Педагогічна майстерність сучасного викладача

Фокус програми (інтегральна компетентність): удосконалення педагогічної майстерності у питаннях проєктування, розробки та впровадження в освітній процес закладу освіти нових технологій взаємодії суб’єктів освітнього процесу, навчання, оцінювання.

Результати навчання:

• спроможність удосконалювати викладання в університеті з урахуванням сучасних вітчизняних та зарубіжних практик.
  • вміння інтегрувати технології ефективного навчання в освітній процес вищої школи.
  • вміння інтегрувати технології об’єктивного оцінювання, критерії та методи,  в освітній процес вищої школи.
  • практичні навички використання сучасних інформаційно-комунікативних та цифрових технологій і ресурсів у професійній, інноваційній та дослідницькій діяльності.
  • вміння створювати відкрите освітньо-наукове середовище, сприятливе для здобувачів освіти та спрямоване на забезпечення результатів навчання.
  • практичні навички організації командної роботи, її управління та моніторинг.

Обсяг: 6 кредитів ЄКТС (180 год.), у тому числі 15 контактних акад. год. протягом 6 тижнів (5 занять, 1 раз на тиждень 3 акад. год. або 120 астроном. хвилин; сертифікація + індивідуальна консультація з тренером).

Формат: дистанційний («живі» Zoom сесії з постійним доступом до відеозаписів усіх занять + інформаційні матеріали та нормативні документи + індивідуальна консультація) з асинхронним доступом до всіх матеріалів на постійній основі.

Особливість програми: орієнтованість на практичні запити сучасного освітнього процесу в закладах вищої освіти, актуалізація та розв’язання практичних завдань щодо системи навчання, оцінювання та взаємодії учасників освітнього процесу; ознайомлення з поширеними практиками та обмін досвідом учасників СП.

Організація навчання:

• Один раз на тиждень «жива» Zoom-сеcія з тренером (120 хвилин), у тому числі з елементами «перегорнутого» навчання. Запис у доступі на постійній основі через Google-форму.
  • Учасники отримують пакет інформаційних матеріалів та нормативних документів  з доступом на постійній основі через Google-drive.
  • Щотижня учасникам будуть пропонуватися «домашні завдання», які допоможуть їм за час участі у сертифікатній програмі оновити свої «soft skills» у роботі зі здобувачами та колегами; удосконалити «hard skills» в організації процесу навчання та оцінювання на базі інноваційних методик сучасної вищої школи.
  • Наприкінці програми передбачений «конкурс педагогічної майстерності» з представленням індивідуального залікового завдання (сертифікація). Фідбек від тренера гарантований!

Куратор програми:

Гвоздій Світлана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри фізіології, здоров’я і безпеки людини та природничої освіти, керівник навчального відділу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

У разі успішного опанування програми слухачі отримують Сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних й науково-педагогічних працівників» (6 кредитів ЄКТС, 180 год.)

Програма зорієнтована на:

• науково-педагогічних та педагогічних працівників;
  • працівників закладів фахової передвищої освіти;
  • здобувачів третього (докторського) рівня вищої освіти;

Програма може бути цікавою для:

• вчителів закладів загальної середньої освіти,
  • працівників закладів позашкільної освіти;
  • магістрантів;
  • всіх, хто прагне до впровадження якісного та сучасного підходу до викладання у закладах освіти.

Членам профспілки ОНУ імені І. І. Мечникова знижка 50 %.

Реєстрація: https://forms.gle/MsnLCrvjV8h8q9LJ7