Факультет журналістики, реклами та видавничої справи

Інформація оновлена 20.05.2016

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи

Декан факультету

Олена Андріївна Іванова, професор, доктор наук із соціальних комунікацій

 
Заступник декана з навчальної роботи Ольга Павлівна Мойсеєва, доцент, кандидат філологічних наук
Заступник декана з виховної роботи Галина Дмитрієвна Мороз, викладач
 

Готувати журналістів в ОНУ імені І. І. Мечникова почали 17 років тому. Факультет журналістики, реклами та видавничої справи створили у 2013 році на базі кафедри журналістики.

 

Спеціальності

Спеціалізації

Викладачі

На факультеті працює 23 викладачі.

З них два доктори наук:

12 кандидатів наук :

Практичну підготовку спеціалістів (вона складає 40% аудиторного часу) забезпечують досвідчені журналісти та редактори, з них – чотири члени Національної спілки журналістів України.

Працюють аспірантура та докторантура зі спеціальності «журналістика».

Студенти

Сьогодні на факультеті журналістики, реклами та видавничої справи навчаються 220 студентів денної форми та 74 заочників. Функціонують 18 навчальних студентських редакцій на чолі з кураторами-редакторами. Студенти факультету постійно публікують свої матеріали в одеських та всеукраїнських ЗМІ, працюють на радіо й телебаченні.

Випускники

З 2004 до 2015 р. дипломи спеціалістів та магістрів отримали 437 випускників, із них з відзнакою – 63. Випускники факультету журналістики працюють у редакціях престижних українських та одеських ЗМІ: «1+1», «Новий канал», «112»; «Сегодня», «7 канал», «Думская» тощо.

Міжнародне співробітництво

Протягом 2013-2015 року факультет брав участь у проекті Європейського Союзу «Крос-медіа та якісна журналістика» (2012-2015 рр.). Проект був ініційований університетом м. Пассау (Німеччина). Одним із завдань проекту було посилення матеріально-технічної бази, тож факультет отримав 8 комп’ютерів найновішого покоління iMac. Це обладнання використовується для проведення занять зі спеціалізації «Крос-медіа» зі студентами-магістрами, а також для навчальних курсів «Дисципліни спеціалізації» зі студентами 3-5 курсів.

Адреса:

Французький бульвар, 24/28, к. 74.

Тел. 048-776-08-86. Т/факс 048-746-5046.

E-mail: journalist_fac@onu.edu.ua

Офіційний сайт факультета журналістики, реклами та видавничої справи: fj.onu.edu.ua

НАГОРУ