Анотації курсів лекцій

Курси, що читаються співробітниками кафедри

  1. Математичний аналіз – типовий курс математичного аналізу для студентів 1 - 2 курсів спеціальності математика (1курс, 2 курс). Частина 1. Частина 2.
  2. Математичний аналіз – окремі мультимедійні лекції. Частина 16.
  3. Математичний аналіз – курс математичного аналізу для студентів 1 – 2 курсів спеціальності прикладна математика.
  4. Математичний аналіз – короткий курс математичного аналізу для студентів 1 курсу спеціальності теоретична механіка.
  5. Математичний аналіз – короткий курс математичного аналізу для студентів 1 курсу спеціальності економічна теорія.
  6. Теорія міри та інтеграла – в цьому курсі основна увага приділена побудові міри та інтеграла Лебега, розглядаються також деякі аспекти побудови міри та інтеграла в загальному випадку.
  7. Функціональний аналіз - стандартний річний курс лекцій, призначений для студентів математичних факультетів, де викладаються теорії метричних, лінійних нормованих та евклідових просторів, лінійних функціоналів та операторів та їх застосування до розв’язування операторних рівнянь.
  8. Теорія ймовірностей та математична статистика– річний курс лекцій для студентів математичних факультетів. Основні поняття і факти запроваджуються спочатку у дискретному випадку. Математичне сподівання визначається як інтеграл Лебега , але ніяких попередніх знань з теорії інтеграла Лебега не передбачається. Розділи курсу: незалежні випробування та ланцюги Маркова, граничні теореми Муавра-Лапласа і Пуассона, випадкові величини, твірні та характеристичні функції, закон великих чисел, центральна гранична теорема, основні поняття математичної статистики, статистичні оцінки, перевірка статистичних гіпотез, довірчі інтервали, кореляційний та регресійний аналіз.
  9. Теорія ймовірностей та математична статистика– піврічний курс лекцій для студентів спеціальності теоретична механіка.
  10. Теорія ймовірностей та математична статистика– короткий курс лекцій для студентів - психологів.
  11. Теорія рівномірного наближення функцій поліномами – спецкурс, в якому вивчаються теорема Вейєрштрасса та можливі її узагальнення, теорема Стоуна; класичні прямі та обернені теореми.
  12. Ряди Фур’є – поряд з класичними результатами в курсі лекцій розглядаються ряди Фур’є у гільбертовому просторі, проблеми збіжності та сумовності майже всюди рядів Фур’є та єдиності тригонометричних рядів.
  13. Теорія підсумовування числових рядів – піврічний спецкурс, який містить класичні методи підсумовування Чезаро та Абеля, регулярні матричні методи і результати, що відображають «силу» та «слабкість» цих методів.
  14. Кратні ряди– піврічний спецкурс, де викладена теорія збіжності кратних числових та степеневих рядів.
  15. Функції з обмеженими середніми коливаннями – спецкурс, в якому вивчаються властивості функцій з обмеженим середнім коливанням (ВМО) та деяких близьких класів.
  16. Класи функцій, що визначаються в термінах середніх коливань – спецкурс, в якому вивчаються середні інтегральні коливання функцій та їх властивості, властивості функцій, що визначаються в термінах середніх коливань, класи функцій, що означені через середні коливання (ВМО, Гурова – Решетняка та їм подібні).
  17. Вагові оцінки для максимального оператора Харді – Літтлвуда– спецкурс, в якому розглядаються вагові оцінки для максимального оператора Харді – Літтвуда та вивчаються властивості класів типу Макенхаупта, Геринга, що задовольняють обернену нерівність Гельдера.
  18. Основи фінансової математики– спецкурс, що знайомить студентів з простими та складними процентами, ставками, коштовністю простіших потоків платежів, основними видами рент, погашенням кредитів, ефективністю капіталовкладень, оцінюванням цінних паперів.
  19. Випадкові процеси та їх застосування у страховій та фінансовій математиці – річний курс лекцій, який складається з двох частин: основні поняття теорії випадкових процесів (36 годин) і ймовірнісні моделі у страховій та фінансовій математиці (24 години).
  20. Страхування життя – піврічний курс лекцій, у якому просто та стисло викладаються основні математичні моделі та методи, необхідні для визначення характеристик тривалості життя, разових та періодичних премій, страхових надбавок, резервів і т.д. для різних видів страхування і пенсійних схем. Матеріал курсу формує основну теоретичну базу страхової справи.
  21. Математичні основи економічного ризику– спецкурс, що знайомить студентів з принципом безризикового хеджирування, принципами ризику та доходу, різними моделями деяких економічних проблем, з фінансовими опціонами, тощо.
  22. Системи масового обслуговування – один із розділів курсу «Дослідження операцій». Вимагає знання з теорії ймовірностей. Курс орієнтований на рішення практичних задач, які можна описати за допомогою математичних методів.
  23. Математичні методи у біології– курс лекцій, який знайомить студентів з математичними поняттями і популярними методами аналізу даних, формує навики роботи в статистичному пакеті прикладних програм.

Викладачі кафедри

Кореновський Анатолій Олександрович - доктор фіз.-мат. наук, доцент, завідуючий кафедрою математичного аналізу

Кореновський Анатолій Олександрович

доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного аналізу

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартанян Григорій Михайлович - кандидат фіз.-мат. наук, доцент, заступник директора зі спеціальності «Математика та прикладна математика»

Вартанян Григорій Михайлович

кандидат фізико-математичних наук, доцент

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Коваленко Лариса Григорівна

кандидат фізико-математичних наук, доцент

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Леончик Євген Юрійович - кандидат фіз.-мат. наук, доцент

Леончик Євген Юрійович

кандидат фізико-математичних наук, доцент

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лисенко Зоя Михайлівна - кандидат фіз.-мат. наук, доцент

Лисенко Зоя Михайлівна

кандидат фізико-математичних наук, доцент

e-mail:

Шанін Руслан Васильович - асистент, аспірант кафедри, науковий керівник - доктор фіз.-мат. наук, доцент Кореновський А. О.

Шанін Руслан Васильович

кандидат фізико-математичних наук, доцент

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра математичного аналізу

Завідувач кафедри математичного аналізу

Кореновський Анатолій Олександрович

доктор фізико-математичних наук, професор

Кореновський Анатолій Олександрович

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Склад кафедри

  1. Базей Олександр Анатолійович, кандидат фізико-математичних наук, доцент;
  2. Бондаренко Ірина Михайлівна, старший лаборант;
  3. Коваленко Лариса Григорівна, кандидат фізико-математичних, доцент;
  4. Кольцова Лілія Леонідівна, старший викладач;
  5. Кореновський Анатолій Олександрович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри;
  6. Лисенко Зоя Михайлівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент;
  7. Шанін Руслан Васильович, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

Коротка історія кафедри математичного аналізу

Математичний аналіз є основою математичної освіти незалежно від того, в якому напрямку буде спеціалізуватися студент факультету, тому без зайвого перебільшення можна сказати, що кафедра існує стільки часу, скільки існує університет, хіба що в деякі роки вона по-іншому називалась. Так, в рік заснування університету – 1865-й – кафедра називалась кафедрою чистої математики.

