Наші випускники

Коваль Ганна Шаміліївна

1 koval

Рік випуску - 1999.

Заступник директора ІМЕМ, кандидат психологічних наук за спеціальністю «юридична психологія», доцент кафедри соціальної і прикладної психології.

ОНУ імені І.І. Мечникова - мій дім протягом 23 років. Нічого іншого я б у своєму житті не хотіла. Психологія - це моє життя й моя любов. Спасибі всім викладачам, які стали для мене прикладом професіоналізму в цілому і життєвої психології зокрема! Я пишаюся своєю освітою.)

Гіцевіч Вікторія Валеріївна

2 gizevic

Рік випуску - 1999.

В Університет я потрапила відразу ж після закінчення школи. Мої роки навчання в Одеському Національному Університеті імені І.І. Мечникова - 1994-1999 р. І ще будучи студенткою 5 курсу почала свою професійну діяльність. Я вирішила розвиватися в області HR. З великою теплотою згадую роки, проведені в стінах нашого прекрасного навчального закладу. Саме мій Університет дав мені поштовх в життя, заклав стійку базу, яка дозволила мені будувати подальшу професійну кар'єру в області HR. Я вважаю, що успішний HR фахівець повинен володіти системними психологічними знаннями.

Крім того, освіта в нашому університеті містила вивчення різних областей біології, глибоке вивчення філософії, етики, педагогіки та, звичайно ж, математики.

Надалі до цього додалося постійний розвиток знань в області бізнес-процесів, менеджменту, психології праці і ін.

Головним підсумком отримання хорошого психологічної освіти, яка допомагає при виконанні щоденних професійних завдань, є саме працездатність, широкий кругозір, відсутність боязні перед завданнями, у чому б вони не полягали, самостійність у вивченні чого б то не було, в якому б то ні було обсязі.

Я вдячна своїм викладачам, наставникам, колегам-однокурсникам, з якими мені пощастило зустрітися під час навчання, з деякими з яких нас зв'язала міцна дружба вже в подальшому житті. Бажаю якнайшвидшого самовизначення і удачі в подальшій професійній діяльності всім студентам!

1999 – 2003 рр. Консультант, психолог Консалтингового Агентства

12.2013-02.2007 рр. Спеціаліст по персоналу в Телекомунікаційної компанії «Фарлеп».

02.2007- 01.2013 рр. Начальник відділу персоналу Телекомунікаційної компанії Комстар-Україна, ДП «КОМСТАР_Регіони», з числом персоналу понад 5000 чол.

12.2013-12.2014 рр. Начальник відділу підбору навчання та адаптації персоналу КИЇВГАЗ, чисельність персоналу понад 2000 чол.

10.2016 по теперішній час Регіональний HR по Одеському регіону Найбільшого тютюнового дистриб'ютора «TEDIS-UKRAINE», з чисельністю персоналу понад 2500 чол.

Митрофанова-Керсанова Лариса Анатоліївна

3 mitrofanova

Рік випуску - 2008.

Кандидат психологічних наук.

Місце роботи - Національний університет «Одеська юридична академія»

Навчання в Університеті мені дало хорошу теоретичну і практичну базу, можливість працювати в цікавій і актуальній сфері.

Керсанов Олександр Володимирович

4 kersanov

Рік випуску - 2008.

Місце роботи - Державна установа «Одеське установа виконання покарань (№21)»

Навчання в Університеті мені дало можливість змінити себе в, напевно)))), кращу сторону. В Університеті мене навчили вчитися і отримувати потрібну мені інформацію, а так само дали впевненість в тому, що психологічна освіта Університету НАЙКРАЩА, в порівнянні з іншими ВНЗ! В університеті я познайомився з Ларисою Мітрофановою. Ми одружені і у нас росте чудова донька).

Ганна Прокоф'єва (Дзізенко)

5 prokofeva

Рік випуску - 2010.

Місце роботи - Регіональний Рекрутер - Voyageur Transportation Services, Онтаріо, Канада.

Диплом і навчання в ОНУ ім. І.І. Мечникова дозволив продовжити освіту в Канаді, отримати роботу в сфері підбору персоналу і допомагає щодня в наймі кваліфікованих співробітників всіх рівнів для нашої компанії.

Ліна Сулима

6 sulima

Рік випуску - 2014.

