Психологічне і соціальне благополуччя особистості та населення в умовах пандемії COVID-19

9 квітня 2021 року
в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова проведена Науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів

«ПСИХОЛОГІЧНЕ І СОЦІАЛЬНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ОСОБИСТОСТІ ТА НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19:
ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Конференція була присвячена до Всесвітнього дня здоров’я

Метою проведення конференції є залучення до науково-практичної діяльності молодих вчених та студентів; обговорення фундаментальних та прикладних проблем в галузі психології та соціальної роботи в період пандемії та карантину, вивчення особливостей змін особистісних якостей в умовах самоізоляції.

На конференції особлива увага була приділена наступним проблемам:

1. Сучасні підходи в наданні психологічної допомоги людям та психологічне благополуччя в умовах пандемії.
  2. Соціальне благополуччя та соціальна робота під впливом пандемії COVID-19.
  3. Особливості освітнього процессу в умовах дистанційної освіти.
  4. Прояви ресурсів особистості в динаміці життєвого шляху.
  5. Сучасні стратегії збереження психічного здоров’я особистості та роботи із стресом через пандемію.
  6. Проблеми та перспективи вивчення особливостей самодетермінації суб’єктів різних видів діяльності у сучасному суспільстві.

Міжнародна науково-практична конференція була проведена спільно з наступними співорганізаторами: Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Острозька Академія», Львівський національний університет імені Івана Франка, Мелітопольський педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Національний університет «Полтавська політехніка Юрія Кондратюка», Харківська гуманітарно-педагогічна академія.

«Психологічне і соціальне благополуччя особистості та населення в умовах пандемії Covid-19: теорія і практика»