В різні часи на кафедрі працювали професори М. Г. Крейн, Е. О. Стороженко, Г. С. Літвінчук, В. О. Андрієнко, М. Я. Тихоненко, В. М. Євтухов, М. Л. Василевський, В. Д. Діденко, В. І. Коляда, В. Г. Кротов, О. М. Стоколос, М. О. Малаксіано (всі – випускники різних років Одеського університету).

З 1975 до 2009 року завідувачем кафедри була Елеонора Олександрівна Стороженко (доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений працівник народної освіти Української РСР).

З 2009 року завідувачем кафедри математичного аналізу є доктор фізико-математичних наук, професор Кореновський Анатолій Олександрович.

Навчальна робота

Кафедра є випускаючою для спеціальності 111 Математика, а також забезпечує підготовку за наступними освітніми програмами та спеціальностями

  • Середня освіта (Біологія та здоров’я людини);
  • Культурологія;
  • Прикладна лінгвістика;
  • Біологія та біохімія;
  • Науки про Землю;
  • Фізика та астрономія;
  • Математика;
  • Прикладна математика;
  • Комп’ютерні науки;
  • Комп’ютерна інженерія;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Біотехнології та біоінженерія;
  • Садово-паркове господарство.

Фахові предмети

  • Вища математика (для різних спеціальностей);
  • Математичний аналіз;
  • Теорія міри та інтеграла;
  • Функціональний аналіз;
  • Математична статистика;
  • Теорія наближення функцій.

Наукова робота

На кафедрі виконується наукова тема № 338 «Гармонічний, функціональний і статистичний аналіз в теорії та застосуваннях». (номер державної реєстрації 0123U102600, керівник теми Кореновський А. О., термін виконання теми 01.05.2023 – 31.12.2027).

На початок 90-х років на кафедрі математичного аналізу склалась наукова школа з теорії функцій, яка стала відомою не лише в Україні, а й за її межами. У 1991 році силами кафедри була організована Всесоюзна школа з теорії функцій, в якій взяли участь понад 150 математиків з різних країн. Наукові традиції підтримуються та розвиваються в наш час.

На кафедрі працює науковий семінар з теорії функцій (керівник – Кореновський А. О.), на якому наукові результати доповідають як співробітники кафедри, так і українські і зарубіжні науковці.

Наукова діяльність співробітників кафедри пов’язана з наступними напрямками:

  1. Інтегральні нерівності для алгебраїчних поліномів на одиничному колі;
  2. Властивості функцій, що визначаються в термінах відносних локальних характеристик;
  3. Теореми вкладення;
  4. Апроксимативні властивості різних середніх кратних ортогональних рядів;
  5. Крайові задачі теорії аналітичних функцій;
  6. Дослідження з теорії операторів.

Результати роботи співробітників кафедри використовуються в різних наукових закладах та вузах Міністерства освіти і науки України — в Інституті математики НАН України, в Дніпропетровському, Донецькому, Київському, Львівському, Одеському університетах - для подальших досліджень, для розробки нових та впровадження існуючих спецкурсів, для надання нових тем курсових та дипломних робіт для наукової діяльності студентів, які стають основою майбутніх дисертаційних робіт.

Результати наукової роботи викладачів, аспірантів та студентів кафедри багаторазово відзначались нагородами різних рівнів:

  • Кореновський А. О. та Лисенко З. М. нагороджені грамотами Одеського національного університету;
  • магістерська робота студента Шлєпакова О. «Про точне продовження класів функцій, що задовольняють обернену нерівність Гельдера» (науковий керівник Кореновський А. О.) на всеукраїнському конкурсі студентських робіт отримала першу премію;
  • бакалаврська робота студента Фомічьова В. В. посіла 3 місце в українсько-швейцарському конкурсі студентських робіт.

Міжнародні зв’язки

На протязі багатьох років кафедра підтримує та встановлює нові зв’язки для співробітництва з університетами різних країн у формі стажування, спільних досліджень, читання лекцій. Ось неповний перелік таких університетів.

  • Київський національний університет (Україна);
  • Університет ім. Ф. Шиллера (Йєна, Німеччина);
  • Центр теоретичної фізики (Maрсель, Франція);
  • Університет м. Тулон (Тулон, Франція);
  • Університет Йожефа Аттіли (Сегед, Угорщина);
  • Інститут математики ПАН (Варшава, Польща);
  • Інститут математики Вроцлавського університету (Польща);
  • Автономний університет Мадриду (Іспанія);
  • Університет м. Карлстад (Швеція);
  • Університет Брунея (Бруней);
  • Університет штату Джорджія (США).

Кафедра постійно підтримує зв’язок з випускниками, аспірантами, докторантами та колишніми співробітниками, які в даний час працюють в різних містах України та за кордоном. Так, в лютому 2004 р. в Одеський університет приїжджав професор П. Освальд, співробітник відомої фірми Bell Labs Lucent Technologies (США) (закінчив ОДУ в 1975 р., аспірантуру в 1978 р., захистив кандидатську дисертацію в 1978 р.). Лекції П. Освальда «N – членна ємкісна апроксимація на просторових гратах» зібрали велику аудиторію викладачів та студентів.

У грудні 2004 р. з лекцією «Трансплантаційні теореми для ультрасферичних поліномів» виступив на семінарі кафедри професор Віктор Іванович Коляда (Швеція). В. І. Коляда навчався в Одеському університеті, а потім понад 25 років працював на кафедрі математичного аналізу. Нові результати В. І. Коляди заслуговують надзвичайно високої оцінки. Останніми роками на семінарі з теорії функцій були присутні та виступали з доповідями колишні співробітники кафедри М. Л. Василевський (Мексика), Ю. І. Карлович (Португалія), Ю. В. Крякін (Вроцлав, Польща), О. М. Стоколос (Чикаго, США).

Підтримуються наукові та творчі контакти із спорідненими кафедрами

  • КНУ ім. Тараса Шевченка (проф. Шевчук І. О., проф. Мішура Ю. С.),
  • Дніпропетровського НУ (проф. Бабенко В. Ф., проф. Моторний В. П., проф.. Парфінович Н. В.),
  • Львівського НУ (проф.Скасків О. Б., проф. Заболоцький М. В., проф. Кондратюк А.А. ),
  • Чернівецького НУ (проф. Маслюченко В. К., доц. Настасіїв П. П.), Єреванського ДУ (проф. Талалян А.А., проф. Геворкян Г.Г.),
  • відділами теорії функцій Інституту Математики НАН України (проф. Романюк А. С., проф. Горбачук М. Л.),
  • Бакинського ДУ (проф. Мамедханов Д. І., проф. Гулієв В.С., Ільясов Н. А. ),
  • Тбіліського ДУ (проф. Гоголадзе Л., проф. Лекішвілі М., проф. Тетунашвілі Ш.),
  • Евразійського НУ ім. Л. Н. Гумильова (проф. Теміргалієв Н., проф. Бокаєв Н.),
  • Сегедського університету, Угорщина (проф. Лейндлер Л., проф. Моріц Ф., проф. Немет Й.).

