Відгуки випускників

Карпінська (Букач) Оксана Миколаївна
Закінчила факультет психології в ОНУ в 2012 р

bukach

Місце роботи: Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

Навчання в ОНУ мені дало дуже багато. Хочеться сказати окреме спасибі всім викладачам, а їх дуже багато. Тому як практично всі предмети були цікаві. Що особливо важливо, завжди вимагали реальних знань і оцінювали їх по достоїнству. Старання завжди винагороджувалися. Нам навіть організовували поїздку в столицю за гарне навчання. Але крім навчання назавжди запам'ятаються різні заходи, які для нас влаштовували. Мені пощастило навчатися в період, коли святкували день народження факультету і організували велике свято з цього приводу. Влаштовувалися конкурси краси та інше. Все це ще більше скріплювали і без того дуже дружний курс, мій курс. Тому я завжди з великим теплом буду згадувати про студентські роки.

Наталія Герасименко
Закінчила аспірантуру з психології в ОНУ в 2016 р.

gerasimenko


Місце роботи: енергосервісна компанія «СтройКапіталГрупп», виконавчий директор.

«Психолог – це багатогранна професія, яка дозволяє проявити себе у багатьох напрямках. Психолог – це не тільки «Доктор душі», як багато хто вважає, це також професія, яка допомагає в бізнесі, та й не тільки. Ефективність рішень багатьох виробничих питань підвищується завдяки психологам. Саме завдяки кафедрі диференціальної і спеціальної психології я зробила вибір подальшого розвитку своєї кар'єри психолога. Я вдячна кожному викладачеві кафедри. Вони не тільки давали знання про психологію, а також залишали частинку себе в кожному студенті.»

Кир'янова Алла Валеріївна
Закінчила факультет психології в ОНУ в 2012 р

kiryanova

Сфера роботи: корекційна психологія

Мене дуже цікавило напрямок кафедри, я прагнула працювати в цій галузі. Доброзичливе ставлення викладачів тільки збільшувало прагнення відвідувати лекції. Грамотно поданий матеріал, вдалі приклади і проходження практики стали хорошим фундаментом для мого професійного розвитку. В даний момент я продовжую навчання - є аспірантом, і займаюся приватною практикою: проводжу заняття з корекції поведінки дітей з особливостями у розвитку. Висловлюю подяку викладачам за їх чуйність, професіоналізм і відповідальність!

Ковальова Марія Володимирівна

kovalyova


Місце роботи: Одеський державний університет внутрішніх справ, провідний психолог, кандидат психологічних наук.

У 2006 році вступила до ОНУ імені І.І. Мечникова, на факультет психології, на кафедру диференціальної і спеціальної психології. Закінчила ОНУ імені І.І. Мечникова в 2011 році. Закінчила аспірантуру ОНУ імені І.І. Мечникова в 2015 році.
«Навчаючись в університеті за своєю спеціальністю я придбала не тільки безцінні знання, певні навички, а й уміння розуміти, перш за все, себе. Адже коли ти можеш допомогти розібратися в чомусь собі – ти можеш допомогти і іншим, оскільки професія психолог спрямована на допомогу у зовнішнє. І що не менш важливо, ти не виходиш з університету «беззбройним», у тебе в запасі вже є певні навички, які допомагають тобі в роботі, в набутій професії. На кафедрі диференціальної і спеціальної психології, а також на факультеті працюють чудові викладачі, багато з них практикуючі психологи, які багато чому навчать, підкують і завжди підкажуть. Одним словом, професіонали!»

Ковбасюк Анна
Закінчила факультет психології у 2013 р.

kovbasuk


Сфера роботи: коррекційна психологія

«Мене звуть Ковбасюк Анна, в 2013 році я отримала диплом психолога в ОНУ ім. І.І. Мечникова, закінчивши кафедру диференціальної і спеціальної психології. Тоді ж і почалося моє професійне життя. Працювати я стала відразу з дітьми, спочатку психологом в дитячому саду. А через рік я пішла в колекційну психологію. І досі працюю в цій сфері, переважно, з дітьми, що мають різні особливості в розвитку. Також, працюю з дітьми в контексті раннього розвитку. Мені подобається те, чим я займаюся. І сьогодні я точно впевнена, що вступивши на кафедру психології я зробила правильний вибір. Викладачі не тільки під час навчання дають знання, навички та надають підтримку, але і з деякими я підтримую відносини, навіть через багато років після випуску.»

Мартинюк Юлія Олександрівна

martynuk

Кандидат психологічних наук, асистент кафедри загальної психології і психології розвитку особистості, практикуючий психолог.

