Миколенко Олександр Іванович

Доктор юридичних наук, професор завідувач кафедрою адміністративного та господарського права

В ОНУ імені І.І. Мечникова з 1998 року, на посаді професора кафедри адміністративного та господарського права з 2012 р., з 2014 р. - завідувач кафедрою адміністративного та господарського права.

НАУКОВИЙ СТУПІНЬ, ВЧЕНЕ ЗВАННЯ

• Доктор юридичних наук, Класичний приватний університет м. Запоріжжя (2011 р.). Спеціальність 12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. Тема дисертації: «Місце адміністративного процедурного права в системі юридичних знань та системі права України».
  • Кандидат юридичних наук, Харківський національний університет внутрішніх справ (2000 р.). Спеціальність 12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. Тема дисертації:
  • «Проблеми відшкодування шкоди, заподіяної адміністративним правопорушенням».
  • Звання професора кафедри адміністративного та господарського права (2013 р.).
  • Звання доцента кафедри адміністративного та господарського права (2004 р.)

ПОСАДА

Завідувач кафедрою адміністративного та господарського права

ОСВІТА

Юридичний інститут Одеського державного університету імені І.І. Мечникова, спеціальність «Правознавство», кваліфікація – юрист (1996 р.).

ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬСЯ

Адміністративне право України (Загальна та Особлива частини). Запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів. Проблеми адміністративного права. Актуальні проблеми сучасного адміністративного права.

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Адміністративне процедурне право. Адміністративно-деліктне право. Система адміністративного права України.

ІНША ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Працює у складі редакційної колегії наукового журналу «Вісник ОНУ імені І.І. Мечникова. Серія «Правознавство» та є головним редактором наукового журналу «Правова держава» (категорія Б), засновником яких є Одеський національний університет імені І.І. Мечникова.

Є членом Спеціалізованої вченої ради Д 41.086.01 для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук при Національному університеті «Одеська юридична академія», а також членом Спеціалізованої вченої ради Д 41.051.12 (заступник голови ради) для захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук при Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців з адміністративного права».

НАУКОВІ ПРАЦІ

GOOGLE SCHOLAR

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ, СТАЖУВАННЯ

Одеський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, кафедра прикладної економіки. Тема: Фахове спрямування викладачів адміністративно-правових дисциплін. Наказ ОНУ імені І.І. Мечникова № 2861/18 від 05.11.2018 р., програма і звіт. Довідка Одеського торговельно-економічний інституту КНТЕУ № 389 від 12.12.2018 р.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Нагороджений Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Голови Одеської обласної ради (2018 р.), Подякою Міністерства освіти і науки України (2019 р.)