Всеукраїнська літня школа з психології

Міністерство освіти та науки України

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

при підтримці

Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України

Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

Української асоціації психології освіти і розвитку

Шановні аспіранти, магістри, бакалаври-випускники та молоді науковці!
Запрошуємо вас до участі

У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ З ПСИХОЛОГІЇ

"НАЦІОНАЛЬНІ НАУКОВІ ПСИХОЛОГІЧНІ ШКОЛИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ"

Дата проведення: 24-30 червня 2016 р.

Місце проведення: м. Одеса, берег Чорного моря (база відпочинку ОНУ імені І.І.Мечникова "Чорноморка")

Мета літньої школи: зосередити увагу молодих науковців країни на історії вітчизняної психології та досягненнях її сучасних наукових шкіл як невід’ємних джерелах формування єдиного науково-історичного дискурсу української психологічної науки.

Тижнева програма школи передбачає:

  • лекції-презентації та майстер-класи відомих вітчизняних психологів з історії становлення наукових психологічних шкіл України та теоретико-методологічних проблем сучасної психологічної науки;
  • круглий стіл "Історична ідентичність вітчизняної психології";
  • екскурсії до музею Рідкісної книги Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І.Мечникова та виставки наукових видань видатних психологів, які у різні роки навчалися або працювали в університетах України, зокрема в Одесі (І.М.Сеченова, М.Я.Грота, М.М.Ланге, Г.І.Челпанова, С.Л.Рубінштейна, Д.Г.Елькіна, Б.Й.Цуканова та ін.), а також по інших визначних місцях м. Одеси.
  • культурно - розважальні заходи.

Умови участі. З 24 по 30 червня 2016 року база відпочинку ОНУ імені І. І. Мечникова "Чорноморка" готова прийняти всіх бажаючих науковців-психологів та супроводжуючих їх осіб. Вартість проживання на базі відпочинку складає 140 грн. на добу, вартість 3-х разового харчування 200 грн. на добу. За бажанням учасників літньої школи можливе їх індивідуальне розміщення за межами бази відпочинку.

Зарахування до літньої школи триває до 15 червня 2016 року після сплати організаційного внеску у розмірі 667,26 грн., (навчання, культурно-розважальна програма, демонстраційні матеріали, сертифікат учасника).

Оплата організаційного внеску здійснюється на р/р 3125 923 110 1297 ДКСУ у м. Київ, МФО 820172, код ЕДРПО 02071091, отримувач: ОНУ імені І.І.Мечникова. В призначенні платежу потрібно вказати прізвище, ім’я та по-батькові учасника з поміткою "за участь в літній школі".

Заявка (дивись форму) та сканована квитанція про сплату організаційного внеску не пізніше 15 червня 2016 надсилаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38(048)7236303, м.т.+380937222828 старшого методиста кафедри соціальної і прикладної психології ІМЕМ ОНУ Олени Валеріївни Фрунзе. Файл із заявою оформлюється - "заява П.І.Б", ім'я файлу з квитанцією - "квитанція П.І.Б".

Оплата за проживання та харчування здійснюється учасниками на р/р 3125 623 120 1297 ДКСУ у м. Київ, МФО 820172, код ЕДРПО 02071091, отримувач: ОНУ імені І.І.Мечникова. (в призначенні платежу потрібно вказати прізвище, ім’я, по-батькові учасника з поміткою "за проживання та харчування в літній школі") або на базі "Чорноморка" в день приїзду.

Форма заявки

П.І.Б

 

Назва навчального закладу

 

e-mail

 

Контактні телефони з кодом населеного пункту

 

Поштова адреса з поштовим індексом

 

Поселення та харчування

(підкресліть необхідне)

на базі відпочинку «Чорноморка»

самостійне поселення та харчування

Ініціатори та координатори літньої школи

Власова Олена Іванівна д. психол. н., проф., завідувач кафедри психології розвитку КНУ імені Тараса Шевченка (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., м.т. +380664600890)

Подшивалкіна Валентина Іванівна д. соціол. н., проф., завідувач кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ імені І.І.Мечникова (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., м.б. +380674860680)

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top