цієї публікації не означає схвалення змісту, який відображає лише погляди авторів, і Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в ньому.

Сертифікати 19 - 23 червня 2023 р.

Інтеграція Industry 4.0 у виробничі та управлінські системи

Фокус програми: формування практичних навичок інженерів та управлінців, здатних аналізувати тренди Industry 4.0 та інтегруватися у світовий діджитал бізнес-простір.

Цільова аудиторія: всі, хто прагне впроваджувати практичні аспекти європейської та світової інтеграції в рамках діджитал-систем, платформ та розвитку:

Результати навчання:

• знання про європейські бізнес-тренди Industry 4.0
  • інтеграція в міжнародні ланцюги створення доданої цінності,
  • працювати з інструментами віртуальної та доповненої реальності з використанням віртуальної та доповненої реальності
  • впровадження відповідних змін в систему управління.

Програма є особливо корисною для:

• керівників проектів з цифрової трансформації та євроінтеграції,
  • інженерів, які виконують керівні ролі; інженери, які мають впровадити технології Industry 4.04;
  • керівників усіх рівнів, які впроваджують діджитал-технології;
  • бізнес-аналітиків; дослідників та консультантів з побудови управлінських систем (структур);

Переваги для слухачів програми:

• можливість підвищити рівень діджиталізації проектів і підприємств ;
  • спроможність побудувати архітектуру та моделювання інформаційних систем управління
  • інтеграція виробничих систем у ланцюги постачань та управління на принципах орієнтації на клієнта.

Куратор СП – докторка економічних наук, професорка Нєнно Ірина Михайлівна

Тренери програми:

доктор економічних наук, професор Нєнно Ірина Михайлівна, кращий Вчений року за версією Ради Молодих Вчених Міністерства освіти і науки України 2021р. у номінації «Технології віртуальної та доповненої реальності в науці», член мережи імерсивних технологій VAM Realities, бізнес-консультант та координатор чотирьох проектів Європейської Комісії та Європейського інституту інновацій та технологій в Україні 2010 – 2023 рр.

доктор економічних наук, професор Грінченко Юрій Леонідович, експерт зі стратегічного управління бізнес-екосистемами, начальник відділу міжнародних зв'язків ОНУ імені І. І. Мечникова, учасник міжнародних проєктів в сфері діджітал-технологій, бізнес-консультант з організаційного розвитку, член мережи імерсивних технологій VAM Realities.

Програма розроблена при підтримці Єврокомісії «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації до парадигми «Індустрія 4.0» у Грузії та Україні» (Boosting the role of HEIs in the industrial transformation towards the Industry 4.0 paradigm in Georgia and Ukraine (HEIn4) ERASMUS+). www.hein4.net

Обсяг: 1 кредит ЄКТС, 8 контактних академічних годин

Форма занять – гібридна (Zoom чи особиста присутність - за бажанням).
Час: 23 червня, 10.00

Локація: ауд. 408 «Спеціалізована аудиторія «Віртуальна навчальна фабрика Industry 4.0», Економіко-правовий факультет, Французький бульвар 24/26.

В разі успішного опанування програми слухачі отримують Сертифікат.

Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/ZzdPHdpiAkHEPmFE6