Наукова робота студентів

Під керівництвом співробітників кафедри студенти виконують наукові дослідження та публікують їх результати у наукових виданнях.

Деякі публікації студентів, що виконані під науковим керівництвом співробітників кафедри:

  1. A. A. Shalukhina ON THE EXTENSION OF THE REVERSE HOLDER INEQUALITY FOR POWER FUNCTIONS ON THE REAL AXIS. MathArXiv, 12 Oct. 2018, https://arxiv.org/abs/1810.05693
  2. Воронкова С. Р. Про збіжність узагальненого гармонічного ряду при зміні знаків його доданків / Воронкова С. Р. // Дослiдження в математицi i механiцi. – 2018. – Т. 23, вип. 1 (31). – С. 43-51.
  3. Воронкова С. Р. Збіжність узагальненого гармонічного ряду при зміні знаків його доданків / Воронкова С. Р. // Міжнародна літня математична школа пам’яті В. О. Плотнікова: 11–15 червня, 2018: тези доповідей. – Одеса, 2018.
  4. Тюртюбек Арсеній. Внесок доктора прикладної механіки, заслуженого професора ОНУ В. М. Лігіна в розвиток садівництва в Одесі. Матеріали Всеукраїнської наукової конференція з історії України студентів та аспірантів «Хаджибеївські читання», 26 березня — 27 березня 2020 року, Одеса, Україна.
  5. Студент 1 курсу ФМФІТ ОНУ імені І. І. Мечникова Тюртюбек Арсеній взяв участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції з історії України студентів та аспірантів «Хаджибеївські читання» (2021).

Деякі наукові публікації співробітників кафедри

У журналах, що входять до наукометричних баз даних

  1. Probabilistic Optimization of Optimistic Finality for the Waterfall Consensus Protocol / S. Grybniak, Y. Leonchyk, I. Mazurok, A. Vorokhta, O. Nashyvan, R. Shanin // Blockchain and Applications, 5th International Congress. BLOCKCHAIN 2023. Cham: Springer, 2023. С. 307—316. (Lecture Notes in Networks and Systems; 778). DOI: 10.1007/978-3-031-45155-3_31. – SCOPUS.
  2. Mikeladze R., Makharadze G., Joglidze T., Vadachkoria P., Salukvadze L., Leonchyk Y., & Snigirov S. Red Mullet (Mullus barbatus ponticus Es-sipov, 1927) Stock Exploitation in Georgian Coastal Waters (2019-2021). Turkish Journal of Fisheries and Aquatic Sciences, vol. 23 (SI). – 2023. – SCOPUS
  3. Dovgoshey O., Shanin R. Uniqueness of best proximity pairs and rigidity of semimetric spaces // Journal of Fixed Point Theory and Applications. 2023. Vol. 25, no. 1. P. 1–31. Article number: 34. (Scopus).

У журналах, що включені до переліку наукових фахових видань України

  1. Mazurok Y., Leonchyk Y., Grybniak S., Vorokhta A., & Nashyvan O. Multi-objective optimization of committee selection for hierarchical byzantine fault tolerance-based consensus protocols. Herald of Advanced Information Technology, 6(1). – 2023. – 39-53 pp. – COPERNICUS

У іноземних виданнях

  1. Subnetworks in BlockDAG / O. Antonenko, S. Grybniak, D. Guzey, O. Nashyvan, R. Shanin // Distrib. Ledger Technol. New York, NY, USA, 2023. DOI: 10.1145/3627540.
  2. Waterfall: Gozalandia. Distributed protocol with fast finality and proven safety and liveness / S. Grybniak, Y. Leonchyk, I. Mazurok, O. Nashyvan, R. Shanin // IET Blockchain. 2023. P. 1–12. DOI: 10.1049/blc2.12023. – ACM, COMPENDEX.
  3. Grybniak S., Leonchyk Y., Mazurok I., Nashyvan O., & Vorokhta A. Waterfall: Salto Collazo. High-Level Design of Tokenomics. Advances in Science, Technology and Engineering Systems Journal, 8(3), – 2023. – 231-243 pp. – SRJ, COPERNICUS

Інші публікації

  1. Y. Leonchyk, O. Kichmarenko, S. Grybniak, I. Mazurok, O. Nashyvan, and A. Vorokhta, “Decentralized governance: decision-making based on voting,” Project and logistics management: new knowledge based on two methodologies. Book 7, Odesa, 2023, 163-166 pp.
  2. Korenovskyi A., Shanin R. Oscillations in the discrete case // International Conference on Approximation and Potential Theory, September 22-24, 2023, Georgia Southern University. 2023.
  3. Shanin R. V. Oscillations in the discrete case // International Conferenceof Young Mathematicians, The Institute of Mathematics of the National Academy of Sciences of Ukraine, June 1–3, 2023, Kyiv, Ukraine. 2023.

Контактна інформація

м. Одеса, вул. Змієнка Всеволода, 2, ауд. 41
Кафедра математичного аналізу
Головний корпус ОНУ
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Методична література

Навчальні дисципліни кафедри математичного аналізу

Програми курсів, що читаються співробітниками кафедри

  1. Математичний аналіз І (1 курс, бакалавр, спеціальність – 111 математика)
  2. Математичний аналіз ІІ (2 курс, бакалавр, спеціальність – 111 математика).
  3. Теорія міри і інтегралу (3 курс, бакалавр, спеціальність – 111 математика).
  4. Математична статистика (3 курс, бакалавр, спеціальність – 111 математика).
  5. Функціональний аналіз (3-4 курси, бакалавр, спеціальність – 111 математика).
  6. Теорія наближення функцій (1 курс, магістр, спеціальність – 111 математика).
  7. Дисципліна спеціалізації № 5 (2 курс, магістр, спеціальність – 111 математика).
  8. Аналіз Фур'є (аспірантура, спеціальність – 111 математика).
  9. Диференціальні властивості функцій (аспірантура, спеціальність – 111 математика).
  10. Математичний аналіз (1-2 курси, бакалавр, спеціальність – 113 прикладна математика).
  11.  Вища математика (Частина 2) (1 курс, бакалавр, спеціальність – 123 комп’ютерна інженерія).
  12. Основи інформатики (Денна форма навчання – 1 курс, Заочна форма навчання – 2 курс, бакалавр, спеціальність – 091 біологія).
  13. Математичні методи в біології (Денна форма навчання – 2 курс, Заочна форма навчання – 3 курс, бакалавр, спеціальність – 091 біологія).
  14. Комп'ютерне моделювання в біології (1 курс, магістри, спеціальність – 091 біологія).
  15. Комп'ютерне моделювання стану популяцій (2 курс, доктор філософії, спеціальність – 091 біологія).
  16. Інформатика та інформаційні технології (1 курс, бакалавр, спеціальність – 014 середня освіта (хімія)).
  17. Математика для економістів (1 курс, бакалавр, спеціальність – 051 Економіка).

