Керекеша Деніс Петрович

Кандидат фізико-математичних наук, доцент

Перелік основних наукових публікацій

  1. Керекеша Д. П. Некоторое обобщение в задачах вероятности разорения в классической теории риска // Стохастические процессы.-2001.-вып.7 (23), №.1-2.-P. 189-195.
  2. Керекеша Д. П. Точное решение уравнения риска с кусочно-непрерывной функцией текущего резерва с специальной структуры // Вестник Киевского университета. Cерия: физико-математические науки. - 2003. - Вып.5 - С. 31-39.
  3. Керекеша Д. П., Керекеша П. В. Приближенное решение уравнения теории риска с премиями, зависящим от резервного фонда // Доклады НАН Украины, №9, 2002.-С.23-31.
  4. Керекеша Д.П., Керекеша П. В. Симметричная задача Карлемана для полосы с параллельными сдвигами в область // Вестник Киевского университета, серия: физико-математические науки, вып.
  5. Киев, 2002.-С.54-63. 5. Керекеша Д. П. О методе решения уравнения теории риска с экспоненциальными коэффициентами // Стохастические процессы.-2004. вып.10 (26), №.1.-С. 44-47.
  6. Керекеша Д. П. Точное решение уравнения риска с кусочно-постоянной функцией текущего резерва // Теория вероятностей и математическая статистика. -2003. - № 69. - С. 57-62.
  7. Керекеша Д. П. Конструктивное решение одного класса операторных уравнений с приложениями // Науковий вісник Чернівецького університету. Збірка наукових робітт. Вип. 314-315., 2006.-–.-С.80-84.
  8. Керекеша Д. П. Деяке узагальнення у задачах ймовірності розору в класичній теорії ризику // Стохастичні процеси.-2001.-вип.7 (23), №.1-2.-С. 189-195.
  9. Керекеша Д. П. Точний розв'язок рівняння ризику з кусково-неперервною функцією поточного резерву спеціальної структури // Вісник Київського університету. Cерія: фізико-математичні науки. - 2003. - Вип.5 - С. 31-39.
  10. Керекеша Д. П., Керекеша П.В. Наближений розв'язок рівняння теорії ризику з преміями, які залежать від резервного фонду // Доповіді НАН України. - 2002. - № 9 - С. 23-31.
  11. Керекеша Д. П., Керекеша П.В. Симетрична задача Карлемана для смуги з паралельними зсувами в область // Вісник Київського університету. Cерія: фізико-математичні науки. - 2002. - № 5. - С .54-63.
  12. Керекеша Д. П. Про метод розв’язання рівняння теорії ризику з експоненціальними коефіцієнтами // Стохастичні процеси.-2004. вип.10 (26), №.1.-С. 44-47.
  13. Керекеша Д. П. Точний розв’язок рівняння ризику з кусково-сталою функцією поточного резерву // Теорія ймовірностей та математична статистика. -2003. - № 69. - С. 57-62.
  14. Керекеша Д. П. Конструктивний розв’язок одного класу операторних рівнянь із застосуваннями // Науковий вісник Чернівецького університету. Збірник наукових праць. Вип. 314-315., 2006.-С.80-84.
  15. Керекеша Д. П. Черский Ю.И., Керекеша Д.П. Метод сопряжения аналитических функций с приложениями.-Одесса: Астропринт, 2010.- 552с.

Керекеша Д. П. 1.(Кандидатская диссертация ) 2007. «Метод спряження аналітичних функцій в теорії інтегро- диференціальних рівнянь з майже різницевими ядрами».

  1. Kerekesha D. P. Some generalization of the ruin probability problem in the classical risk theory // Theory of Stochastic Processes.-2001.-Vol.7 (23), №.1-2.-P. 189-195.
  2. Kerekesha D. P. The exact solution of equation of risk is with the piecewise- continuous function of current reserve of the special structure // Visnik Kiyvskogo universitetu, seriya: fisico-matematichni nauki, vip. - 2003. - Vip.5 - P. 31-39.
  3. Kerekesha P. V., Kerekesha D. P. The solution of equations of risk theory is close with bonuses which depend on the reserve fond // Dopovidi NAN Ukraini, №9, 2002.-P. 23-31.
  4. Kerekesha P. V., Kerekesha D. P. The symmetrical Carleman Problem for the band with the parallel shifties in the domain // Visnik Kiyvskogo universitetu, seriya: fisico-matematichni nauki, vip.5. Kiyv, 2002.-P. 54-63.
  5. Kerekesha D. P. About the method of solving the equation of risk with exponential coefficients // Theory of Stochastic Processes.-2004. Vol.10 (26), №.1.-P. 44-47.
  6. Kerekesha D. P. The solution of equations of risk theory with the piecewise- continuous function of current reserve // Theoriya yamovirnostey ta matematichna statistica. -2003. - № 69. - P. 57-62.
  7. Kerekesha D. P. Construction solution of the one class of operator equations with applications // Visnik Chernoveskogo universitetu. Zbirnic naukovig pras. Vip. 314-315., 2006.- .-P.80-84.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Тел. приймальної (38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5a10729d595515696362291511027357
title_5a10729d596674764670491511027357
title_5a10729d5987420056391841511027357
title_5a10729d599fe20639167401511027357
Top