Мартинюк Юлія Олександрівна

martynuk
ORCID ID

Посада на кафедрі - старший викладач кафедри загальної психології та психології розвитку особистості

Науковий ступінь - кандидат психологічних наук (19.00.01 – загальна психологія, історія психології)

Базова освіта: вища за спеціальністю Психологія (2011р.), аспірантура за спеціальністю Психологія (2015 р.)

Тема дисертації: «Особливості емоційних станів батьків дітей з різним рівнем психосоціального розвитку»

Навчальні дисципліни, які викладає:

• Загальна психологія,
  • Основи психологічної практики,
  • Загальна та вікова психологія,
  • Етика та деонтологія у фармації.

Наукові та професійні інтереси: особливості культурного розвитку особистості на сучасному етапі формування людства, самосвідомість та самоставлення особистості, вплив різноманітних технік і підходів виховання на розвиток сучасної особистості, дослідження основних чинників, які впливають на формування певного життєвого сценарію, роль емоцій у житті людини, методи та техніки в Позитивній психотерапії.

Підвищення кваліфікації: В 2017 р. пройшла підвищення кваліфікації в літньому таборі по Позитивній психотерапії в м. Шабла, Болгарія за програмою «Ідентифікація в процесі психотерапії» (сертифікат від 13.07.2017р.)

Основні публікації:

1. Martynyuk Julia. Peculiarities of working with a child within the framework of a positive approach using fairytale analysis and fairytale therapy. Единство во многообразието. Positive Psychotherapy - Unity within diversity. Изд.: Славена, 2019 г. С. 58-64
  2. Мартынюк Ю.А. Проблема эмоциональных состояний личности в психологической науке. Вісник Одеського державного університету. Том 22. Випуск 1 (43), 2017 р. С. 136- 144.
  3. Мартынюк Ю.А. Работа с семейной системой, где присутствует ребенок с ДЦП в позитум- подходе. «Життя, конфлікти і любов у транскультуральному світі". Одеса, 2017. С. 60-64.
  4. Мартынюк Ю.А. Особенности работы с семейной системой, включающей детей с особыми потребностями в позитум подходе. Славена, Варна, 2017 г. С.41-56
  5. Мартинюк Ю.О. Особливості сприйняття живопису як результат життєвого шляху особистості. Науковий вісник Херсонського державного університету. Вип. 1. Херсон: Гельветика, 2020. С. 40-46. (Серія «Психологічні науки»).

навчально-методичні роботи:

1. Мартинюк Ю.О. Методичні рекомендації до курсу "Загальна та вікова психологія" для факультету хімії та фармації, Одеса. Удача.2019. 51 с.

Телефон приймальні ректора: