Крапівний Юрій Миколайович

Доцент кафедри
математичного забезпечення комп’ютерних систем

Наукові ступені

Кандидат фізико-математичних наук по спеціальності 01.02.01 – теоретична механіка,

Інститут механіки АН УРСР (нині Інститут механіки імені С. П. Тимошенка НАН України), 1998 р.
Тема дисертації: «Способи побудови матриць функції Ляпунова та оцінка області асимптотичної стійкості великомасштабних систем»

Вчені звання

Доцент по кафедрі Обчислювальної математики Прикладної математики, 1991 р.

• Аспірантура за спеціальністю «теоретична механіка»
  • Математик за фахом прикладна математика, 1980 р.
    Одеський державний університеті ім. І.І.Мечникова (нині Одеський національний  університет)

Публікації

Автор та співавтор понад 90 наукових, методичних праць та  тез доповідей конференцій, у тому числі:

• Поліщук Т. О., Крапівний Ю. М. Нечіткі знання в експертних системах підтримки прийняття // Тези доповіді XVIII всеукраїнської конференції студентів та молодих вчених "Інформатика, інформаційні системи і технології". - Одеса: - 2021р., c.190-191.
  • Паштецький О. О. , Крапівний Ю. М. Реляційна модель даних для моделювання продукційних знань в експертній // Тези доповіді XVIII всеукраїнської конференції студентів та молодих вчених "Інформатика, інформаційні системи і технології". - Одеса: - 2021р., c.174-175.
  • Тіщенко В. І., Крапівний Ю. М. Віддалений моніторинг і управління програмними системами // Тези доповіді XVIII всеукраїнської конференції студентів та молодих вчених "Інформатика, інформаційні системи і технології". - Одеса: - 2021р., c.191-193.Автор та співавтор понад 90 наукових, методичних праць та тез доповідей конференцій, у тому числі:
  • Крапівний Ю. М., Коломійчук Д. С. Моніторинг мережевого трафіку промислової мережі EtherCAT // Тезисы доклада XVII всеукраинской конференции студентов и молодых учёных "Информатика, информационные системы и технологии". - Одесса: - 2020г., c.30-31.
  • Крапивный Ю. Н., Завальнюк А. В. Крупномасштабная лингвистическая модель для экспертной // Тезисы доклада XVII всеукраинской конференции студентов и молодых учёных "Информатика, информационные системы и технологии". - Одесса: - 2020г., c.13-15.
  • Крапивный Ю.Н. Нечёткая логика в адаптивной обучающей системе // Тези доповідей ХXVІ Міжнародної науково-практичної конференції MicroCAD-2018 «Технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я». У чотирьох частинах. Ч. ІІІ. Харків 2018 , с. 17.
  • Крапивный Ю.Н. Моделирование устройств с  протоколом  CANOpen  в сети   Ethernet  с  TCP/IP. // Тези доповідей XIV Міжнародної науково-практичної конференції “Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє”. Київ – 2017, с.42-43.
  • Krapivnuy Yu., Kryvonos O,. MODEL OF HYBRID INTELLIGENT SYSTEM FOR IMAGE ANALYSIS. // Abstracts of 2nd International Conference “Computer Algebra and Information Technology” (CAIT-Odessa-2016), p.23.
  • Крапивный Ю.Н. Функциональные отношения в базе знаний экспертной системы. // Тези доповідей XІ Міжнародної науково-практичної конференції “Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє”. Київ – 2015, с.46-47.
  • Крапивный Ю. Н., Касаткина Г. В. Проблемы и методы извлечения темпоральных знаний из текстов на естественном языке. // Электротехнические и компьютерные системы № 09 (85), 2013., с. 170-179
  • Крапивный Ю. Н., Кривонос А. О. Архитектуры гибридных интеллектуальных систем. // Электротехнические и компьютерные системы № 22 (98), 2016., с. 260 – 266.
  • Крапивный Ю. Н. Элементы программирования СЧПУ для модели робота-манипулятора (МРМ). Методическое пособие. - Одесса, 2014. - 44 с. Электронное издание. http://liber.onu.edu.ua/metodichki/imem/krapiv.pdf
  • Крапивная О.В., Крапивный Ю.Н. Методическое пособие по изучению языка программирования C# в среде MS Visual Studio 2010. (Часть I). // Южноукраинский педагогический университет им. К. Д. Ушинского. Одесса, 2011г. 76 с.
  • Крапивный Ю.Н., Крапивная О.В. Методические указания по изучению языков Prolog и Lisp для решения задач искусственного интеллекта. Одесса, 2005г., 65с.
  • Крапивный Ю.Н Мягкие вычисления в системах принятия решения. // IX конференция «Математическое моделирование и информационные технологии», 20-22 октября 2009г. //Сборник тезисов. Приложение «Холодильная техника и технологии», г. Одесса. – Киев: АТМ Украины. – 2009 г. – с. 68-69
  • Крапивный Ю.Н., Крапивная О.В. Конспект лекций по курсу «Экспертные системы», Одесса, Астропринт, 2003, 61с.Крапивный Ю.Н. Язык разметки обмена электронными документами. // Вестник Кременчугского государственного политехнического университета. Вып.1/2005 (30), с.35-39г.
  • Крапивный Ю.Н., Чмырь И.А., Пилипенко О.П. Двухмашинная интеллектуальная CAD-система. .. Тепловые режимы и охлаждение радиоэлектронной аппаратуры. 1994. N1-2, C17-24.
  • Крапивный Ю.Н., Мартынюк А.А. Матричные функции Ляпунова и устойчивость крупномасштабных дискретных систем. Электронное моделирование, 1991, 13, N4, с.3-

Додаткова діяльність

Участь у програмному чи організаційному комітеті конференції:

• щорічна Всеукраїнська конференція «Інформатика, інформаційні системи і технології» (з 2013 року по цей час)

Курси, що викладаються

для бакалаврів з Комп'ютерної інженерії:

• «Комп'ютерні системи штучного інтелекту»

магістрів з Комп'ютерної інженерії та магістрів з Інформаційних систем і технологій.

• «Дослідження комп`ютерних систем штучного інтелекту».
  • «Експертні системи».
  • «Тестування, надійність, контроль, діагностування комп'ютерних систем».
  • «Проектування систем числового програмного управління»
  • «Нечіткі моделі та методи в інтелектуальних системах»