Наукова діяльність кафедри

  • Дисертації співробітників кафедри

    1. Вартанян Г. М. Аппроксимативные свойства и двойственность некоторых пространств. Дис.... канд. физ.-мат. наyк.- Одесса.- 1990. – 120с.
    2. Кореновский А. А. Свойства функций, определяемые в терминах средних колебаний. Дис.... канд. физ.-мат. наyк.- Одесса.- 1998. – 121с.
    3. Кореновський А. О. Середні коливання, обернені нерівності та рівновимірні переставлення функцій. Дис.... докт. фіз.-мат. наyк.- Київ.- 2006. – 323с.
    4. Стороженко Э. О. Наближення функцій та теореми вкладення в Нρ і Lρ. Дис.... докт. фіз.-мат. наyк. - Тбилиси. - 1979.
    5. Леончик Є. Ю. Коливання функцій і диференційно-різницеві властивості сингулярних інтегралів. Дис.... канд. фіз.-мат. наyк. – Одеса. – 2004. – 108с.
    6. Лисенко З. М. Сингулярні інтегральні оператори с двома розривними зсувами. Дис.... канд. физ.-мат. наyк.- – Одеса. – 1989. – 130с.
    7. Матвіюк Л. В. Теореми вкладення класів функцій з заданими мажорантами модулів неперервності (найкращих наближень). Дис.... канд. физ.-мат. наyк.-– Одеса. – 1990. – 120с.
    8. Коваленко Л. Г. Апроксимативні властивості середніх Чізаро кратних ортогональних рядів та сталі Уитні. Дис.... канд. физ.-мат. наyк.-Одеса. – 2004.-125с.
  • Наукові публікації співробітників кафедри:

