Семінарські робочі зони:
- Лінгвокультурологічні підходи в процесі мовної підготовки іноземців.
- Теорія і практика складання словників для іноземної аудиторії.
- Використання онлайн-технологій у процесі мовної підготовки іноземців.
- Створення сучасних навчальних і методичних посібників для іноземної аудиторії.
- Планування навчально-методичної роботи і заняття з мовної підготовки в іноземній аудиторії.
Відповідно до результатів семінару матеріали доповідей будуть опубліковані в електронному збірнику «Лінгвокультурологічні та лексикографічні аспекти мовної підготовки іноземців». За бажанням авторів можлива публікація статті у фаховому наукометричному часописі «Moвa», включеному до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України зі спеціальності 035 «Філологія» на підставі Наказу Міністерства освіти і науки України № 409 від 17.03.2020 року (див. вимоги на сайті журналу http://mova.onu.edu.ua), або в колективній монографії «Сучасні проблеми методики викладання мов та навчання іноземців у закладах вищої освіти».
Запрошуємо до участі досвідчених та молодих фахівців у галузі методики викладання мов як іноземних.
Заявки (див. Додаток 1) та матеріали доповідей (технічні вимоги до оформлення статті див. Додаток 2) приймаються в електронній формі до 14 листопада 2022 року за адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Електронні запрошення будуть надіслані разом із програмою семінару до 20 листопада 2022 року.
Контактні особи: Арефьєва Наталія Георгіївна, доктор філол. наук, доцент, професор кафедри української мови та мовної підготовки іноземців (тел. 095-866-32-87; email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.); Лінецька Ольга Олександрівна, старший лаборант кафедри української мови та мовної підготовки іноземців (тел. 050-827-86-30).
Участь у семінарі безкоштовна!
З повагою,
ОРГКОМІТЕТ