dz1

Міжнародні зв’язки стають частиною нашого повсякденного життя. Ми все частіше не тільки їдемо за кордон на конгреси, конференції, стажування тощо, але й приймаємо іноземних гостей у рідному університеті у тих самих форматах. Вряд чи знайдеться факультет, якій таких зв’язків не мав би.

sport1

Один з учасників групи «Queen», Роджер Тейлор, якось зауважив, що в нашому світі ніщо не залишається без нагороди - особливо, якщо людина намагалася. 15 вересня 2018 року відбувся третій MECHNIKOV SРОRT FEST. Намагалися все - і організатори, і учасники). Організаторами фестивалю вже третій рік є профком ОНУ, кафедра соціальної і прикладної психології, кафедра фізичного виховання і спорту, студентська рада університету, центр культури і дозвілля за підтримки ректорату Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

«Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки» яка присвячена до 160-річчя  з дня народження видатного психолога, засновника першої лабораторії з експериментальної психології в країні М.М.Ланге

ВИДАТНІ ВЧЕНІ ОНУ ІМЕНІ І.І.МЕЧНИКОВА ПРОФЕСОР М.М. ЛАНГЕ: Серед видатних постатей, з якими пов’язана славетна історія Одеського (Новоросійського) університету, особливе місце належить професору Миколі Миколайовичу Ланге. Один із фундаторів експериментальної психології, засновник першої на території України і Росії лабораторії експериментальної психології, один із ідеологів вітчизняної наукової педагогіки професор М.М. Ланге пропрацював в університеті майже 33 роки.

"Студентський екватор -2017": вже майже традиція

1

Програма занять професора Джейсона Ганса (Jason David Hans) стипендіанта Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні на 2017-2018 н.р.

IMG 20171002 165533074

На протязі усього 2017/2018 навчального року за запрошенням кафедри соціальної і прикладної психології ОНУ Джейсон ГАНС- головний редактор журналу "Family Science Review", професор факультету досліджень сім'ї Університету Кентуккі (США), Фулбрайтівський степендіант проводить заняття англійською мовою для докторантів, аспірантів, магістрів та студентів ОНУ по направленню "Наукові дослідження" та для викладачів науково-методичний семінар "Публікації результатів досліджень в іноземних виданнях".

Знову опановуємо психологічною майстерністю в реальному контексті загальноуніверситетських проектів

6 жовтня 2016 року провели чергове засідання Секції психології в Одеському будинку вчених

17 вересня 2016 року відбувся перший студентський фестиваль першокурсників ОНУ імені І.І.Мечникова "MECHNIKOV SРОRT FEST 2016". Засновником фестивалю став Профспілковий комітет студентів і аспірантів, за підтримки ректора ОНУ імені І.І. Мечникова.

Призове місце у конкурсі студентських робіт з психології

13 березня 2015р. в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д. Ушинського пройшов Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з секцією „Педагогічна та вікова психологія”. Загалом у заключній частині змагань психологічних робіт прийняло участь 26 студентів зі всієї України, одеські виші представляли два студента - по одному з ОНУ імені І.І. Мечникова та ПНПУ імені К.Д. Ушинського.

24 грудня 2015р. в одному місткому паблісіті-барі пройшло свято третього курсу відділення психології ІМЕМ «Екватор». На нього прийшли студенти всіх курсів, включаючи магістрів, та викладачі всіх кафедр; кожен курс і всі кафедри виступили зі святковою програмою, яка включала поздоровлення, конкурси, сценки, спеціально зняті короткометражні фільми, пародії та інше, все в жартівливому тоні. Це більше трьох годин посмішок, сміху, оплесків, побажань і позитивного заряду на другу половину університетського навчання після його метафоричної середини... Переступання через лінію було, обливання водою не було - температура не дозволяє.

ПРОФЕСОР МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ БУДІЯНСКИЙ — ВІДОМИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ПСИХОЛОГ

(До 70-річчя від дня народження)

Відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки» в одеському Будинку вчених 5 лютого 2015 року

5 лютого 2015 року в одеському Будинку вчених була відкрита

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

«Пізнавальний та перетворювальний потенціал історичної психології як науки»

що присвячується 150-тій річниці з дня заснування Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

5 грудня 2013 року у Будинку вчених м. Одеси відбулося чергове засідання секції психології, на якому шанували ювіляра Анжелу Анатоліївну Бефані - кандидата психологічних наук, доцента кафедри соціальної та прикладної психології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Top