Кафедри та інші структурні підрозділи

Кафедра української мови

завідувач кафедри – Ковалевська Тетяна Юріївна, доктор філологічних наук, професор

Кафедра української літератури

завідувач кафедри – Шевченко Тетяна Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра російської мови

завідувач кафедри – Степанов Євген Миколайович, доктор філологічних наук, професор

Кафедра світової літератури

завідувач кафедри – Раковська Ніна Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра теорії літератури та компаративістики

завідувач кафедри – Коробкова Наталя Костянтинівна, кандидат філологічних наук, доцент

Кафедра загального та слов’янського мовознавства

завідувач кафедри – Войцева Олена Андріївна, доктор філологічних наук, професор

Кафедра прикладної лінгвістики

завідувач кафедри – Кондратенко Наталя Василівна, доктор філологічних наук, професор

Телефон приймальні ректора: