Понеділок, 08 жовтня 2018 14:03

15 вересня 2018 року відбувся третій MECHNIKOV SРОRT FEST

sport1

Один з учасників групи «Queen», Роджер Тейлор, якось зауважив, що в нашому світі ніщо не залишається без нагороди - особливо, якщо людина намагалася. 15 вересня 2018 року відбувся третій MECHNIKOV SРОRT FEST. Намагалися все - і організатори, і учасники). Організаторами фестивалю вже третій рік є профком ОНУ, кафедра соціальної і прикладної психології, кафедра фізичного виховання і спорту, студентська рада університету, центр культури і дозвілля за підтримки ректорату Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

sport2

Нагородою за правильно продумане й організоване масштабний захід для першокурсників, кураторів, заступників деканів і організаційного комітету став прекрасний вересневий день і подія, надихаюча і розкішна по спілкуванню і враженню. Було весело, корисно, актуально і ефективно в тому, що кожен з учасників забрав з собою. Від душі скажу - це була дуже гарна і радісна зустріч з нашим майбутнім.

sport3

Ласкаво просимо, першокурсники!