Сторінка абітурієнта

Факультет психології та соціальної роботи ОНУ імені І.І.Мечникова – для абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти в 2021р.

(048) 776-03-02 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(0482)68-12-84, 68-18-58 – приймальна комісія

На 1 курс для здобуття ступеня бакалавра приймаються вступники
на основі повної загальної середньої освіти.

Реєстрація осіб, що бажають прийняти участь в ЗНО – 2021 здійснюється з 01 лютого по 5 березня 2021р. на сторінці «Реєстрація 2021», яка розміщена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua

Під час реєстрації кожен учасник ЗНО – 2021 має право вибрати не більш 5-х предметів.

Вступні предмети на Психологію (053):

 1. Українська мова та література;
 2. Математика (профільній рівень);
 3. Історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

Вступні предмети на Соціальну роботу (231):

 1. Українська мова та література;
 2. Історія України,
 3. Математика (профільній рівень), або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.

Мінімальний конкурсний бал на бюджет - не менше 125.

У 2021 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати ЗНО 2018-2021 років. Вступник матиме змогу подати сертифікати у будь-якій комбінації.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня та закінчується о 18.00 30 вересня 2021.

Прийом заяв та документів:

З 14 липня до 18.00 годині 23 липня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти подають заяви тільки в електронній формі.

Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях та до тридцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

ОНУ імені І.І.Мечникова створює консультаційний центр при приймальній комісії (Французький бульвар, 24\26) для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі. Також вступники можуть звернутися до консультаційного центру будь-якого закладу вищої освіти з метою створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатку до документу про повну загальну середню освіту, довідки про реєстрацію місця проживання (у разі необхідності).

Під час подання заяв на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції вступники обов’язково зазначають один з таких варіантів:

 • «Претендую на участь в конкурсі на місце державного або регіонального замовлення і на участь в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного та регіонального бюджету (за державним або регіональним замовленням)»;
 • «Претендую на участь в конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, повідомлений про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення».

Вступники, що претендують на місця державного або регіонального замовлення за денною або заочною формою здобуття освіти, у кожній заяві зазначають її пріоритетність: 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й пріоритет; при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність. Зазначену вступником пріоритетність заяв не може бути змінено.
Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання (денна або заочно) вступники подають окремі заяви.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які мають спеціальні умови і бажають скористатися цими умовами, подають заяви в паперовій формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

 • копію документа (одного з документів), що посвідчує його особу;
 • копію військово-облікового документа (у військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення, а у призовників - посвідчення про приписку до призовних дільниць);
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
 • копію сертифіката (сертифікатів) ЗНО (для вступників на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста);
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Вступник подає інші копії документів, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією.

Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих - не пізніше 12.00 28 липня 2021 року.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 2.серпня 2021р. - надати до приймальній комісії оригінали відповідних документів.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення, за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти не пізніше 19 серпня 2021 року.

Терміни зарахування вступників:

 • за державним замовленням – не пізніше 12.00 години 9 серпня 2021 року;
 • за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 30 вересня 2021 року.

З правилами прийому до аспірантури Одеського національного університету імені І.І. Мечникова у 2021 році можна ознайомитися на сторінці Вступна кампанія - 2021 в розділі «Правила прийому до ОНУ у 2021 році».

Особливості вступу до аспірантури і докторантури, правила прийому, перелік документів, перелік спеціальностей / освітніх програм та вступних випробувань, терміни прийоми заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, а також програми вступних випробувань розміщено аспірантури і докторантури розміщено на стронці Відділ аспірантури та докторантури / Вступникам

Конкурсні предмети на спеціальності Психологія та Соціальна робота у 2021р. для здобуття освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр»

Телефони – (048)776-03-02, 067-256-46-05, 050-85-70-973
Ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса

вул. Дворянська, 2,Одеса, 65082
Телефон приймальні ректора:
(38-048)723-52-54
Тел./факс (38-048)723-35-15
Email: rector@onu.edu.ua

 

Наші партнери

Міністерство Освіти і Науки УкраїниУрядовий контактний центр

Top