5 листопада 2020 року

в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова проведена Міжнародна науково-практична конференція

«ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПСИХОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ»

Конференція була присвячена до155-річчя
Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

Метою проведення конференції є професійне обговорення фундаментальних і прикладних проблем психології та соціальної роботи в умовах сучасного суспільства.

На конференції особлива увага була приділена наступним проблемам:

1. Сучасні підходи в наданні психологічної допомоги людям в кризових ситуаціях.
  2. Соціокультурні та етнічні особливості становлення, розвитку та адаптації особистості.
  3. Прояви ресурсів особистості в динаміці життєвого шляху.
  4. Соціально-психологічні проблеми збереження психічного здоров'я особистості.
  5. Проблеми та перспективи вивчення особливостей самодетермінації суб’єктів різних видів діяльності у сучасному суспільстві.
  6. Актуальні напрями та перспективи розвитку соціальної роботи в сучасній Україні.

Міжнародна науково-практична конференція була проведена спільно з наступними співорганізаторами: Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Національний університет «Острозька Академія», Львівський національний університет імені Івана Франка, Мелітопольський педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Національний університет «Полтавська політехніка Юрія Кондратюка», Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка, Харківська гуманітарно-педагогічна академія, Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, Великотирновський університет імені СВ. Кирила та Мефодія (Болгарія), Університет прикладних наук (М.Оснабрюк, Німеччина) Вища технічна школа в Катовіце, Університет Аль-Кудс (Палестина).

«Тенденції та перспективи розвитку психології та соціальної роботи в сучасному суспільстві»