«Я закінчила ОНУ імені І. І. Мечникова у 2011 році. З п'яти років навчання в ОНУ імені І. І. Мечникова, 3 роки мого життя та навчання були пов'язані з кафедрою диференціальної і спеціальної психології. Чому саме ця кафедра? Тому що мені були цікаві особливості роботи психолога у сфері спеціальної психології – в одному з напрямків, яким багато років займалися викладачі цієї кафедри. Завдяки високому професіоналізму викладачів кафедри, як у сфері практичної психології, так і в професії викладача, я жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Скажу навіть більше, кафедра дала мені можливість накопичувати досвід, як майбутній практичний психолог: я отримала чітку мету і напрямок у професії психолога. Так само слід згадати, величезну підтримку, яку надавали викладачі кафедри студентам. Я ніколи не забуду дружню атмосферу на кафедрі диференціальної і спеціальної психології. Це причини, які спонукали мене після випуску працювати в університеті на кафедрі диференціальної і спеціальної психології. Працюючи в університеті, я завжди задавала собі питання: яким психологом я хочу бути, яким викладачем? І відповідь була завжди перед очима.
Дякую кафедрі, дякую викладачам!!!!!!!!!»

Сокиржинська Олеся Олегівна
Закінчила факультет психології в ОНУ в 2008 р

sokirzinska
Сфера роботи: кандидат психологічних наук, викладання, тренер

Не секрет, що університет ім. І.І.Мечникова завжди вважався одним з найбільш знаменитих університетів не тільки в Україні, а й за її межами. Найцінніше, на мій погляд, що може тут отримати кожен студент - це можливість перейняти неоціненний теоретичний і практичний досвід висококваліфікованих викладачів. Кожен новий предмет і кожен лектор присвячує в світ професії, формує мети і підживлює мотивацію до набуття знань, вчить аналізувати великий обсяг інформації, робити висновки і приймати рішення. За час навчання кожен студент проходить свій шлях: від ще вчорашнього школяра до людини, яка мислить і дивиться на навколишній світ з точки зору науково-психологічних понять і категорій. Важливо на цьому шляху знайти свою область застосування отриманих знань!

Ксенія Черних
Закінчила факультет психології в ОНУ у 2013 р.

chernyh

Місце роботи: психолог в центрі розвитку особливоъ дитини «Наш світ».

«Навчання в ОНУ ім. Мечникова було для мене повним відкриттів, знань, десь складнощів, але і впевненості, що подолання їх допоможе стати мені дійсно грамотним фахівцем. Цікаві предмети, перша практика, перший досвід викладання – те, чим було наповнено моє навчання. Викладачі кафедри диференціальної та спеціальної психології, на якій я вчилася, грамотно підносили теоретичну частину психології, цікаво розповідаючи про свій досвід практичного застосування теоретичних знань, що, безсумнівно, захоплювало. Саме тоді виникло уявлення як саме можна оперувати цими знаннями, і бажання знати більше і глибше, стало чудовою мотивацією продовжувати навчання. Практичних навичок і знань хотілося більше, і завдяки базі теоретичних і практичних знань, отриманих під час навчання, вже на 5 курсі я змогла почати професійну діяльність в науково-дослідному інституті.
Говорячи про професію, можу з упевненістю сказати, що в неї потрібно закохатися. Саме тоді робота буде приносити найбільше задоволення. Навчання в університеті, цікаві предмети, корисні знання та досвід, отриманий від викладачів і під час практики – дозволили мені закохатися в мою спеціальність. Вірю, що робота, як і шлюб, повинна бути по любові, а не з розрахунку :) »

Дмитро Шевчук та Олексій Нерян
Закінчили ОНУ імені Мечникова в 2016 році.

shevchuk


Сфера роботи: шоу-бізнес

Одеський національний університет імені Мечникова - не просто кращий навчальний заклад на півдні України, це перлина країни, яка світить далеко за її межі. В ОНУ працюють кращі фахівці і знавці своєї справи, і вчиться безсумнівно найталановитіша молодь. За роки навчання стає зрозуміло, що ОНУ - це не просто сукупність співробітників, викладачів і студентів, це справжня сім'я. Крім відмінного рівня освіти і міжнародного диплома, ВНЗ дає відмінну можливість підростаючому поколінню максимально реалізовувати себе не тільки в області науки. Спорт, творчість, дозвілля - все це невід'ємна частина життя студентів ОНУ.
Окремо слід сказати про інститут математики економіки і механіки. Навчаючись тут, ви отримуєте не тільки повну теоретичну базу знань, але і необхідні практичні навички, які так необхідні при працевлаштуванні. Саме тому фахівці, які випускаються цим інститутом, так затребувані не тільки в Одесі і Україні, а й за кордоном.
Одеський Національний університет імені Мечникова дає не просто корочку про вищу освіту, цей ВНЗ готує до суворих реалій сучасного життя. Поступаючи в ОНУ, ти робиш правильно.

Ярцун Олександра Олександрівна

Закінчила факультет психології у 2014 році

yartsun

Місце роботи: Дитячому центрі «Азбука»

«Навчання в унівеситеті дало міцний фундамент для початку роботи практичним психологом у дитячому садку. Завдяки виробничій практиці на 4 курсі зрозуміла, що хочу працювати з дітьми. Знання дитячої психології допомогають в роботі і зараз. Дякую викладачам кафедри диференційної психології за те, що ділилися з нами знаннями, які неможливо прочитати в книгах, за те, що ділилися досвідом. На Ваші лекції хочеться повернутися знову.»

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

Наші партнери

title_5f8e33e03429611481782891603154912
title_5f8e33e03439617562812221603154912
title_5f8e33e03449212350710391603154912
Top