    1. Стороженко Э.А. Теоремы вложения и наилучшие приближения// Матем. сборник – 1975. – Т. 97, №2. – С. 230 – 241.
    2. Стороженко Э.А. Приближение алгебраическими полиномами функций класса // Изв. АН СССР, серия мат. – 1977. – Т. 41, №3. – С. 652 – 662.
    3. Стороженко Э.А. Теорема Джексона в пространстве // Сиб. мат. журн.– 1978. – Т. 19, №4. – С. 888 – 901.
    4. Стороженко Э.А. Приближение функций класса // Матем. сборник – 1978. – Т. 105, №4. – С. 601 – 621.
    5. Стороженко Э.А. О теоремах типа Джексона в // Изв. АН СССР серия мат. – 1980. – Т. 44, №4. – С. 946 – 962.
    6. Стороженко Э.А. Об одной задаче Харди - Литтлвуда// Матем. сборник – 1982. – Т. 119, №4. – С. 564 – 582.
    7. Стороженко Э.А. Об одном методе приближения функций в // Мат. заметки – 1995. – Т. 57, №4. – С. 581 – 585.
    8. Стороженко Э.А. К одной задаче Малера о нулях полинома и его производной// Матем. сборник – 1996. – Т. 187, №5. – С. 111 – 120.
    9. Андриенко В.А. Вложение некоторых классов функций// Изв. АН СССР, серия матем. –1967. – Т. 31, №6. – С.1311 – 1326.
    10. Андриенко В.А. О приближении функций средними Фейера// Сиб.матем.журнал. – 1968. – №1. – С. 3 – 12.
    11. Андриенко В.А. О необходимых условиях вложения классов функций Нwр// Матем.сб. – 1969. – Т.78, №2. – С. 280-300.
    12. Андриенко В.А. Теоремы вложения для функций одного переменного // Математический анализ 1970. Итоги науки, серия матем. – ВИНИТИ АН СССР – 1971. – С. 203 – 262.
    13. Andrienko V.A. On the rate of Cesaro summability of orthogonal series // Analysis Mathematica. – 1989. – Т.15, №4. Р. 263 – 281.
    14. Андриенко В.А. О скорости приближения средним Рисса ортогональных рядов // Мат. заметки. –1990. – Т.48, №5 – С. 3 – 14.
    15. Andrienko V.A. Rate of approximation by rectangular partial sums of double orthogonal series // Analysis Mathematica. – 1996. – Т.22, № 4. – P. 243 – 266.
    16. Andrienko V.A., Tatarkina A. A. Voronoi summation method in the summation theory of divergent series // In: Voronoi’s impact on modern science. Kyiv: IM of NAS of Ukraine – 1998. – Book 1. – P. 207 – 227.
    17. Андрієнко В.А. Апроксимативні властивості ортогональних систем // Праці ІМ НАН України – 1998. – Т.20. – С. 7 – 17.
    18. Андриенко В.А. О порядке роста прямоугольных частных сумм двойных ортогональных рядов // Укр.матем.журнал – 1999. – Т.51, № 10. – С. 1299 –1310.
    19. Андрієнко В. А. , Татаркіна Г. О. Метод підсумовування Вороного в теорії підсумовування розбіжних рядів// Вплив наукового доробку Вороного на світову математику. Праці ІМ НАН України – 2003. – T. 48. – С. 159 – 179.
    20. Андрієнко В.А. Швидкість підсумовування ортогональних рядів методами Вороного// Вплив наукового доробку Вороного на світову науку. Книга 3. Праці 3-ої Міжнародної кон­ференції пам’яті Г.Вороного з аналітичної теорії чисел та просторових мозаїк. Праці ІМ НАН України. – 2005. – Т.55. – С. 47 – 55.
    21. Андриенко В.А., Коваленко Л.Г. Аппроксимативные свойства средних Чезаро двойных ортогональных рядов// Вісник ОДУ, фіз.-мат. науки – 2000. – 5, №3. – С. 5 – 11.
    22. Андриенко В.А., Коваленко Л.Г. О скорости - суммирования п.в. двойных ортогональных рядов// Математичні студії. – 2005. – Т.23, №1. – С. 68 – 81.
    23. Andrienko V.A., Kovalenko L.G. Rate of Cesaro summability of double orthogonal series// Analysis Mathematica. – 2004. – №30. – С. 1 – 31.
    24. Коваленко Л.Г., Крякин Ю.В. О константах Уитни в класах // Изв. вузов. Математика. – 1992.– №1. – С. 69 – 77.
    25. Коваленко Л.Г. Об одном представлении средних Чезаро отрицательного порядка двойных ортогональных рядов// Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2003. – 46, №3. – С. 48 – 53.
    26. Коваленко Л.Г. Скорость приближения функций средними Чезаро отрицательного порядка двойных ортогональных рядов// Изв. вузов. Математика. – 2004. – 501, №2. – С. 72 – 75.
    27. Коваленко Л.Г. О неулучшаемых на классе всех ортогональных рядов оценках скорости чезаровского суммирования почти всюду// Вісник Дніпропетровського університету – 2004. – 11. – С. 45 – 51.
    28. Кореновский А. А. О связи между классами функций Гурова - Решетняка и Макенхаупта// Матем. сборник – 2003. – Т. 194, № 6. – С. 127 – 134.
    29. Кореновский А. А. Лемма Рисса "о восходящем солнце" для многих переменных и неравенство Джона - Ниренберга// Матем. заметки – 2005. – Т. 77, № 1. – С. 53 – 66.
    30. Кореновский А. А. Оценка перестановки функции, удовлетворяющей "обратному неравенству Йенсена"// Укр. мат. журн. – 2005. – Т. 57, № 2. – С. 158 – 169.
    31. Korenovskyy A. A., Lerner A. K., Stokolos A. M. On a multidimensional form of F. Riesz "rising sun" lemma// Proc. Amer. Math. Soc. – 2005. – Vol. 133, № 5. – P. 1437 – 1440.
    32. Кореновский А. А. Об обратном неравенстве Гельдера// Матем. заметки – 2007. – Т. 81, № 3. – С. 361 – 373.
    33. Korenovskyy A. A., Lerner A. K., Stokolos A. M. A note on the maximal Gurov – Reshetnyak condition// Ann. Acad. Sci. Fenn. Math. – 2007. – Vol. 32. – P. 461 – 470.
    34. Anatolii Korenovskii. Mean Oscillations and Equimeasurable Rearrangements of Functions. Lecture Notes of the Unione Matematica Italiana, 4. Springer-Verlag Berlin Heidelberg, 2007. – 188 p.
    35. Кореновский А. А. О множителях для весовых функций Макенхаупта. Теорiя наближення функцiй та сумiжнi питання. Зб. праць Iнституту математики НАН України, Т. 5, № 1. Київ: Iнститут математики НАН України, 2008, с.180 -- 190.
    36. Кореновский А. А., Фомичёв В. В. Самоулучшение показателей суммируемости функций, удовлетворяющих обратному неравенству Гельдера в предельных случаях. Укр. мат. журн., 62 (2010), № 4, С. 483 -- 493.
    37. V. D. Didenko, A.A. Korenovskyi. Power means and the Reverse Holder Inequality. Studia Mathematica, 207 (2011), № 1, P. 85 -- 95.
    38. В. Диденко, А. Кореновский. Обратное неравенство Гельдера для степенных средних. Украинский математический вестник, 9 (2012), № 1, С. 18 – 31.
    39. Кореновский А. А. Обратные неравенства для геометрического и степенных средних. Укр. мат. журн., 64(2012), № 5, С. 628 -- 635.
    40. Anatolii A. Korenovskii and Alexander M. Stokolos. Some applications of the estimates of equimeasurable rearrangements of functions. Recent Advances in Harmonic Analysis and Applications, PROMS 25, Springer, 2012. P. 181 – 196.
    41. Victor D. Didenko, Anatolii A. Korenovskyi, Nor Jaidi Tuah. Mean oscillation of the logarithmic function. Ricerche di Matematica. 2012 (to appear).
    42. Леончик Е. Ю. О поведении максимальной функции Харди-Литтлвуда в точке разрыва // Вiсник Одеськ. держ. ун-ту. - 2000. - Т. 5, вип. 3, фiз.-мат. науки. - С. 12 - 17.
    43. Леончик Е. Ю. Об оценке локальной гладкости сингулярных интегралов // Известия ВУЗов. Математика. - 2003. - Т. 490, № 3. - С. 20 - 30. The English translation in Russian Mathematics (Iz. VUZ), Vol. 47, No. 3 (2003), P. 18 - 27.
