VІ Міжнародна науково-практична конференція «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності»: 22 квітня 2016 року планується проведення VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності» . Заявку для участі можна завантажити тут.

Реалізація проекту Британської Ради в ОНУ: викладання економіки англійською мовою. У рамках реалізації проекту Британської Ради в Україні «Англійська для університетів», партнером якого є ОНУ імені І. І. Мечникова, у 2015-2016 навчальному році для студентів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» викладаються англійською мовою наступні курси: «Міжнародні економічні відносини» та «Управління міжнародними портфельними інвестиціями». Усі бажаючи запрошуються відвідати лекції.

В квітні 2015 р. відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності» у конференц-залі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

У рамках партнерства з міжнародною освітянською програмою Academic Fellowship Program Інституту відкритого суспільства (Угорщина, США) у жовтні 2014 р. та квітні 2015 р. кафедру світового господарства і міжнародних економічних відносин відвідав американський вчений - професор Джеффрі Міллер з університету імені Галлодета, Вашингтон, округ Колумбія, та університету Делавера, США. Професор Міллер надав консультації викладачам і аспірантам кафедри щодо їх наукових досліджень, зробив презентації на тему актуальних проблем світової економіки для студентів спеціальності «міжнародні економічні відносини», брав участь у наукових семінарах кафедри.

«Сучасні відносини України і Європейського Союзу: Сусіди чи Партнери?» У квітні 2015 р. відбувся конкурс дослідницьких робіт серед школярів Одеської області за підтримки європейської програми імені Жана Моне.

25-26 квітня 2014 року була проведена ІV Міжнародна науково-практична конференція «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності» в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова. В конференції брали участь, як викладачі, так і студенти, а також представники зарубіжних університетів.

В липні 2013 р. на кафедрі відбувся міжнародний науково-практичний семінар в рамках трирічного проекту Інституту відкритого суспільства “Багатство, бідність та задоволення життям в трансформаційних суспільствах”. У семінарі брали участь провідні економісти, соціологи, історики, антропологи з Німеччини, Великобританії, Угорщини, Росії, Казахстану, Киргизстану, Грузії, Молдови, Білорусії та України.

Вебсторінка проекту: http://www.wix.com/reset2011/wealth_poverty_lsits

26-27 квітня 2013 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Добробут націй в умовах глобальної нестабільності» у Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова. У конференції брали участь науковці з України, Німеччини, Угорщини, Польщі, Грузії, Росії, Білорусі, Молдови, Киргизстану.

15–16 лютого 2013 року відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток національних економік в умовах глобальної нестабільності» у Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

У листопаді 2012 р. Професор Ласло Хальперн – відомий європейський спеціаліст в галузі макроекономіки та міжнародної конкуренції – відвідав з триденним візитом ОНУ імені І.І. Мечникова.

Студентам-старшекурсникам та аспірантам спеціальності МЕВ він прочитав лекції на теми: «Основні проблеми накопичення державного боргу в іноземній валюті» та «Процедура макроекономічного дисбалансу – відповідь на кризу в ЄС». Окрім того, Ласло Хальперн провів низку консультацій з професорами кафедри світового господарства та міжнародних економічних відносин ОНУ.

Візит професора в Одеський університет відбувся у рамках договору про співпрацю між Інститутом математики, економіки і механіки та Інститутом відкритого суспільства (Будапешт, Угорщина). Ласло Хальперн – професор Центральноєвропейського університету, замдиректора Інституту НАН Угорщини.

Тел. приймальної (38-048)723-52-54