Місце роботи – Кіновиробництво

Що дало мені навчання і диплом ОНУ: буду чесна - про сам диплом нічого сказати не можу, поки він мені не знадобився, але хочу сказати щодо окремих викладачів, вони дійсно навчили мене багато чому.

Викладачам факультету психології хочу сказати - величезне спасибі! Тому що це люди, які не тільки навчають тебе професії, це люди які діляться своїм життєвим досвідом. Вони вчать тебе дорослішати, завдяки їм ти дивишся на багато речей зовсім інакше, вони допомагають і підтримують! І не дивлячись на те, що після закінчення інституту проходять роки, з цими викладачами хочеться бачитися і спілкуватися.

Яковенко Вікторія

7 yakovenko

Рік випуску - 2016.

Місце роботи - Військовослужбовець контрактної служби ВМС ЗС України.

Отримавши диплом бакалавра, я серйозно замислилася в якій галузі психології працювати. Поступив на 5 курс, я вже чітко знала, що хочу стати військовим психологом. У зв'язку з ситуацією на Україні, вже будучи студенткою 5 курсу, я підписала контракт і почала свою діяльність, але ще не як психолог. Специфіка діяльності військового психолога має на увазі наявність не тільки теоретичних знань, але і практичного досвіду у військовій області. Тому військовими психологами стають вже діючі військовослужбовці, які не з чуток знають про особливості і труднощі військової служби.

Прослуживши 1.5 року, я не залишила в тіні своє бажання стати військовим психологом. Для того щоб здійснити свої задуми, вирішила вступити до військової академії сухопутних військ, щоб стати офіцером Української армії і в подальшому реалізувати себе і працювати в сфері військової психології.

Попадюк Віолетта Анатоліївна

8 popaduk

Рік випуску - 2015.

У 2015 році я закінчила ОНУ ім. І.І Мечникова з червоним дипломом за спеціальністю «Психологія».

На даний момент працюю дошкільним психологом в школі раннього інтелектуального розвитку «Мрія».

Теоретична база, отримана в університеті, дозволила мені застосувати знання безпосередньо на практиці, вже працюючи з дітьми. За час навчання в університеті, я ще раз переконалася, що вибрала правильний шлях і професію. Зараз я займаюся улюбленою справою і щаслива від цього.

Ковальчук Андрій

9 kovalchuk

Рік випуску - 2013.

Диплом бакалавра 2012, диплом фахівця отримав в 2013 році.

Є військовослужбовцем у військовій частині А2756, на посаді офіцер-психолог. Завдяки навчанню в ОНУ на кафедрі соціальної і прикладної психології, я зміг отримати базу знань, яка мені допомогла в подальшому розвинутися в хорошого фахівця в області психології.

Також, навчання на кафедрі мені допомогло впоратися з різними особистісними й професійними труднощами і проблемами. І, звичайно, допомогло мені знайти себе в новому напрямку професійної діяльності.

Лебедєва Олена

10 lebedeva

Рік випуску - 2014.

Місце роботи - Перформія Україна - менеджер з підбору персоналу. Продюсерський Центр Star time, дитячий сад Happy Time - менеджер з підбору персоналу. Центр жіночого розвитку Woman Insight - керівник відділу персоналу. Університет та взагалі кафедра соціальної психології подарували мені мету. Мені шалено, починаючи з 3 курсу, хотілося вивчати структуру компаній, працювати з людьми, була також цікава тема профорієнтації, психологія праці. На сьогоднішній день багато хто не знає куди саме йти, куди вступати і чим зайнятися. Само собою, вибирати професію потрібно обдумано, раціонально, але також і прислухаючись до своїх бажань, саме тоді ти і знайдеш свою Ціль, своє покликання і свою пристрасть. Зараз, через час після закінчення університету, багато хто виїхав на навчання за кордон: Франція, Німеччина, і, правда, відгуки про Мечникова у них, ґрунтуючись на навчанні вже там, найтепліші і хороші. Знання, які дають у нас дуже цінні і корисні, глибокі і охоплюють область психології з усіх боків! Викладачі - професіонали, "гарячі" своєю справою, передають знання і їх цінність. Звичайно, отримує їх тільки той, хто хоче. ). Хто хоче почути - чує, хто не хоче - не змусиш). Дуже рада, що навчалася саме в Мечникова і вдячна досвіду, знанням, які придбала там.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top