Кокоріна Юлія Євгенівна

Кокоріна Юлія Євгенівна - доцент кафедри загальної психології та психології розвитку особистості

Посада на кафедрі: доцент кафедри загальної психології та психології розвитку особистості
Науковий ступень – кандидат психологічних наук (19.00.01 – загальна психологія, історія психології)
Базова освіта: ОНУ імені І.І. Мечникова, психолог (2003 г.)

Тема дисертації: «Психологические способы предупреждения и коррекции экзистенциального кризиса личности»

Учбові дисципліни викладача:

• Сучасна психологічна наука у науковому просторі
  • Глибинна психологія
  • Перинатальна психологія
  • Патопсихологія (із нейропсихологією)
  • Основи психології

Наукова та організаційна робота:

• член НМК ФПСР Одеського національного університету імені І.І. Мечникова
  • член спеціалізованої вченої ради К 41.041.07 Одеського національного університету імені І.І. Мечникова
  • член Психоаналітичного дивізіону НПА

Наукові та професійні інтереси: Психоаналіз та кінематограф – дослідження кадру з точки зору структурного психоаналізу Ж.Лакана, дослідження сновидінь як кадру несвідомого; психоаналіз, екзистенційна психологія.

Підвищення кваліфікації:

• У 2017 р. Стажування з підвищення професійної кваліфікації на кафедрі Публічного Здоров’я Інституту Наук про Родину і Соціальну Працю Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла ІІ в межах програми «Здоров’я сім’ї в сучасному суспільстві – досвід Польщі та України» з 01.02 по 15.02.2017 р. (м. Люблін, Польща)
  • У 2019 р. підвищення кваліфікації в «Науково-дослідному центрі Східноєвропейського інституту психоаналізу» за програмою «Психоаналіз Фрейда-Лакана» (загалом 144 год.)
  • У 2020 р. пройшла підвищення кваліфікації в «Науково-дослідному центрі Східноєвропейського інституту психоаналізу» за програмою «Психоаналіз юного суб’єкту. Психоаналіз Франсуази Дольто» (загалом 90 год.)

Основі публікації:

1. Кокоріна Ю.Є. Психоаналітичний підхід розуміння феномену суїциду / Ю.Є. Кокоріна, К.В. Аймедов // // Сучасні проблеми суцидології: [моногр.] / за ред. П.В. Волошина, Н.О. Марути. – Харків : видавець Строков Д.В., 2017. – 328 с. - С. 26–48.
  2. Кокоріна Ю.Є. Методичні рекомендації щодо проведення навчальних занять з теоретико-прикладних дисциплін у вищих медичних навчальних закладах / В.О. Лефтеров, О.О. Сікорська, Ю.Є. Кокоріна, Т.Л. Подкупко та ін., всього 5 осіб // Одеса : ОНМедУ, 2014. – 62 с.
  3. Кокорина Ю.Е. Основы общей психологи и педагогики для будущих врачей / В.О. Лефтеров, Ю.Є. Кокоріна, А.С. Зінєвіч // Одеса : ОНМедУ, 2014. – 209 с.
  4. Кокоріна Ю.Є. Психологія: теорія і практика / О.К. Любчук, В.Є. Луньов, Ю.Є. Кокоріна, Т.Д. Мостова // Макіївка : РМВ МЕГІ, 2014. – 250 с.
  5. Кокоріна Ю.Є. Гендерные особенности студентов высшего учебного заведения, обучающихся в группах с однополым и разнополым составом / Ю.Є. Кокоріна, І.Г. Бабій // Fundamental and applied researches in practice of leading scientific schools. – 2016. – N 1 (13) – P. 155-170.
  6. Кокоріна Ю.Є. Реклама як поле артикуляції архетипу / Ю.Є. Кокоріна, С.П. Псарюк // Scithechnology. – 2018. – N9. - P. 53-57.
  7. Кокоріна Ю.Є. Використання методу кататимно-імагинативного переживання образу у психологічної практиці / Ю.Є. Кокоріна, Ю.В. Андрієнко, О.А. Калапац // Scithechnology. – 2018. – N9. - P. 14-18.
  8. Кокоріна Ю.Є. Взаимосвязь эмоционального интеллекта и уровня толерантности личности / Ю.Є. Кокоріна, Ю.С. Шумська // Science Review. – 2018. - Vol. 1, N 6(13). - P. 35-37.
  9. Кокоріна Ю.Є. Механізми психологічного захисту та їх взаємозв’язок з гендерною ідентичність у юнацькому віці / Ю.Є. Кокоріна, В.Г. Соколова // World Science. – 2018. - Vol. 2, N 10 (38). – P. 33-37.
  10. Кокоріна Ю.Є. Осмысление особенности мышления психотического субъекта через понимание стратегий формирования мышления у ребенка / Ю.Є. Кокоріна, І.Б. Шварцман // Fundamental and applied researches in practice of leading scientific schools. – 2018. – N 29 (5) – P. 63-68.
  11. Кокоріна Ю.Є. Дослідження психоемоційного стану вагітних жінок при використанні методу кататимно-імагінативного уявлення образів: практичний аспект / Ю.Є. Кокоріна, Ю.В. Андрієнко // United-Journal. - 2018. – N23. – P. 26-29.
  12. Y.Kokorina Violence of women as actual phenomenon in present-day society / Y. Kokorina, E. Adamchyuk // Fundamental and applied researches in practice of leading scientific schools. – Vol. 36 №6. – 2019. – Pp. 42-47.
  13. Кокоріна Ю.Є. Вивчення депресивних та тривожних станів у осіб, які залежні від психоактивних речовин / Ю.Є. Кокоріна, К.Е. Мірза // Сolloquium-journal. Pedagogical sciences, Psychological sciences. – Vol. 57 №5. – 2020. – Pp. 12-15.
  14. Кокоріна Ю.Є. Роль процесів пероксидації в механізмах патогенезу експериментального цирозу печінки / О.Ф. Дзигал, Ж.О. Новікова, Р.С. Вастьянов, Ю.Є. Кокоріна // Клінічна хірургія. - 2017. - № 10. - С. 62-65.
  15. Кокоріна Ю.Є. Емпіричне дослідження прояву психосоматичних реакцій як результату роботи механізмів захисту психіки / Ю.Є.Кокоріна // «Габітус». Видавничий дім «Гельветика». - Випуск 19. - Том 2. - м. Одеса – 2020.

Телефон приймальні ректора: