Управління міжнародного співробітництва

Міжнародне співробітництво є одним з найбільш дійових інструментів для успішного виконання основних задач діяльності університету, а міжнародна наукова, академічна та культурна діяльність університету завжди вважалась одним з найважливіших показників його престижності та суспільної значущості.
 
ОНУ ім. І.І.Мечникова є одним з лідерів серед українських університетів в області інтернаціоналізації освітянської сфери, який на протязі 150 років веде успішне міжнародне співробітництво на регіональному та глобальному рівнях.
 
Наш університет одним з перших в Україні став членом Європейської Університетської Асоціації, Всесвітньої Асоціації Університетів, Наглядової Ради Magna Charta, одним з членів-засновників Євразійської Асоціації Університетів, він є членом Чорноморської Мережі Університетів, Дунайської конференції ректорів та багатьох інших організацій.
Ми беремо участь більш ніж в 40  проектах, що фінансуються міжнародними науковими та освітянськими програмами (Horizon 2020, FP7, Erasmus, TEMPUS, Jean Monnet, UNESCO, INTAS, HERMES, CRDF, Транскордонного співробітництва ЄС, та ін.).
 
Сьогодні наш університет підтримує двосторонні договірні стосунки з 165 науково-академічними установами 39 країн світу та плідну співпрацю з 17 дипломатичними представництвами іноземних країн, акредитованими в Одесі.
 
В ОНУ ім. І.І.Мечникова працюють10 мовно-культурних центрів іноземних країн та 8 іноземних викладачів, які вносять великий вклад в викладання іноземних мов. 
 
Кожного року сотні студентів, аспірантів, науковців та викладачів ОНУ виїжджають за кордон для навчання, стажування, викладання, спільних наукових досліджень та участі в міжнародних конференціях.
В той же час кожного року ОНУ відвідується чисельними іноземними гостями, серед яких видатні діячі науки та культури, міністри, надзвичайні та повноважні посли, відомі особистості з десятків країн. 
 
З дня заснування в 1865 році в ОНУ ім. І.І.Мечникова проводилося навчання іноземних громадян, багато з яких стали в подальшому видатними науковцями, митцями, відомими особистостями та членами урядів іноземних країн (Болгарії, В’єтнаму, Греції, Китаю, Литви, Польщі, Росії, Сербії, США, Франції та інших). Сьогодні в Інститутах та на факультетах нашого університету навчаються сотні студентів з 27 країн.

Приймальна комісія

Французький б-р 24/26
Телефон: (+38-0482) 68-12-84
Телефон: (+38-0482) 68-18-58
E-mail: vstup@onu.edu.ua

Ректор

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Ректор (приймальня):
(+38-048) 723-52-54
Тел./факс (+38-048) 723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top