    44. Леончик Е. Ю. Об одном неравенстве из теории приближения // Укр. мат. журн. - 2003. - Т. 55, № 11. - C. 1580 - 1585. The English translation in Ukrainian Mathematical Journal, Vol. 55, No. 11 (2003), P. 1899 - 1906
    45. Leonchik E. Some conditions implying BLO, VMO, boundedness and continuity // Matematychni Studii. - 2003. - Vol. 20, № 1. - P. 27 - 32.
    46. Леончик Е. Ю., Малаксиано Н. А. Об одной максимальной функции, связанной с условием Макенхаупта // Математичні cтудії. - 2005. - Том 23, № 2. - С. 143 - 148.
    47. Леончик Е. Ю., Малаксиано Н. А. Оценки нижних колебаний равноизмеримых перестановок // Вiсник Днепр. ун-ту. Математика. - 2005. - вип. 10, № 12. - С. 58 - 64.
    48. Леончик Е. Ю., Малаксиано Н. А. Точные неравенства для равноизмеримых перестановок функций из A∞// Мат. методи та фіз.-мех. поля. - 2005. - Том 48, № 3. - С. 49 - 53.
    49. Леончик Е.Ю., Малаксиано Н.А. Точные показатели суммируемости для функций из классов A∞ // Известия ВУЗов. Математика. – 2007. – № 2. – С. 17–26. The English translation in Russian Mathematics (Iz. VUZ), Vol. 51, No. 2 (2007), pp. 15 – 24.
    50. Леончик Е. Ю. Об условии Макенхаупта в многомерном случае // Вісник Одеськ. нац. ун-ту. – 2007. – Т. 12, вип. 7. Матем. і мех. – С. 80 – 84.
    51. Леончик . Ю. Оценки интегральной гладкости функции через ее локальные колебания // Український математичний вiсник – 2007. – Т.4, № 2. – С. 189 – 198.
    52. Лысенко З.М. Краевая задача с разрывным сдвигом для двух функций, аналитических в областях различных связностей// Укр. матем. журнал – 1990. – Т. 42, №2. – С. 262 – 266.
    53. Лысенко З.М. Об одной граничной задаче Н.П. Векуа с кусочно-гладким сдвигом// Изв. вузов. Математика. – 1991. – №3, С. 78 – 81.
    54. Лысенко З.М. Об одной граничной задаче Н.П. Векуа с кусочно-гладким сдвигом на кусочно-ляпуновском контуре// Сиб. матем. журн. – Т. 33, №2. – 1992. – С. 108 – 115.
    55. Лысенко З.М., Башкарёв П.Г., Нечаев А.П. Об одной смешанной краевой задаче для пары кусочно-аналитических функций в несовпадающих областях// Крайові задачі для диф. рівнянь: Сб. наук. праць Чернівецького нац. ун-та ім. Ю.Федьковича – 2005. – №12, С. 27 – 39.
    56. Лысенко З.М., Матвиюк Л.В., Нечаев А.П. Об одной краевой задаче теории аналитических функций со сдвигом в область// Крайові задачі для диф. рівнянь: Сб. наук. Чернівецького нац. ун-та ім. Ю.Федьковича – 2006. – №13. – С. 164 – 178. Роженко Н.А., Аров Д.З. Пассивные системы сопротивления с потерями каналов рассеяния. // Украинский математический журнал – 2007. – Т.59, №5. – С. 618 – 649
    57. Роженко Н.А., Аров Д.З. J_p,m-внутренние дилатации матриц-функций класса Каратеодори, имеющих псевдопродолжение. // Алгебра и Анализ. – 2007. – Т. 19, №3. – С. 76 – 106.
    58. Андриенко В. А. О вложении в класс φ(L)//Изв. ТулГУ. Сер.матем., мех., инф.-2006.-Т.12, вып.1.-С.3-11.
    59. Андриенко В.А. Теория вложения П.Л.Ульянова и ее развитие// Труды математического центра им. Н.И.Лобачевского.Казань. Казанское математическое общество.-2007.-Т.35.-С22-29.
    60. їх застосування" 16-21 червня 2008р. Мелітополь.-2008.-С.9.
    61. В.О. Андрієнко. Необхідні умови вкладення в клас φ(L), із швидко зростаючою функцією φ.//Збірник праць Інституту математики.-2008.-Т.5,№1.-С.1-13.
    62. В.А. Андриенко. О вложении в класс φ(L), Соврем. проблемы теории функций и их приложения//Материалы 15-ой Сарат. зимней школы 27.01-03.02 2010г.-Изд-во Сарат.ун-та.-2010.-С.10-11.
    63. V.A. Andrienko. Embedding of Hωρin the class eL //Izv. vuzov.Matematika.
    64. АндрієнкоВ.А., КоваленкоЛ.Г. Rate of Voronoїsummability of double orthogonal series , Book 4, V.1. Proc. Of the 4-d VoronoїConf. on Analytic Number and Spatial 2008. C.~138-148.
    65. Андрієнко В.А., Коваленко Л.Г. О скорости суммирования некоторыми методами Вороного, Материалы 15-4 Саратовской зимней школы, посвященной 125-летию со дня рождения В.В. Голубева , 2010. C.~10--11.
    66. Горох В.П., Бабич Ю.П., Вартанян Г.М., Захарійченко Ю.О., Ільїна С.М., Нелін Є.П., Роганін О.М. Математика. Комплексна підготовка // Навч. посіб. - X.: Факт, 2008, - 176 с. - (Серія журналу "Вісник TIMO").
    67. Ю. В. Богатий, Г. М. Вартанян. Порівняльний аналіз успішності областей України в проходженні ЗНО-2008 і результатів їх участі в предметних олімпіадах // Вестник Тимо № 1, - 2009. - С. 19-24.
    68. Захарченко В.И., Вартанян Г.М. Сравнительный анализ экономических показателей развития регионов Украины // Наукові праці економіко-правового факультету Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова "Ринкова економіка: сучасна теорія і практика управління" Т. 12, Випуск 27 - Дослідження підходів до регулювання регіонально економіки., Одеса 2009. - С. 59-63.
    69. Леончик Е. Ю., Малаксиано Н. А. Точные показатели суммируемости для функций из классов Α∞// Известия ВУЗов. Математика. -- 2007. -- № 2. -- С. 17--26.\\ The English translation in Russian Mathematics (Iz. VUZ), Vol. 51, No. 2 (2007), pp. 15--24.
    70. Леончик Е. Ю. Об условии Макенхаупта в многомерном случае // Вісник Одеськ. нац. ун--ту. -- 2007. -- Т. 12, вип. 7. Матем. і мех. -- С. 80 -- 84.
    71. Леончик Е.Ю. Оценки интегральной гладкости функции через ее локальные колебания // Український математичний вісник. - 2007.- Том 4, № 2. -- С. 189 -- 198.
    72. Леончик Е.Ю.О точных постоянных в условии Гурова-Решетняка // Математичні Студії. 2008. Том 30, № 1. -- С. 9--14.
    73. Леончик Е. Ю. Об оценке перестановки функции из класса Макенхаупта Αl, // Укр. мат. журн. 2010. -- Т. 62, № 8. -- C. 1145-1148.
    74. Леончик Е. Ю. Об оценке перестановки функции из класса Макенхаупта Αl [Електронний ресурс] // Тези доповідей міжнародної математичної конференції "Український математичний конгрес" Київ. 2009.
    75. Лысенко З.М., Матвиюк Л.В., Нечаев А.П., Об одной краевой задаче теории аналитических функций со сдвигом в область // Крайові задачі для диференціальних рівнянь, збірник наукових праць, випуск 13, "Прут", Чернівці, 2006,с. 164-178. 2)
    76. Башкарёв П.Г., Лысенко З.М., Матвиюк Л.В., Теория Нётера для одной краевой задачи// Крайові задачі для диференціальних рівнянь, збірник наукових праць, випуск 14, "Прут", Чернівці, 2006,с. 3-8.
    77. Zoya Lysenko , Anatoly Nechaev, Boundary value problem for pairs un functions analytic in of different connectedness//Juternational Conference "Modern analysis and applications"(MAA 2007) dedicated to the centenary of Mark Krein, Odessa, Ukraine,April 9-14, 2007, Book of a bstracts,Kyiv-2007,p.87-87.
