Інститут соціальних наук

Інформація оновлена 15.12.2015

Інститут соціальних наук

Директор інституту, кандидат історичних наук,
доцент Глебов Віктор Вікторович

Інститут соціальних наук - один з підрозділів Одеського національного університету ім. И.И. Мечникова, що найбільш динамічно розвивається. На початку 1992 року Одеський Інститут соціального управління і політології було включено до складу Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова на правах факультету соціології, економіки, політології (СЕП). У 1994 році факультет СЕП був перетворений на Інститут соціальних наук.

ІСН випускає фахівців в області політичних наук, політичного менеджменту, прикладної політології, політичних і соціальних комунікацій, соціального управління, PR-технологій, соціологів, фахівців в області міжнародних відносин і зовнішньої політики держав з американістики, єврознавство і сходознавства.

Підготовка студентів здійснюється за кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» за трьома спеціальностями:

Кафедри Інституту соціальних наук
Кафедра соціології
Завідувач - доктор соціологічних наук, професор Онищук Віталій Михайлович тел. (0482) 68-60-92
Кафедра політології
Завідувач - доктор філософських наук, професор Попков Василь Васильович тел. (0482) 68-43-73
Кафедра історії й світової політики
Завідувач - кандидат історичних наук, доцент Шевчук Микола Андрійович тел. (0482) 68-51-60
Кафедра міжнародних відносин
Завідувач - доктор політичних наук, Брусиловська Ольга Іллівна професор  тел. (0482) 63-32-59

Культурні заходи

Восени 2003 року в інституті відкритий турецький культурний центр. День народження інституту традиційно святкується в листопаді.

Історія інституту

В 1992 році в структуру Університету був включений факультет соціології, економіки й політології, що виниклий на основі існуючого в Одесі з кінця 80-х років Інституту політології й соціального керування. З 1994 року Інститут соціальних наук існує як окремий підрозділ у складі Університету.

Мій вибір - моя Україна

НАГОРУ