    78. Лысенко З.М., Матвиюк Л.В., Нечаев А.П., Башкарёв П.Г., Краевые задачи, порождённые оператором ∂⁄∂t, для пары полианалитических функций //Тезисы докладов. Современные методы теории краевых задач. Материалы Воронежской весенней математичекской школы ( Понтрягинские чтения - 19) , Воронеж, ВГУ, 2008, с. 133-134.
    79. Матвиюк Л.В., Лысенко З.М., Нечаев А.П., Теоремы Нётера некоторых краевых задач, порождённых оператором ∂⁄∂t, для пары полианалитических функций // Український математичний віст-ник, т. 5 (2008), № 3, с. 327-335.
    80. Anatoly Nechaev, Zoya Lysenko, On a Boundary Value Problem for Pairs of Polyanalytic Functions //Complex Analysis and Operator Jheory, 2 (2008),p. 627-635.
    81. Матвиюк Л.В., Лысенко З.М., Нечаев А.П., Башкарёв П.Г., Теория Нётера некоторых краевых задач //Тезисы докладов. Современные методы теории краевых задач. Материалы Воронежской весенней математичекской школы, Воронеж, ВГУ, 2009, с. 113-114.
    82. Матвиюк Л.В., Лысенко З.М., Нечаев А.П., О краевых задачах для пары полианалитических функций// Математичні студії, 2010, т. 3, №1 с. 101- 106.
    83. Э.А.Стороженко. Неравенство Никольского-Стечкина для тригонометрических полиномов // Матем. Заметки, т.80, 3, 421-428, 2006г.
    84. Э.А.Стороженко. Неравенства типа Турана для комплексных полиномов в -метрике// Известия ВУЗов, математика, 5, 1-8, 2008г.
    85. Э.А.Стороженко. О приращении алгебраических полиномов в L0 -метрике// Збірник праць Інституту математики НАН Украiни, т. 5, №1, 385-394, 2009.
    86.  А.Н.Адамов. Неравенство типа Турана для тригонометрических и сопряженных полиномов в L0 . Украинский математический журнал. -2009. -т. 61, вып. 7. С.986-994.
    87.  А.Н.Адамов. Неравенство типа Турана для алгебраических полиномов в L0. Вестник Одесского Национального Университета №13 (2008 г.), Математика и Механика. С. 7-16.
    88.  А.Н.Адамов. Неравенство типа Турана для алгебраических полиномов в . Международная научная конференция "Математический анализ и дифференциальные уравнения и их приложения" в Ужгороде (18-23 сентября 2006 года). Тезисы докладов.
    89. А.Н.Адамов. Неравенство типа Турана для тригонометрических и сопряженных полиномов в . XVI Международная конференция "Математика. Экономика. Образования". V международный симпозиум "Ряды Фурье и их приложения". База отдыха "Моряк" Новороссийского морского пароходства. (27 мая - 3 июня 2008 г.). Тезисы докладов.
    90. А.Н.Адамов. Неравенство типа Турана для тригонометрических и сопряженных полиномов в L0. Боголюбовския чтения, 2008. Международная научная конференция "Дифференциальные уравнение, теория функций и их применение". Мелитополь, Украина. 16-21 июня 2008 г. Тезисы докладов.
    91. Матвиюк Л.В.Овложении классов Epλ1,...,λN в Lq.Известия вузов. Математика.1990,№7,с.36-39.
    92.  Матвиюк Л.В. Об одной оценке равноизмеримых перестановок функций из обобщённых M-пространств Лоренца. Вісник Одеського національного університету, т. 16, випуск 16, с.95-102.
    93. L. V. Matviuk, Approximation of functions from generalized Lorentzm-spaces by Steklov means // East journal on approximations, Volume 16, Number 2 (2010), 109-122.
    94. L. V. Matviuk, Approximation of functions from generalizedLorentzm-spaces by Steklov means // East journal on approximations, статьяпринятакпечати.
    95. Л.В. Матвиюк, Приближение средними Стеклова функций из обобщённых пространств Лоренца// Тезисы докладов. Материалы международной научной конференции "Теория приближений и её приложения", Днепропетровск, Украина, 14-17 июня 2010 года, стр.63.
    96. Д.З. Аров, Н.А. Роженко. Jp,m-внутренние дилатации матриц-функций класса Каратеодори, имеющих псевдопродолжение // Алгебра и Анализ. - 2007. - Т. 19, № 3. - С. 76-106.
    97. Д.З. Аров, Н.А. Роженко. Пассивные системы сопротивления с потерями каналов рассеяния// Украинский математический журнал. - 2007. - Т. 59, № 5. - С. 618-649.
    98. Д.З. Аров, Н.А. Роженко К теории пассивных систем сопротивления с потерями каналов рассеяния// Записки научных семинаров ПОМИ. - 2008. - Т. 355. - С. 37-71.
    99. Аров Д.З., Роженко Н.А. Связь между представлениями по Дарлингтону и Lp,m-внутренними дилатациями матриц-функций класса Каратеодори// прийнята до публикації в журналі "Математические Заметки", Москва(2009).
    100. Pivovarchik V., Rozhenko N., Tretter C. Dirichlet-Neumann inverse spectral problem for a star graph of Stieltjes strings // submitted to Journal Inverse Problems, UK(2009).
    101. Rozhenko N.A. Passive impedance systems and stochastic realizations of stationary processes // submitted to Bulletin of University of Kyiv, Series: Physics and Mathematics (2010).
    102. Pivovarchik V., Rozhenko N. Inverse spectral Sturm-Liouville problem on equilateral regular tree // submitted to Journal Inverse Problems, UK (2010).
    103. В.А. Андриенко К вопросу о сходимости почти всюду средних Рисса двойных ортогональных рядов// Укр. матем. вісн. - 2012. - Т.9, №1, 2012, с. 1-17.
    104. Адамов А.Н. О производных сопряженных тригонометрических полиномов в L0. // Матем. студії. - 2012. - Т. 37 № 2, с. 147-154.
    105. Лысенко З.М. Весовые пространства Бергмана в полуплоскости// Тезисы VII Международ­ного симпозиума “Ряды Фурье и их приложения” (27 мая – 3 июня 2012 г.) – Изд-во СКНЦ ВШ ЮФУ, Ростов н/Д, 2012. – С. 30-31.
    106. Лысенко З.М. Пространство Бергмана и проектор Бергмана в кольце// Тезисы международ­ной конференции, посвящённой 120-ю Стефана Банаха (17 сентября – 21 сентября 2012 г.) – Львов, 2012. – С. 171.
    107. Башкарёв П.Г., Лысенко З.М. К вопросу об индексе одной плоскостной задачи со сдвигами для системы функций// Современные методы теории краевых задач. Материалы Воронежской весенней математической школы “Понтрягинские чтения - XXIII”, Воронеж: Издательско-полиграфический центр Воронежского государственного университета, 2012. – С. 28-29.
    108. Матвиюк Л.В. Об одной оценке равноизмеримых перестановок функций из обобщённых M-пространств Лоренца //Тезисы докладов международной конференции «Теория приближения функций и её использование», посвящённая 70-летию со дня рождения проф. О.И. Степанца, Камянец-Подольск, 28 мая- 3 июня 2012, с.66-67.
    109. Шанин Р.В. О продолжении функций с ограниченным средним колебанием // Сборник тезисов Международной конференции по Современному Анализу 20-23 июня 2011 года, Донецк, Украина, с. 115.
    110. Шанин Р.В. Продолжение функций с ограниченным средним колебанием // Міжнародна конференція ''Теорія наближення функцій та її застосування,'' присвячена 70-річчю з дня народження члена–кореспондента НАН України, професора О. І. Степанця (1942-2007), 23 травня – 3 червня 2012 р., Кам’янець-Подільський, Україна, тези доповідей, с. 109.
    111. Шанин Р. В. Об обратных неравенствах Гельдера и Йенсена / Р. В. Шанин // Вісник одеського національного університету - 2012. - Т. 17, випуск 3 (15). - с. 60-67
  • Доповіді на семінарах та конференціях:

    1. Семінар з теорії функцій в Інституті математики НАН України, кер. О. І. Степанець (Кореновський А. О., 2006).
    2. Дніпропетровський національний університет, семінар з теорії функцій під кер. В. П. Моторного і В. Ф. Бабенко (Кореновський А. О., 2006).
    3. Львівський національний університет, семінар з теорії функцій під кер. А. А. Кондратюка і О. Б. Скасківа (Кореновський А. О., 2006).
    4. Інститут математики НАН України, семінар під кер. Ю. М. Березанського і М. Л. Горбачука (Кореновський А. О., 2006).
    5. The Banach center Conference "Analysis and Partial Differential Equations" in honor of Professor Bogdan Bojarski. Polish Academy of Sciences, Mathematical Research and Conference Center, Bedlewo, June 18 - 24, 2006 (Кореновський А. О.).
    6. Міжнародна наукова конференція "Математичний аналіз, диференціальні рівняння та їх застосування", Ужгород, Україна (Кореновський А. О., 2006)
    7. International Conference «Modern Analysis and Applications» dedicated to the centenary of Mark Krein.Odessa, April 9-14, 2007. (АндрієнкоВ. О., ЛисенкоЗ. М., РоженкоН. О.).
    8. Міжнародна математична конференція ім. В. Я. Скоробогатька. Дрогобич: Дрогобицький держ. пед. ун-т ім. І. Франка. – 2007 (Кореновський А. О.)
    9. Наукові конференції співробітників Одеського національного університету, листопада, 2006-2012 р. (всі співробітники та аспіранти кафедри).
    10. 14-а Саратовська зимова школа "Современные проблемы теории функций и их приложения", присвячена пам’яті академіка П. Л. Ульянова. Саратов, 28 січня - 4 лютого, 2008 р. (Кореновський А. О.).
    11. XVI міжнародна конференція "Математика. Экономика. Образование", V міжнародний симпозіум "Ряды Фурье и их приложения". Південний федеральний університет, Абрау-Дюрсо, 27 травня –3 червня 2008р. (Кореновський А. О.).
    12. Міжнародна наукова конференція "Диференціальні рівняння, теорія функцій та їх застосування", з нагоди 70-річчя акад. А. М. Самойленка, "Боголюбівські читання, 2008", 16-21 червня 2008 р., Мелітополь, Україна (Кореновський А. О.).
    13. Міжнародна наукова конференція ”Мухтаровские чтения”. Махачкала, 26-29 березня 2008 р. (Андрієнко В. О.).
    14. Міжнародна конференція "Functional Methods in Approximation Theory and Operator Theory III", dedicated to the memory of V. K. Dzyadyk (1919 - 1998) "Функцiональнi методи в теорiї наближень та в теорiї операторiв" August , 22 - 26, 2009, Village Svityaz, Volyn, Ukraine (Кореновський А. О.).
    15. Український Математичний конгрес, присвячений 100-річчю з дня народження М.М. Боголюбова. Київ, 27 – 29 серпня, 2009 р. (Кореновський А. О.).
    16. Міжнародна наукова конференція "Современные проблемы математики, механики, информатики", Росія, Тула, 23 – 27 листопада 2009 р. (Кореновський А. О.).
    17. Дев’ята міжнародна Казанська літня школа-конференція "Теория функций, ее приложения и смежные вопросы" , 1-7 липень 2009 г. (Андрієнко В. О.).
    18. 8-а міжнародна Казанська літня школа-конференція "Теория функций, ее приложения и смежные вопросы" (Казань, 1-7 июля 2009 г.) (Андрієнко В. О.).
    19. 15-та Саратовська зимова школа 27.01-03.02 2010р., Саратов, Росія (Андрієнко В. О., Коваленко Л.Г.).
    20. Міжнародна конференція "Теория приближений".С.-Пб., 6-8 Мая 2010г., Санкт-Петербург, Росія (Андрієнко В. О.).
    21. Міжнародна конференція, присв. 105-річчю акад. С.М. Нікольского 17-19 травня 2010 р.-МДУ ім М.В.Ломоносова (Андрієнко В. О.).
    22. Міжнародна конференція «Теория приближений и ее приложения», присв. пам’яті Н. П. Корнєйчука, червень, 14-17, 2010, Дніпропетровськ (Кореновський А. О., Лисенко З.М, Матвіюк Л.В.)
    23. XVI міжнародна конференція "Математика. Экономика. Образование", V міжнародний симпозіум "Ряды Фурье и их приложения". Південний федеральний університет, Абрау-Дюрсо, 25 травня –1 червня 2010 р. (Лисенко З. М.).
    24. Семинар в Институте математики НАН Украины под рук. А. А. Дороговцева (Кореновський А. О., 2010).
    25. Spring school Analytical and Numerical Aspects of Evolution Equations in Berlin, March 28 -- April 1, 2010 (Роженко Н. О.).
    26. Міжнародна конференція імені М.Кравчука, Київ, 13–15 травня 2010 (Роженко Н. О.).
    27. VW Summer School Infinite Dimensional Operator Matrices Theory and Applications, TU Berlin, July 5–9, 2010 (Роженко Н. О.).
    28. 21th International Workshop on Operator Theory and Applications IWOTA – 2010, Berlin, Germany, July 12–16, 2010 (Роженко Н. О.).
    29. Международная конференция КРОМШ – 2010, Крым, Ласпи–Батилиман, 17–29 сентября 2010 (Роженко Н. О.).
    30. Одеський міський семінар з функціонального аналізу та теорії операторів, керівник Д.З. Аров (Роженко Н. О., 2010).
    31. Міжнародна конференція «Теорія наближень функцій та її застосування», присвячена 70-річчю з дня народження члена-кореспондента НАН України, професора О. І. Степанця (1942-2007), Кам’янець-Подільський, 28 травня – 3 червня 2012 року (Адамов О. М., Кореновський А. О., Лисенко З. М., Матвіюк Л. В., Шанін Р. В.).
    32. Міжнародна конференція , присвячена 120- річчю з дня народження Стефана Банаха, Львів, 17– 21 вересня 2012 р. (Кореновський А. О., Лисенко З. М.).
    33. University Brunei Darussalam. Brunei, Research collaborator, project “Convolution-Like Operators” (UBD/GSR/S&T/19) (Кореновський А. О., 2011, 2012).
    34. Invited speaker. National University of Singapore, Faculty of Science, Department of Mathematics (КореновськийА. О., 2012).
    35. Invited speaker. Karlstads Universitet, Adv. for matematik (Karlstad, Sweden) (КореновськийА. О., 2013).
 

Одеська обласна державна адміністрація

Одеська обласна державна адміністрація
Одеська обласна державна адміністрація
Top